Şimdi Ara

12000 TL'den Fazla Harcanmış Valorant Hesabı (5000TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ban Durumu #Yok Mail Devri #Evet
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 12000 TL'den Fazla Harcanmış Valorant Hesabı (5000TL)

Merhaba arkadaşlar,

Oyundan eskisi kadar zevk almadığım için bırakmak istiyorum. Şu ana kadar 12.085 TL yatırmışım hesaba. Fotoğraflardaki sadece İhtişamlı, Ultra ve Seçkin skinlerdir. Bunun dışında BP'lerden alınan skinler de bulunmaktadır. Fotoğrafların haricinde hesapta bulunan diğer üst düzey skinler:

RGX 11Z Pro Stinger

Köken Bucky

Zamanın Ötesi Judge

Spectrum Bulldog

Spectrum Guardian

Kaosun Başlangıcı Vandal

Fatih Marshal

Yağmacı Odin

Skinlerin tümünün geliştirmeleri açık olmasa da çoğunun açıktır. Stiller hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğım, çoğu skin default stildedir. Genel olarak her silahta en az bir tane üst düzey skin, daha çok oynadığım silahlarda 5'ten fazla üst düzey skin almaya çalıştım.

Hesap 174 Level. Yeni BP açıldı. Dereceli maç çok az atıldı, Bölüm 3'te en son Plat3'e kadar yükseldim, ardından derecesiz maç oynadım hep. Bunun dışında hesabı ben açtım, tek sahibi benim. Hesabın ilk kayıtlı mailini veremeyeceğim çünkü hesabı ana mailim ile açmıştım. Fakat güvenlik açısından telefon numarası, kimlik vs. atabilirim eğer alıcı arkadaş isterse. Forumda da referanslarıma bakabilirsiniz. Fiyat hakkında hiçbir bilgim yok maalesef, harcadığım paranın yarısından daha az bir fiyata koymak mantıklı geldi. Başka oyun hesaplarıyla takas vs. düşünmüyorum, absürt teklifler olmadıkça hesaba PM yoluyla teklif de verebilirsiniz. Ankara'da oturuyorum, Ankara içi elden teslim edebilirim veya parayı ilk almak koşuluyla Whatsapp veya başka iletişim kanallarından hesabı teslim edebilirim. Bunun dışında değinmeyi unuttuğum önemli bir şey varsa forum altından veya PM yoluyla sorabilirsiniz. İyi forumlar diliyorum.

FİYAT 5000 TL'DİR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• valorant ve lol de ilk mail olmayınca hesap geri alınabiliyor diye biliyorum hocam, bilgi vermek icin yazmak istedim(aynı steam hesapları icinde gecerli ilk mail kuralı)

hesap oldukca guzel bu arada saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.