Şimdi Ara

108.000 TL Bütçemiz Var Arkadaşlar :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yeri atlamışım , konu sahibi arsa aldık 3 katlı yer yaptıracazğız diyor bunun için bütçe 300.000TL mi ?

3 katlı olacak, 3 katında işlevi farklı olacak ve bunlar 300.000TL ile yapılacak, yapılacak inşaat da dahil ? Hazır bina dahi yapılsa bu paraya söylenilenlerin yapılmasının imkanı yok boşuna sistem önerisi yapmayın
  • Belki 300 bin lira inşaat ve arsa dahil olmadan da olabilir yani sadece dekorasyon ve cihazlar için falan. Ama bana hiç mi ghiç inandırıcı gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 4690K işlemci
    msi gaming 5
    sapphire r9 280x vapor
    gskill 4*2 1866 mhz ram
    corsair carbide 300r
    corsair vs 650 psu
    corsair gs 120 gb ssd

bu fazlasıyla yeterli olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Benim onerdigim sistem en ideali.hala çarpanı açık işlemci ile çok güç tüketen e. Kartı onerenler var. İnternet cafedeki ler niye oc yapsın?
    Güç tüketimi yuksek kart niye alsın?

Gamer Kafe Cnms :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeontares

Belki 300 bin lira inşaat ve arsa dahil olmadan da olabilir yani sadece dekorasyon ve cihazlar için falan. Ama bana hiç mi ghiç inandırıcı gelmedi.

300.000TL ye 3 katlı bir mekanın dekorasyon ve söylenilen cihazlarını alabilmen mümkün değil. Söylenildiğine göre 3/1 i zaten Pc'lere gidiyor. Kafe deniyor ki kafe malzemeleri 50.000TL altında tutması mümkün değil. Playstation vs. deniyor , arsa,bina vs. hazır olsa dahi bu bütçeyle böyle bir işin altından çıkılması mümkün değil. Bizim en son bir kafeye verdiğimiz fiyat teklifi Tasarım+İş Takibi şeklinde 25.000TL ki tek katlı, 100m2 bahçe , 250m2 kapalı alanı olan bir yer.

• Enternetci kullanıcısına yanıt
    Adam gayet güzel özetlemiş. Her şeyi biliyorsanız buraya konu açmanıza gerek yok, gidip z97g7 i7 4770k titan z sli falan alın yada beşinci nesil işlemcileri bekleyin. Gamer cafe de Gamer cafe.. Alın k'lı işlemcileri 780ti classified falan alın sonra yaksınlar o ekran kartını o.c yaparken siz de olsun yahu olur böyle şeyler yukarda ps4 cafe var nasıl olsa dersiniz sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeontares -- 29 Haziran 2014; 0:21:34 >
  • o paraya 3 tane öküz alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

quote:

Orijinalden alıntı: Aeontares

Belki 300 bin lira inşaat ve arsa dahil olmadan da olabilir yani sadece dekorasyon ve cihazlar için falan. Ama bana hiç mi ghiç inandırıcı gelmedi.

300.000TL ye 3 katlı bir mekanın dekorasyon ve söylenilen cihazlarını alabilmen mümkün değil. Söylenildiğine göre 3/1 i zaten Pc'lere gidiyor. Kafe deniyor ki kafe malzemeleri 50.000TL altında tutması mümkün değil. Playstation vs. deniyor , arsa,bina vs. hazır olsa dahi bu bütçeyle böyle bir işin altından çıkılması mümkün değil. Bizim en son bir kafeye verdiğimiz fiyat teklifi Tasarım+İş Takibi şeklinde 25.000TL ki tek katlı, 100m2 bahçe , 250m2 kapalı alanı olan bir yer.

Yav Kardeşim Üsküdarın En İşlek Mekanlarından Biri olacak Sponsorumuz Bol Diyorum Yazıcı0ğlu Diye Aratırsan Anlarsın :)

Beni ilgilendirmez anlamak için herhangi bir şey aratmama da gerek yok, sponsor önemli değil ben söylenilen bütçe ile söylenilen işlerin yapılması mümkün değil diyorum.

Yukarıda arsa aldık 3 katlı bina yaptıracağız yazılmış , yaptırılmayan bina için sistem tavsiyesi yapıyor millet (ki %90 ı gereksiz ve saçma sistemler zaten kimsenin ticaretten haberi yok) zaten buda oldukça saçma bir durum.

Umarım söylediğiniz şekilde güzel bir mekan yapabilirsiniz , bol bol para kazanırsınız Yapıldıktan sonra resimleri de yayınlayın forum olarak toplanalım bakalım parasıyla oturur oynarız hep beraber.
  • quote:

Beni ilgilendirmez anlamak için herhangi bir şey aratmama da gerek yok, sponsor önemli değil ben söylenilen bütçe ile söylenilen işlerin yapılması mümkün değil diyorum.

Yukarıda arsa aldık 3 katlı bina yaptıracağız yazılmış , yaptırılmayan bina için sistem tavsiyesi yapıyor millet (ki %90 ı gereksiz ve saçma sistemler zaten kimsenin ticaretten haberi yok) zaten buda oldukça saçma bir durum.

Umarım söylediğiniz şekilde güzel bir mekan yapabilirsiniz , bol bol para kazanırsınız Yapıldıktan sonra resimleri de yayınlayın forum olarak toplanalım bakalım parasıyla oturur oynarız hep beraber.

Teşekkürler Kardeşim Sistem Olarak Hala Aklımda Bişeyler Belirmedi :(

• AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    Fatura çok gelmesin diye oyun mu açmasın adam ? 3600TL bütçe diyor, pro gaming diyor, güncel oyunlarda sorun çıkmasın diyor, seneye o ekran kartı ne işe yarayacak internet cafede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enternetci

quote:

Teşekkürler Kardeşim Sistem Olarak Hala Aklımda Bişeyler Belirmedi :(

Al kardeşim sana sistem anakartını bilerek z97 verdim z87 gaming seriside olur hiç farketmez ileriye dönük olsun dedim ama işlemcin zaten 4790 gerek yok ister z87 al ister bu anakartı al o.c falan işin olmayacağı için anakartını mümkün olduğunca düşük tut performans anlamında bir şey kaybetmezsin

Ramler 1866 mhz kalsın aralarında 3-5 lira oynuyor gerek yok

kasa çok sessiz ve soğutması gayet iyi sessizlik ön planda olmalı bana kalır ise

psu ya denecek bir şey yok

hdd blue olsun ben hepsini denedim en iyisi bu black falan gereksiz %5 performans artışı var o kadar

monitör tam oyun monitörü

soğutucu işini fazlası ile güzel yapıyor

Adet Fiyat Avantajlı Fiyat*

Z97 GUARD-PRO Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3300MHz(O.C.) DVI&DP Anakart

478,53 TL
    334,97 TL

8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram

361,10 TL
    252,77 TL

SILENCIO 650 PURE MidT ATX USB 3.0 SİYAH KASA

315,65 TL
    220,96 TL

GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı

1.310,58 TL
    917,41 TL

CX SERİSİ 80PLUS 750W GÜÇ KAYNAĞI

401,51 TL
    281,05 TL

Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB Cache 22nm İşlemci

1.179,27 TL
    782,75 TL

3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

214,64 TL
    138,37 TL

23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

734,83 TL
    514,38 TL

CNPS10X OPTİMA INTEL LGA775/1155/1156/1366/2011&AM2/AM2+/AM3 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

151,51 TL
    106,06 TL

Ara Toplam 3.007,38 TL
    KDV 541,34 TL
    Tutar 3.548,72 TL

30*3548,72=106.401,6 lira yapıyor

Bostancı vatana gel hemen halledeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Enternetci

Gamer Cafe Açıyoruz Arkadaşlar Üsküdarda

3.600 Lira Tek Bilgisayar Fiyatı Olacak Yani Şöyle

3.600 X 30

Güncel Oyunları Kaldıracak Turnuvalarda Sorun Çıkarmayacak Monitör Dahil Sistem Önerisi İstiyoruz 3.700'de Olabilir Şimdiden Teşekkürler .

parayı çöpe at daha iyi
  • Raven~ kullanıcısına yanıt
    Gtx 750 ti gunumuz oyunlarını ultra High açar ileride maxwell mimarili gtx 860 870 felan çıkarsa yüksektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    Yani elektrik faturası yerine 1 sene içinde 30 bilgisayarın ekran kartını değiştirsin öyle mi :) ? Tabi senin fikrindir saygı duyarım ama bence 750 Ti alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raven~

Yani elektrik faturası yerine 1 sene içinde 30 bilgisayarın ekran kartını değiştirsin öyle mi :) ? Tabi senin fikrindir saygı duyarım ama bence 750 Ti alınmaz.

Kardeşim Dükkan Elektiriği Alıcaz İstersen 10.000 KWat Yak 200 TL Ödersin !
    Daha iyi işte bunu diğer arkadaşa yazsaydın keşke bana değil :).
  • Raven~ kullanıcısına yanıt
    Aslında adamın bina yapılacak felan derken 2015 i geçer yani o ara gtx 9xx serisi bile çıkar 750 ti işi yatar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Csb

• Ciddiye alıp yazmışsınız bir de.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.