Şimdi Ara

11/22/63 (2016) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
21
Favori
13.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşkın en güzel hali....Bayılıyorum bu diziye...
  • 1x5

Sadie'nin kocası rehin alınca, bir ton öldürme şansı ele geçirdi. Oturduğum yerden onu yapmadın bari şunu yap dedim, salak salak uzattılar o sahneyi. Asıl yapmak için geldiğin görev için Bill'i görevlendirdin. Sadie'ye gelecekten geldiğini söyledin. Daha doğru düzgün dövüşmeyi ve silah tutmayı bilmiyorsun. Nasıl engel olacak, aklım ermiyor.

JFK'ye mektup yazıp, şu tarihte şurada olma mektubu yaz tam olsun.
  • Mükemmel ilk 2 bölümden sonra büyük bir düşüşe geçti dizi. Ana konuyla neredeyse hiç ilgilenmiyorlar artık. 8 bölüm dizi yapıyorsun
    başroldeki karakterin yanına geçmişten bir adam koyuyorsun sonra bunların ikisi de aşık oluyor. Banane ki bundan. Konusunda "Gelecekten gelen adamın 60'larda yaşadığı aşkın hikayesi" yazmıyor bu dizinin.
    Belki kitapta da vardır bu kısımlar ama kısacık bir dizide bu kadar fazla durmasınlar üstünde.

Ayrıca son yıllarda yaptığı dizilerle (Believe,Revolution,Alcatraz...) JJ ve King(Under the Dome faciası) benim için değerini kaybetti. Sanırım böyle giderse bu dizi sayesinde King ve JJ benim için 0 olacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 18 Mart 2016; 18:59:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 bölüm olmasi kötü oldu.Keske 2.sezon için konu bulup çekseler.Ama zor gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

8 bölüm olmasi kötü oldu.Keske 2.sezon için konu bulup çekseler.Ama zor gibi görünüyor

Aslında devam edebilir. Ellerinde mükemmel malzeme var,Kennedy suikastinden sonra başka bi konu bulup onu çözme işine girilebilir. Aslında bi kaç şey daha söyleyebilirim şuan ama bölümleri izlemdiyseniz spoiler olur diye söyleyemiyorum
  • Ya bu dizi pazartesi geliyordu bize hep. Şimdi niye salı geliyor yayın günü mü değişti Amerika'da

• Emple kullanıcısına yanıt
    Öğlende falan çıkıyor dizi, çevirmenler de kafalarına göre takıldıklarından anca geceye yetişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Öğlende falan çıkıyor dizi, çevirmenler de kafalarına göre takıldıklarından anca geceye yetişiyor

Hocam çeviri olmasa bile ingilizce altyazi ya da altyazisiz koyuyordu dizibox.2 haftadır koymuyor hiçbir site

• Emple kullanıcısına yanıt
    onlinedizi.co'da altyazılı var.
  • 1x6

Bill'in böyle şeyler yapacağı belliydi zaten, geçici bir süre kurtuldu en azından ondan. Sarı kartlı adam ne ayak son iki bölüm bakalım ne çıkacak. George'un olaydan haberi yok, Oswald tek hareket ediyor diye direkt öldürmeye çalışacak onu.
    Son bölüm büyük ihtimalle geleceğe giderler çok merak ediyorum nasıl etkilenecek gelecek
  • Ben son iki bölümü hiç beğenmedim, büyük düşüş var bence ya.Ama zaten 8 bölüm olduğu için sorun yok.Son iki bölüm kaldı artık, konuyu bitiricekler sanırım bu gidişle 2. sezon falan olmaz.6 ay öne gittiler zaten.

• Dizinin en kotu bolumuydu bence

• Berbat ilerliyor dizi. 8 bölüm değilde 20 bölüm falan olsa büyük ihtimalle 4.bölümde bırakırdım. Madem son bölümlere geldik izleyelim diye izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 23 Mart 2016; 15:38:47 >
  • s1e6

arkadaşlar adam hafıza kaybı yaşamıyor mu? nasıl geleceğe gidecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeye rağmen güzel bi dizi ilk iki bölümünü ne kadar arasakta keşke ikinci sezonu gelse

• altyazı geldi bugün aksam eve gidince izliyeyim merak merak :)
  • Dizi güzelmiş. 6 Bölümü bir kerede izledim. kitabını da okurum artık.
  • 6.bölüm son 2-3 bölümden çok daha iyiydi ama o ilk 2 bölümün çoook gerisindeydi yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 26 Mart 2016; 17:23:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizide ciddi sıkıntılar var. Bölümü az diye izlemeye devam ediyorum yoksa kesin bırakırdım. İsme güvenip gözüm kapalı ama başladım istediğimi alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

s1e6

arkadaşlar adam hafıza kaybı yaşamıyor mu? nasıl geleceğe gidecek

Geçici bir kafa travması yaşadığı için hafızası zamanla normale dönecek.

Son birkaç bölüme göre 6.bölüm daha derli topluydu. Sıradaki bölümde
    suikasti
    işleyebilirler.

2 bölüm kaldı bitse de gitsek...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.