Yüzbaşı
24 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba araba bakıyorum bu aralar ve fabialarda baktıgım araçlar içinde acaba 2004-2008 civarı motoru 1.2 olan fabialarda lpg takıldıgında performans nasıl oluyor kullananlar sıkıntı yaşıyormu lpg li 1.2 fabi almak mantıklımı yada aldıktan sonra taktırmak teşekkürler
Arkadaşlar merhaba klavyem akşam üstünden sonra yanlıs yazmaya başladı bazı harfleri bişeyimi degiştirdim anlam veremedım.Örneğin q yazıyorum xq yazıyor z yazıyorum z0 yzıyor 1 e basıyorum 21 yazıyor x yazıyorum xq yazıyor s yazıyorum s" yazıyor bunun gibi şeyler. Genellikle klavyenın sol tarafındaki karakterleri yanlıs yazıyor , sorun hakkında önerisi olan varmı acaba. Bu arada klavye ayarların türkçe Q klavyedeyim, fn tusunu acıp kapadım bısı degısmedım bılgisayarda laptop
Arkadaşlar merhaba klavyem akşam üstünden sonra yanlıs yazmaya başladı bazı harfleri bişeyimi degiştirdim anlam veremedım.Örneğin q yazıyorum xq yazıyor z yazıyorum z0 yzıyor 1 e basıyorum 21 yazıyor x yazıyorum xq yazıyor s yazıyorum s" yazıyor bunun gibi şeyler. Genellikle klavyenın sol tarafındaki karakterleri yanlıs yazıyor , sorun hakkında önerisi olan varmı acaba. Bu arada klavye ayarların türkçe Q klavyedeyim, fn tusunu acıp kapadım bısı degısmedım bılgisayarda laptop
arkadaşlar merhaba faturalı hattım var ve12 ay taahhütlü olarak paket yapmıstım aylık 30 tl ,5 ayını kullandım ama taahhütü iptal ettirmem lazım kalan 7 ay için. Taahhüt yazıp 5555 e gönderdim ödemem gereken tutar 36 tl diyor bu dogrumu acaba yoksa eklentı falan artyormu ne bıleyım 12 ayın parasını falan ödetiyorlarmı yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar rize merkezde 1 yada 2 gün konaklamam gerekiyor fiyat olarak uygun olan bildiğiniz otel varmı acaba
arkadaşlar lg nin 32 inç bi modelini satın aldık,kurulum randevusu almak için aradım ama 32 inç ve altı ürünlerde kurulumun ücretli oldugunu söylediler. Şimdi biz daha önce daha buyuk bi televizyon almıştık o zaman bize tv yi kutusundan servis cıkarmazsa garanti dısı kalacagını söylediler bu konuyu sordum bana bi sorun cıkması halınde fatura ile bize bildirim yapın dediler.Ama internette bi kac yerde kurulumu servis yapmassa 32 ve altının da garanti dısı kalacagı soylenıyor dogrusu nedir bu işin
merhaba arkadaşlar,engelli bir arkadasım için paket bakıyorum 4 gb internet olucak şekilde uygun bildiğiniz paket varmı?
birde engelliler için indirim falan oluyormu hiç bilginiz varmı?
elimde hali hazırda 2 tb bir bellek var ama eski sistem prize falan bağlamak gerekiyor şöyle kolay taşınabilir yeni bir bellek almak istirorum 1tb .Ama açıkçası çok bilgim yok fiyat performans ürünü yada önerdiğiniz bir ürün varmıdır şididen teşekkürler
silinebiir
silinebilir
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 368
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 73.749 (Bu ay: 3.599)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.