Şimdi Ara

10tb hdd 80$ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
10.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stok varken alanların gönderilmiş ancak bugün diğerleri iptal edilmeye başlanmış.
  • Informed I kullanıcısına yanıt
    ben dün amazon müşteri hizmetleri ile yazıştım gece. şuan stok bitmiş gözüküyor stoga girdiğinde gönderilmeye başlanacak dedi ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamalak

ben dün amazon müşteri hizmetleri ile yazıştım gece. şuan stok bitmiş gözüküyor stoga girdiğinde gönderilmeye başlanacak dedi ???
    Benimde hala iptal olmamış ama reddit ve slickdealsta baya iptal oldu yazan var. Bazılarına mail gelmeden iptal olmuş direk.

Reddit'teki müşteri hizmetleri ile olan bir dialoğu okudum. özetle şöyle diyor; "bazı müşterilerin ürünleri teknik aksaklıktan ötürü otomatik olarak iptal olmuş. bu konu hakkında çalışmalarımız sürüyor. bu konudan dolayı 10 dolar hesabınıza tanımladık 3 iş günü bekledikten sonra siparişinizi tekrar verebilirsiniz" demiş. benimki de hala iptal olmadı. demek ki stoğa girince gönderecekler. ama bundan sonraki postları okumadığım için başka bir durum sözkonusu mu bilemiyorum.
  • Reddit konularında avrupaya yapılan siparişlerden pek iptal edileni görmedim. Amazonun gözünden kaçmış olabiliriz

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    bende bunu merak ettım aslında. ötv ye hangi kalemler giricek ve 30 undan sonra alınanlarmı yoksa 30 un dan sonra gumrukten gecmeye baslayanlar ıcınmı alınavak? alınırsa bızım sipariş onceden verılsıgınıcın verıgıyı kom karsılayacak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde iptal edilmiş order da hiç bişi görünmüyor nasıl şikayet oluşturabilirim

• Benim sipariş de iptal olmuş. Amazon yanlış fiyatlandırmadan ötürü iptal ettik dedi.

I've checked and see that the item was listed at an incorrect pricing on the site due to technical error.
    Since the error was eliminated the order got canceled automatically.
    Currently the item is available with other sellers listed on the site in this link-https://www.amazon.com/gp/offer-listing...(See full link)

Cevapları da bu
  • absolutelyy A kullanıcısına yanıt
    Benim siparişimde iptal olmuş. Kimseye göndermeyecekler anlaşılan

• bendede iptal. mail felan da atmamışlar direk iptal

• Ve hazin son.. 20$ kazandık en azından. Gift Card balance ı kontrol edin.

Teşekkürler hocam dediğin gibi 20$ yüklemişler😂

• Mail gelmiş

We recently discovered an error that caused the following item(s) to be displayed at an incorrect price:

WD 10TB My Book Desktop External Hard Drive, USB 3.0 - WDBBGB0100HBK-NESN

In this case, we're unable to offer this item for the incorrectly posted price. Therefore, we've cancelled your order for this item, and you haven't been charged.

At any given time, despite our best efforts, a small number of the millions of items on our site may be mispriced. We're very sorry for any disappointment this may cause.

To help make up for the inconvenience, we've applied a $20.00 Amazon.com Gift Card to your account. This amount will be applied to your next eligible order automatically without entering a claim code.

We value your business and hope to see you again soon.

Sincerely,

Customer Service
    Amazon.com

• 2 sipariş iptal edilip alt limitsiz 20$ tanımlandı hesaba o da güzel 😂

• benim siparişim de iptal. 20$ indirim yüklenmiş hesaba.

aşağı yukarı tüm ürünlerde kargo+vergi ücreti en az 50$ olduktan sonra bir manası yok tabi.
  • Benim siparişte iptal 20$ yüklemişler ama amazon a yakışmadı.

• Aynen banada sipariş iptal 20 dolar gift yüklemişler süresi yok herhalde

• Ürün yorunlarını okuyup iptal edenlerin gözleri yaşlı.

Bana da vermişler 20$.
  • Mail gelmiş yeni gözüme çarptı, yanlış fiyatlandırma nedeniyle ürün gönderilemeyecekmiş. Ama teselli olarak 20$ bakiye vermişler hesapları kontrol edin.

• Bende şimdi bakayım dedim. Mail gelmiş. Haftasonu senkronlanmadığı için görmemişim.

20$ yüklenmiş.

Haybeden kazanç diyeceğim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 27 Mayıs 2019; 2:47:8 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.