Şimdi Ara

109,89 TL Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
3.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 109,89 TL Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah

https://www.hepsiburada.com/qcy-t5-bluetooth-5-0-kulaklik-siyah-p-HBV00000PKRW1?magaza=Hepsiburada

Bolca bluetooth kulaklık incelemesi yapan bir kanalın önerdiği kulaklıklar: https://bluetoothrehberi.com/konu/tavsiye-ettigim-tuem-kulakliklar-tek-liste.225//

Kulaklığı kendim de kullanıyorum hem ses kalitesi, hem görüşme performansı olarak memnunum. Dışarda rüzgar varsa sesi tam anlamıyla iletemiyor bunun haricinde belirgin bir eksisini görmedim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 8 aydır kullanıyorum. Bu fiyata kesinlikle alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 21 Ocak 2021; 10:46:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb olumsuz yorum çok örnek

5 aydır kullanıyorum.
    Artıları:
    1. ses kalitesi oldukça iyi.
    2.kulakta rahatsız etmeden duruyor. Düşmüyor.
    3.hızlı bağlanıyor.
    4.ayrı ayrı veya beraber uzun saatler kullanılabiliyor.
    Eksileri:
    1.bir müddet sonra şarjı çabucak bitiyor.
    2 bir müddet sonra kısa sürede şarj olmuyor.
    3.dokunmatik kumandası çok kötü.
    4.yuvasına koyduktan sonra bağlantı kesilmiyor.
    5.telefon görüşme kalitesi iyi değil. Karşı taraf duymadığını söylüyor.
    6.kutuda şarj göstergesi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 7 ay önce 140 liraya almıştım ve hala kullanıyorum, tavsiye ederim.

• Geçen sene almıştık, hem de %50 Daha pahalı. Tam bir f/p canavarı idi o fiyata. Ki bu fiyata bedava.
    Bu arada bu yazıyı yazarken kulağımda kulaklık ders dinliyorum.

• 7-8 ay önce 140 TL’ye almıştım ve oldukça memnunum. Bu fiyata gerçekten iyiymiş.
  • Bu tür kulaklıklarla pc oyun deneyimi yapan oldumu arkadaşlar, sonuç nasıl? Telefon görüşmesi vs. benim için önemli değil. Kablosuz kulaklık bakıyorum, bu tür kulaklıklar pratik oluyor ve yer kaplamadığından merak ettim.

• Aldım alalı kulaklığın birini hiç kullanamadım arızalı çıktı ve gönderme ile uğraşamadım zaten kulaklığın iadesi olmuyor. (bu şikayeti de bi çok yerde okudum) Tek kulaklık için konuşmak gerekirse Fiyat / Performans olarak iyi yani diğer teki de çalışsa tam memnun kalacaktım..

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Bu tür kulaklıklarla pc oyun deneyimi yapan oldumu arkadaşlar, sonuç nasıl? Telefon görüşmesi vs. benim için önemli değil. Kablosuz kulaklık bakıyorum, bu tür kulaklıklar pratik oluyor ve yer kaplamadığından merak ettim.

Ben de merak ediyorum.

• Kullanıyorum bu fiyata bedava alın müzik konuşma çok başarılı
  • Kulakici istemeyen t7 bakabilir. 112ye almıştım. O paraya iyi.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Ben yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Eksilerin, kutuda şarj göstergesi hariç, hiçbirisi ile karşılaşmadım. Görüşme yaptığım zaman karşı taraftan olumsuz bir tepki aldığımı hatırlamıyorum ama arkadaşın da belirttiği gibi çok rüzgar varsa, gürültülü bir ortam ise vs. gibi durumlar için bir fikrim yok. Onun dışında eksiler hangi ürün ile kıyaslandığına göre değişir, burada en önemli etken bütçedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aquess -- 21 Ocak 2021; 13:19:55 >
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Bunlarla oyun oynanmaz hatta film bile izlenmez sebebi ise geçikme süresi fazladır diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Bunlarla oyun oynanmaz hatta film bile izlenmez sebebi ise geçikme süresi fazladır diye düşünüyorum
    Lütfen kullandığınız ürün hakkında yorum yapın. Her akşam cs go oynuyorum. Sağ kulaklığa 3 defa tıkladığınızda oyun moduna geçiyor. Tepkime süresi baya düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plt13 kullanıcısına yanıt
    Dostum apple airpods pro kullanıyorum bunda bile gecikme varken 100 liralık cihazda gecikme olmadıgını mı söylüyorsunuz? Ya pro oyuncu değilsiniz yada sesten anlamıyprsunuz

Ek: pro bi oyuncunun herşeyi kablolu olur.

Ek2: oyun modu kapalıyken 300ms gecikme, acıkken ort 167ms gecikme var. Evet gerçekten yokmuş 😂
    https://www.youtube.com/watch?v=imAixR09o4A&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 21 Ocak 2021; 13:47:50 >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt

Wifi'lı mouse/kulaklık kullanan e-sporcular var. Kablolu olacak diye bir şey yok. Tabi adamların kullandığı cihazlar 100-200 liralık şeyler değil.

• cohannan hocama teşekkür ederim. Bende sipariş geçtim.

• Teşekkürler OP

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.