Şimdi Ara

1080p to 1600p geçilmesi hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde 1080p Asus bir monitor var. sistem olarak 2600k ve GTX670 var. Korede üretilmiş ebay üzerinden satılan 1600p monitörlerden alsam oyunlarda sorun yaşarmıyım? sli yapmayı da düşünüyorum. forumda tecrübeli arkadaşlar varmı bu konuda?

• eğer alabiliyorsan hiç düşünmeden al o çözünürlükte oyun oynama olayı resmen boyut değiştiriyor bir ara bende alacaktım bazı sebeplerden dolayı askıya aldım kartın performansı bir nebzede olsa düşecektir çözünürlük arttığı için 4 gb model olsa daha iyi olurdu ama 2gb de fazlasıyla iş görür sli ile daha performanslı kullanabilirsin monitörü
  • quote:

Orijinalden alıntı: pustherif

Merhaba arkadaşlar,
    Elimde 1080p Asus bir monitor var. sistem olarak 2600k ve GTX670 var. Korede üretilmiş ebay üzerinden satılan 1600p monitörlerden alsam oyunlarda sorun yaşarmıyım? sli yapmayı da düşünüyorum. forumda tecrübeli arkadaşlar varmı bu konuda?

sli yapsan hiç bir sorun olmaz
  • kaan doğru söylüyo 4gb 670 olursa çok iyi olur farkı görürsün 1600p de vram sıkıntısına kesin yakalanırsın
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Forumda Yamakasi kullanan A35A nickli arkadasa sorabilirsin tek GTX 670 yetmiyor diyor ayrica 2 gb bellegin yetersizliginden bahsediyordu. Pm le ulasin ona daha detayli bilgi alirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 4 Mart 2013; 11:33:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Forumda Yamakasi kullanan A35A nickli arkadasa sorabilirsin tek GTX 670 yetmiyor diyor ayrica 2 gb bellegin yetersizliginden bahsediyordu. Pm le ulasin ona daha detayli bilgi alirsiniz

aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum özellikle blur oyununda 2560x1440 çöznürlük için bence 2gb dan fazla ram gerekli

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

1440p olanından kullanıyorum. bir tane gtx670 kullanıyordum ve monitörle birlikte yanına da 2. bir gtx 670 aldım.sistemim imzamdaki gibi. 1440p de 670slı ile görüntü kalitesi yüksek oyunlarda ancak yettiğini söylemem gerek. olay 2 gb ile ilgili değil olay tamamen gtx670 slı'in 1440p deki performansı ile ilgili. slı kurunca sistemin ısınması vs de sözkonusu. ayrıca kasanızın iyi bir havalandırmaya sahip olması gerekmektedir. çünkü kartlar 1440p de çalışırken 1080p dekine göre biraz daha fazla ısınıyor. 1600p de daha ne kadar ısınır bilemiyorum ama kesin ağlatır bu yüzden size tavsiyem 1440p 27 inç monitör. zaten 1600p 30 inç monitörü sonuçta oyun dışında da kullanmak internet, makale vs için 1080p yapsanız bile zorlanıyorusunuz. devamlı yakınlaştır uzaklaştır ayarlamak gerekiyor. tabi ki oyunlarda 1600p çok iyidir ama kartları çok çok zorlar çoğu iyi oyunda 30fps göremeyebilirsiniz (witcher2, crysis3, farcry3, hitman vs). gtx 670 sli incelemelerine bir bakın derim (guru3d, techpowerup sitelerinde vs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 4 Mart 2013; 12:02:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.