Şimdi Ara

10KG Çamaşır makinesi tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 16 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • seytan_011 (2 mesaj) 181501 (1 mesaj) msb_bjk (1 mesaj) bertinos (1 mesaj) Kef14 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6424 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Elektrolüks, Samsung, Bosh, Hoover marka bakıyorum, internette yorumlara bakıyorum, hepsinde şikayet var, kimi demiş sesli çalışıyor, kimi demiş iyi yıkamıyor, kimisi uzun sürede yıkıor, hepsini geçtim de, 4000-4500 tl ye kadar hangisini tavsiye edersiniz sevgili dostlar, yada başka marka olur.

|
    |
  • Yarbay
    3205 Mesaj
  • Çavuş
    63 Mesaj

Söylediğiniz markalar dışında ancak fiyat olarak sizi üzmeyecektir. Çok yeni bir makine değil ben 3.5 sene kadar önce satın almıştım. Hem A+++ hem de oldukça sessiz çalışıyor. Programları ise bugüne kadar bizi oldukça memnun etti. Kullandığım ve memnun olduğumdan dolayı paylaşmak istedim. Kullanmadığım bir ürünü tavsiye etmem abes olurdu. :)

https://www.hepsiburada.com/hotpoint-ariston-fmg-1023-btk-a-10-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-HBV000001CSF3

|
    |
  • Teğmen
    195 Mesaj

yedek parça, servis açısından bakarsan Beko-Arçelik al geç.

|
    |
  • Yüzbaşı
    648 Mesaj
    Profilodan şaşmam kalite ve performans olarak çamaşır makinasında.
    |
    |
  • Yarbay
    17382 Mesaj

kullanıyormusunuz bunu

dün akşam beko ind verdi sitede 3600e geliyordu ama emin olamadım yeni model sanırım

|
    |
    msb_bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1246 Mesaj

Beko-Arçelik ya da Samsung.

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

https://www.vestel.com.tr/vestel-cmi-108142-g-gi-pro-wifi-10-kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-763

Bahsettiğin bütçenin biraz üzerinde ama şans verilmesi gereken bi cihaz. Sessiz sarsıntısız çalışmasından yıkamasından program çeşitliliğinden (gün ışığı teknolosi vs) çok memnunuz.

• Teğmen
    201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seytan_011

https://www.vestel.com.tr/vestel-cmi-108142-g-gi-pro-wifi-10-kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-763

Bahsettiğin bütçenin biraz üzerinde ama şans verilmesi gereken bi cihaz. Sessiz sarsıntısız çalışmasından yıkamasından program çeşitliliğinden (gün ışığı teknolosi vs) çok memnunuz.

Ben de almışken yerli almanızı tavsiye ederim. Arkadaşın attığı çamaşır makinesi vestelin tepe modellerinden birisi. Her türlü özellik var. Alın ve uzun süre kullanın. Korona bitmedi o yüzden gün ışığı özelliği de günümüzde önemli bir kriter bence. Çamaşırlara sterilizasyon uyguluyor. çok önemli

• Er
    14 Mesaj

kesinlikle katılıyorum çok güzel anlatmış arkadaş.

|
    |
    bertinos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,143
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.