Şimdi Ara

108.000 TL Bütçemiz Var Arkadaşlar :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internet kafelerin hepsi piyasadan kalksın diye beklerken millet yenisini açmayı planlıyor :D
    bahçelievler gameekstraya hiç gittiniz mi bilmiyorum ama şu ana kadar 20-25 kere gittim hepsinde de max 2 kişi içerde :D onlar da uçuk fiyatlardan o parçaları satmasa ayakta duramazlar (alan arkadaşların kafa yapısını anlamak zaten mümkün değil)
    kısacası 3000 liralık kasalar kullanıcaksınız falan filan ama gözardı ettiğiniz şey o tarz bilgisayarkarda oynanacak oyunların hastası konumunda olanların çoğunun evinde o sistemler mevcut olacak. olmayanlar da o sistemleri aramıyacak yani size öne geçiren bir faktör yok ortada. lan partileri veya turnuvalar hariç sinek avlamaya hazır olun yani :D
  • Kardeşim Yukarda Yazdım 3 Kat Olacak Zaten Ben SAdece Sistem Önerisi İstedim Sizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRealTerrorist

internet kafelerin hepsi piyasadan kalksın diye beklerken millet yenisini açmayı planlıyor :D
    bahçelievler gameekstraya hiç gittiniz mi bilmiyorum ama şu ana kadar 20-25 kere gittim hepsinde de max 2 kişi içerde :D onlar da uçuk fiyatlardan o parçaları satmasa ayakta duramazlar (alan arkadaşların kafa yapısını anlamak zaten mümkün değil)
    kısacası 3000 liralık kasalar kullanıcaksınız falan filan ama gözardı ettiğiniz şey o tarz bilgisayarkarda oynanacak oyunların hastası konumunda olanların çoğunun evinde o sistemler mevcut olacak. olmayanlar da o sistemleri aramıyacak yani size öne geçiren bir faktör yok ortada. lan partileri veya turnuvalar hariç sinek avlamaya hazır olun yani :D

Kardeşim Sponsorumuz Çok ! Şimdi Konunu Derinliğine Girmek İstemiyorum Sadece 3.000 TL KAsa 500 TL Monitör Lazım Bana O Kadar.
  • Sistem onerisi yapmayacagim mobilim. Ama size bir tavsiyem olacak. Ps4 cafe acin 20 tane ps 4 koy 30 bin de. 10 binede kol ve oyunlari hallet. Saati 5 lira de. O zaman parayi bulursun kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Sistem onerisi yapmayacagim mobilim. Ama size bir tavsiyem olacak. Ps4 cafe acin 20 tane ps 4 koy 30 bin de. 10 binede kol ve oyunlari hallet. Saati 5 lira de. O zaman parayi bulursun kardesim

Kardeşim Zaten 3 Kat Olucak 1 Kat Bilgisayar 2 Kat Cafe - Restorant 3 Kat Konsol
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Sistem onerisi yapmayacagim mobilim. Ama size bir tavsiyem olacak. Ps4 cafe acin 20 tane ps 4 koy 30 bin de. 10 binede kol ve oyunlari hallet. Saati 5 lira de. O zaman parayi bulursun kardesim

+1000000000

• Enternetci kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayin. Ben butun mesajları okudumda yazdim. Konsol olacağını yazildigini gorsem yazmazdim. Hayirli olsun şimdiden.

• G45 gaming msi anakart
    İ5 4690K
    Gtx 760
    8 Gb DDR3 1866 mhz
    seidon 120v
    r200 veya 400
    cx 650 psu

kaldırmayacağı oyun yok
  • Intel 4670
    Msi z87 g43
    4x2 gskill ripjwaysx ram
    R9 280x vapor x
    1tb seagete hdd
    Zalman z5 plus
    Corsair vs650

Monitor asus vs239 hv

Bunlar yeterde artar

• quote:

Orijinalden alıntı: enesgs35

G45 gaming msi anakart
    İ5 4690K
    Gtx 760
    8 Gb DDR3 1866 mhz
    seidon 120v
    r200 veya 400
    cx 650 psu

kaldırmayacağı oyun yok

Teşekkürler Kafamda Bişeyler Çıkıyor :)

Kafe Böyle Olucak Restorant Olan Gençlerin Yeri :)http://www.iidudu.com/images/2013/10/Fancy-Look-of-Interior-with-Pendant-Lamp.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enternetci

quote:

G45 gaming msi anakart
    İ5 4690K
    Gtx 760
    8 Gb DDR3 1866 mhz
    seidon 120v
    r200 veya 400
    cx 650 psu

kaldırmayacağı oyun yok

Kafe Böyle Olucak Restorant Olan Gençlerin Yeri :)http://www.iidudu.com/images/2013/10/Fancy-Look-of-Interior-with-Pendant-Lamp.jpg

Hoş mekan olur. Bu arada yazdığım sistem baya bir götürür. Şimdilik fazlası israf. İlerde O.C yapıp ekran kartlarını yavaş yavaş GTX 870 gibi kartlarla değiştirirsiniz. (çıkınca)
  • quote:

G45 gaming msi anakart
    İ5 4690K
    Gtx 760
    8 Gb DDR3 1866 mhz
    seidon 120v
    r200 veya 400
    cx 650 psu

kaldırmayacağı oyun yok

İmza sistem önerisi kombo yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfylmz08

Intel 4670
    Msi z87 g43
    4x2 gskill ripjwaysx ram
    R9 280x vapor x
    1tb seagete hdd
    Zalman z5 plus
    Corsair vs650

Monitor asus vs239 hv

Bunlar yeterde artar

G45 ve 4690 varken neden g43 ve 4670 alınsın ki ?
  • Fazla para vermesin diyr yazdim.

Yazdiklarim internet kafe icin fazla bbile

Güç tüketimi en düşük,performansı en yüksek böyle sistem çıkıyor ortaya.
     108.000 TL Bütçemiz Var Arkadaşlar :)

Edit: Yer,mekan söyle bizde gelip parasıyla oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 28 Haziran 2014; 19:59:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

quote:

Orijinalden alıntı: Simplyfor

Msi z97 Gaming 5

İ5-4690k

Seidon120v

Gtx780ti classified evga

2x4 1600 mhz gskill ram

Zalman z11 Plus

WD Green 7200rpm 1tb disk(işletim sistemi içinde 120 gb evo alınabilir. Film dizi vs. Yüklenecekse 2tb öneririm)

Bir internet kafe için düşünmek lazım. Mesela Z11 Plus yerine Z9 hem yer anlamında tasarruf sağlar (kasaların masa üzerinde olacağını varsayıyorum) hem de o kadar fazla kasa Z11 Plus gibi sırıtmaz. 4670k ve Seidon 120V konusunda ise, k serisi olmayan ve oc'suz performansı olabildiğince yüksek bir işlemci bulunmalı. Tüm makineler oc'li kullanılmayacaksa Seidon 120V ve k serisi işlemci gerekli değil.
    Anakart ise, bu kadar fazla makine ile zaten oc sınırları zorlanmayacağı için kısılmalı. Sizin yazdığınızda monitörlük bütçe kalmamış gibiydi ama bu şekilde çıkar diye tahmin ediyorum
    Gerçi bu kadar yüksek alımda size zaten güzellikler yaparlar

Kasa konusunda haklısınız fakat gizli olacaktır zaten. Oyun oynayacak adam mause klavye monitörü görecek zaten.

Anakarta gelince tek tuşla o.c ile sıvı Soğutma+k Serisi işlemcinin farkı anlaşılacaktır.

ben senin sponsorun yok mu dedim ? eğer bu tarz yorumlar almaya katlanamıyorsan konunu '3000 tl kasa 500 tl monitör önerisi' diye değiştir.
    hem orda projeni anlatacaksın hem de yorum geldiğinde insanlara ters ters cevaplar vericeksin. al sana sistem önerisi
    işlemci 4690k yapılabilir anakart da z97 gaming 3
    işlemci soğutucusu sistemler overclockla kullanılacaksa ilave edersin
    kasa + psu ayrı ayrı alabilirsin o sadece ortalama fiyat olsun diye koydum. görüntüsüydü falanıydı filanıydı önemli kullanım amacında.
    anakartta sli durumu olmadığından gaming 5ler 7ler falan gereksiz.
    ha eğer o parayı illa harcamak zorunda değilsen birsürü yerden kısılıp kafe ortamı için daha mantıklı sistemler de kurulabilir orası ayrı ama paranın hepsini kullanırsak aşağı yukarı böyle bir sistem kurulur.
     108.000 TL Bütçemiz Var Arkadaşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enternetci

quote:

G45 gaming msi anakart
    İ5 4690K
    Gtx 760
    8 Gb DDR3 1866 mhz
    seidon 120v
    r200 veya 400
    cx 650 psu

kaldırmayacağı oyun yok

Eger bir univeristeye yakın olursa deli gibi is yapar acikcasi Üniveriste ogrencisi olarak isterim yakinlarda bir net kafe olsun boyle guzel gidelim cod 6 kapisalim dandik pclerimizde cod 2 den sikildik gidelim yemek yiyelim pes atalim

• Playstation 4 cafe aç en mantıklısı

• Bence sen git 108 bin tl yi bankaya faiz e yatır o parayıda unut .... Yada iyi yerden arsa al

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.