Şimdi Ara

11 eylül itibari ile yüksek lisans başvurusu devam eden üni var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acilen askerliği erteletmem lazım. En ucuz şuan itibari ile nasıl hallederim? Lütfen birileri yardım etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqe11 -- 12 Eylül 2017; 8:43:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevaplayacak olan yok mu? Tek tek üniversitelere bakıyorum ancak çoğu bitmiş bitmeyen özel üniversitelerde en az 9 bin istiyor. Dönemlik fiyat alsalar ilk dönem parasını verip daha sonra bahar döneminde tezli yüksek lisansa geçmeyi düşünüyorum. Şu an için ucuz yollu çözüm olarak bir tek bu aklıma geliyor. Birileri yardımcı olursa çok sevinirim zor durumdayım.
  • Bu zamana kadar kalacağını zannetmiyorum özel öğrenci durumunu araştırmanı tavsiye ederim sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkweither

Bu zamana kadar kalacağını zannetmiyorum özel öğrenci durumunu araştırmanı tavsiye ederim sana

Araştırdım askerliği tecil ettirmiyormuş malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı durumdan muzdaripim. Hangi üniversiteler var ? Ücretleri nedir ? Sadece bir dönem parası yatırarak kabul eden üniversite var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamimamima

Ben de aynı durumdan muzdaripim. Hangi üniversiteler var ? Ücretleri nedir ? Sadece bir dönem parası yatırarak kabul eden üniversite var mı ?

Bende arıyorum hala bulursanız bana da haber verin mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.