Şimdi Ara

11. Idefix Sanal Kitap Fuarı 2013 (2 Aralık-2 Ocak) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
3
Favori
10.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benmi yanlış görüyorum yoksa zaten normalde olan fiyatları %bilmem kaç indirim olduğunu söyleyip satmayamı kalkıyorlar ? Ben hiçbir indirim göremedim zaten normal fiyatlar.Ayrıca No-One arkadaşın paketlemesini görünce midem kalktı güzelim kitapların geldiği hale bak yazık günah çok geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Edgar Allan Poe Bütün Öyküleri kitabında 5 sayfalık bir öykü bu, İthaki paylaşmış aralıkta sizlerle diye anlam veremedim.
    https://twitter.com/ithakiyayinlari/status/411403875325718528/photo/1

Bu da seçme öykülermiş gerçi yeni farkettim.

Bütün Öyküler kitabının içinden seçme öyküler değil mi? Yanılmıyorsam "Kızıl Ölümün Maskesi" orada da vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

quote:

Orijinalden alıntı: No-One

Paketleme konusunda çok kötüler. Havalı poşeti o kadar sıkı sarmışlar ki kitapların kenarları ezilmiş ve yırtılmış. Şikayet maili attım.

bu ne abi resmen kullanılmış gibi. yırtık bile olmuş ortadaki kitapta

bende face sayfalarında şikayetleri gördüm noluyoz dedim.

https://www.facebook.com/idefixcom sağda yorumlar var

Bayağı şikayet varmış gerçekten. İndirimi iyi olmasa hiç bulaşmazdım Idefix'e.

• Kitapları kargoları gelenler bir fotoğraf çekip koysunlar. Herkesin kargosu sorunlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Kitapları kargoları gelenler bir fotoğraf çekip koysunlar. Herkesin kargosu sorunlu mu?

Fuardan önce aldığım kitaplarda sorun yoktu ama fuarda aldıklarımda kargo çok özensizdi. Kenarları feci şekilde katlanmış! İdefix benim için bitmiştir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Edgar Allan Poe Bütün Öyküleri kitabında 5 sayfalık bir öykü bu, İthaki paylaşmış aralıkta sizlerle diye anlam veremedim.
    https://twitter.com/ithakiyayinlari/status/411403875325718528/photo/1

Bu da seçme öykülermiş gerçi yeni farkettim.

Bütün Öyküler kitabının içinden seçme öyküler değil mi? Yanılmıyorsam "Kızıl Ölümün Maskesi" orada da vardı.

Bütün öykülerde bütün öyküler var Kızıl Ölümün Maskesi de dahil olmak üzere, bunda da Kızıl Ölümün Maskesi'ni de içeren seçme öyküler var anladığım kadarıyla. Ama bütün öykülerdeki gibi bütün öyküler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 16 Aralık 2013; 12:49:32 >

• Birşey fark ettim.Dün akşam bir kısım kitapyurdunun geç göndermesini eleştirdi,bugün idefix iğrenç paketleme ve geç gönderim eleştiriliyor.Sanırım piyasada hem güzel paketleme hem zamanında gönderen bir firma yok.Ancak geç olsun güç olmasın mantığıyla yola çıkarsak kitapyurdu hala önde.Hiç değilse güzelim kitaplar 5.el olarak gelmiyor elinize.
  • Benim yalnızca bir kitabımda hasar vardı
  • Yanlızca bir kitap hasarlı ?

İnsanlar artık alışmış tek kitap hasarlı çıkınca sevinecek.Peki sevgili arkadaşlar ilknoktanın paketlemesi nasıldır ? Hatta bir yazı hazırlanmıştı bu kitap satışı yapanların paketlemesi ile iligili bulan varsa paylaşırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G-iray

Yanlızca bir kitap hasarlı ?

İnsanlar artık alışmış tek kitap hasarlı çıkınca sevinecek.Peki sevgili arkadaşlar ilknoktanın paketlemesi nasıldır ? Hatta bir yazı hazırlanmıştı bu kitap satışı yapanların paketlemesi ile iligili bulan varsa paylaşırmı ?

İlknokta'dan geçen hafta sipariş vermiştim ama siparişimi iptal ettim.
    Birincisi kitaplarımı temin etmelerine rağmen 2 gün fazladan bekletip kargoya bile vermemişler.
    İkincisi de telefon açıp sorduğumda, telefondaki yaptıkları terbiyesizlikten dolayı siparişimin hepsini iptal ettim.
    İlk ve sondu.
  • Yahu cidden alışveriş yapacak doğru düzgün site yok.Tavsiyenize uyacağım.
  • quote:

İlknokta'dan zamanında KralKatili serisi kitaplarını almıştım, kargoda yıpranmış olmayan, muhtemelen depodaki yıpranmış kitabı yollamışlardı bana. Alırken satış notuna uyarı yazmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

İlknokta'dan zamanında KralKatili serisi kitaplarını almıştım, kargoda yıpranmış olmayan, muhtemelen depodaki yıpranmış kitabı yollamışlardı bana. Alırken satış notuna uyarı yazmakta fayda var.

Aynı şekilde bende HB den kkg serisini aldım 42 tl sözde kar yapacaktım aynı şekilde cilti bozuk,dışı zararlı kitap göndermişler.İade şartlarından tırsmasam gönderecektim geri.42 TL ye üzülmüyorum kitapların haline üzülüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Aynı şekilde bende HB den kkg serisini aldım 42 tl sözde kar yapacaktım aynı şekilde cilti bozuk,dışı zararlı kitap göndermişler.İade şartlarından tırsmasam gönderecektim geri.42 TL ye üzülmüyorum kitapların haline üzülüyorum.

Ben de arşiv yaptığım için kitabın o haline üzülmüştüm, daha sonra sattım o kitabı. Bir kere de D&R'dan Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nı sipariş etmiştim, gelen kitap çok yıpranmıştı, hemen geri gönderip temiziyle değiştirmiştim. Eğer aldığım kitabı saklayacaksam ve yıpranmışsa hemen geri postalarım, ama okuyup arkadaşlara falan vereceksem az bir yıpranma pek de sorun olmuyor.

• sipariş verip ellerine ulaşanlar teslimat sürecini ve zarar varsa yazarsa iyi olur.
    ben 3 gün sonra alcamda hediye paketi yapma yokmu ? dnr'da gram zarar görmeden gelmesine rağmen yalandan hediye paketi yaptırıyodum ben iş garanti olsun diye
  • 3 kitap siparis ettim 9 uncu gün sonunda 2 si iptal oldu diger tek kitabı bi gun sonra gonderdiler ondada hafif kırılma vardı fotosunu koymaya calısırım ama kırılma yolda degılde gondermeden once olmus gıbı sankı cunku tek kıtap oldugu ıcın paketlemesını duzgun yapmıslar sasırdım biraz,idefixten ilk alısverısımdı gercekten hıc memnun kalmadım.musteri hizmetlerini bi soru soruyorum alakasız cevaplar alıyorum memnuun kalmadıgım bi alısverıs oldu
  • sir506 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun kardeş :/

hangi kitaplardı ben popüler olanlardan alcam .sıkıntı olmaz diyorum ama...

bitmemiş öyküler, beyoğlu'nun en güzel abisi
  • indirim basladıgı gibi kral katili güncesi serisini siparis etmıstım aldıgımda stokta yazıyordu , buyuk ihtimal temin edemediler 9 gun boyunca oyaladılar oyle,yanındada kargo bedava olun diye oylesine bi kitap ekledim daha once adını duydugum sadece elımde o var suan onunda kenarındaki kırıkla ugrasacak durumda degılım artık idare edıcez ama yukarda arkadasın koydugu kitaplardan kotu degıl yinede :) bence not olarak yazın hassasiyetinizi bildirin derim kitapların durumu hakkında belkı bi ise yarar
  • quote:

quote:

İlknokta'dan geçen hafta sipariş vermiştim ama siparişimi iptal ettim.
    Birincisi kitaplarımı temin etmelerine rağmen 2 gün fazladan bekletip kargoya bile vermemişler.
    İkincisi de telefon açıp sorduğumda, telefondaki yaptıkları terbiyesizlikten dolayı siparişimin hepsini iptal ettim.
    İlk ve sondu.

Ne dediler telefonda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 gün oldu halen daha idefix siparişimi temin edememiş. Siparişi iptal edip üyeliğimi silmiş bulunuyorum. Kitapyurdu hariç site önerisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.