Şimdi Ara

105'İNCİ TOP. A. K.LIĞI TEKİRDAĞ ÇORLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
27.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 105'İNCİ TOP. A. K.LIĞI TEKİRDAĞ ÇORLU ya giden var mı aranızda tanışıp kaynaşalım

• Kimse yok mu
  • ben varım tertip:D
  • Kardeş orası cok rahat şanslısın. Ben 5. kolordudaydım. Sizinki istanbuldan gelirken çorluya girişte.
  • @camel24 hayırlı olsun tertip forumda yenisin herhalde, yazıp kayboldun hemen

@ostracoda , ne bakımdan rahat biraz bilgi veririmisin birde Orada kalırmıyız acaba acemlikten sonra yoksa dağıtırlarmı bizi
  • valla o kadarını bilmiyorum ama dağıtım olmuyor sanırım.
  • bende ordayım:D
  • fenerlix07
    mmxex i bugün 105 e teslim ettik sen ordamısın?
  • kendisi biraderim olur.dün saat 2 gibi birliğine katılmış..

hepinize hayırlı tezkereler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kimikonen

fenerlix07
    mmxex i bugün 105 e teslim ettik sen ordamısın?

Sağ sağlim teslim olduk bakalım nasıl geçecek 156gün
  • geçen hafta sonu uğradım güzel yer

hayırlı tezkereler
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

geçen hafta sonu uğradım güzel yer

hayırlı tezkereler

Evet dışarıdan güzel görünüyor ama önemli olan içeriden görünüşü
  • 323. dönem piyade er çıktım. dağıtım oluyor mu bilgisi olan arkadaşlar
  • bende varım arkadaşlar. hepimizie hayırlı olsun. istanbul kartalda oturuyorum sizler neredensiniz?
  • kardeşim bende pazar günü teslim olucam 105. top. komutanlıgına giden varsa burdan tanısalım birbirimizi kollarız
  • Bende pazar gunu teslim olucam; istanbul dan gelıyorum bende, rahat bır yer dıolar inşallah oyledir...
  • bende pazar günü teslim oluyorum. bakalım bilet biraz sıkıntı oluyor ama bi şekilde halledeceğiz. Ankara2dan geliyorum bende...
  • bende pazar gidicem arkadaşlar. gitmden çorluda ya da istanbulda buluşabiliriz.
  • Beyler yeriniz rahat benim abim orada yaptı komutanı çok iyiydi Yer olarak zaten usta birliği olduğu için dağıtım olmamıştı..orada başladı orada bitirdi
  • ben de pazar günü teslim oluyorum. herkes için inş. hayırlısı olur. istanbuldan gidecem ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icedream -- 10 Aralık 2008; 13:22:07 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.