Şimdi Ara

11.11 Kupon Satışı Başladı! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
19
Favori
10.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hemen kullanılacak olsa alınabilir de daha bir ay var. belki o gün istediğim ürünü bulamayacağım. belki zam gelecek
  • hayret 22/11 kuponlar hala tükenmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünde 1 tl den satılır nasılsa diyip satma planları yapan ölücülerin 55 tl fiyatı görünce triplere girmelerini izlemek güzel oluyor.

• Bu kuponlar satılmaz, adamlar bence sayı tamamlamadan çektiler, sanki satıldı imajı verilmek isteniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Bu kuponlar satılmaz, adamlar bence sayı tamamlamadan çektiler, sanki satıldı imajı verilmek isteniyor

Vallaha almıyorum almıyorum diyorlar ama kupon kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de koskoca şirketlerin alavare dalavere ile iş yapmaları ne zaman biter acaba???
  • Bu kuponlar 11 kasıma kadar mı kullanılıyor yoksa sadece 11 kasımda mı kullanılıyor

• 05mete05 0 kullanıcısına yanıt
    Sadece 11 kasımda
  • Sadece 11 kasım çok tehlikeli bir süre çek için. O gün mağazaların yerinde olsam eğer mağazadan da belli bir miktar kesiliyorsa komple mağazamı kapatırdım bir günlüğüne. Nede olsa başka günde kullanamayacaklar o çeki.

Ben size söylüyorum 1 TL neyse risk almaya değer ama 100 TL lik çek için 30 TL bile vermek risktir. Lütfen dikkatli olun...

• O tarihte ihtiyacım olmasa bile zorla ürün aldıracaklar. Hiç uğraşamam.
  • 111 liralık çek aldım, yarın gelirse yine alırım, öbür gün yine alırım. yüzde elli indirim.
    küçük çocuğu olanlar bilir bez ve mama masrafı hiç bitmez, bu kampanya ile bayağı stok yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

111 liralık çek aldım, yarın gelirse yine alırım, öbür gün yine alırım. yüzde elli indirim.
    küçük çocuğu olanlar bilir bez ve mama masrafı hiç bitmez, bu kampanya ile bayağı stok yapılabilir.

hocam fiyatların biraz(!) yükseleceği ihtimalini ve 11'inde yaşanabilecek hengameyi düşünerek alışveriş yapın derim.
  • probiotic kullanıcısına yanıt
    hocam dediğim gibi çocuğa bez ve mama alacağım, kullandığım bez ve mamaları satan onlarca satıcı var sitede, hangisi uygun satıyor olursa ondan alırım, zaten sürekli aldığım ürünler olduğu için piyasa fiyatlarını da biliyorum, fiyat yükselten kendi kaybeder, başkasından alırız.

• Kuponlar, Altın & Gümüş, Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
    Yani telefonda geçerli değil mi?
  • 11 kasımda fiyatlar %30 ile %50 lira arası artar, çek alanlarda aval aval bakar. Türkiye de yaşadığını unutuyor bazıları
  • Tık Hızında Kuponlar'da alt limit olur mu?
  • n11 fiyatları mı artırdı gardrop alıcam gg de 149tl olan gardrop n11 de 200tl den aşağı fiyat yok.
  • 1 ay sonra ne olacağı belli olmayan fiyatlar için şimdiden para yatırmak dh sıcak fırsatçılarına hiç yakışmadı bunu anca dışardan acemi biri yapar.
  • Bugünde fos beyler
  • Stok yapılacak şey yoksa maalesef almak mantıklı değil.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.