Şimdi Ara

105'İNCİ TOP. A. K.LIĞI TEKİRDAĞ ÇORLU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
27.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: pacopaco

çok kalabalık olucaz o zaman orda yau burada herkes yazmış ama bulamayız birbirmiz heralde tesadüf belki bulunur...

Bende 1-2 kişi ile orada buluşuruz diye anlaşmıştık ama maalesef buluşamadık.Zaten insan dağıtım yapıldığı yerdeki 1-2 kişiye kanı kaynıyor hemen muhabbete başlıyor. Sizlere tavsiyem mutlaka yanınıza soğuk algınlığı ilacı almanız ve çantanızda uygun biryere saklamanız. Bu söyediğimi oraya gidince anlayacaksınız. Biz bir ağrı kesicinin peşinden 2 gün koşuyorduk
  • çantalar alt üst ediliyor mu bu ilçaları nereye saklasakk
  • Ben ıslak mendil ambalajının içerisine bir tomar ilaç sokmuştum.Sistemi sorgulamak gibi olmasın ama öyle bir sistem ki ne doğru dürüst ilaç veriyorlar ne de dışarıdan ilaç sokturuyorlar. Çantaları kontrol ediyorlar, içerisini iyice karıştırıyorlar hatta cuzdanların içerisine bile bakıyorlar
  • arkadaşlar ben burda halen 325. dönem askerim. buraya düşeceklere her türlü bilgilerimi sunabilirim...
  • 327 geliyorum corlu bekle beni
  • 105'İNCİ TOP. A. K.LIĞI ÇORLU TEKİRDAĞ çok sevdiğim bir arkadaşımı gönderiyorum :)
  • çorlu msg atın settar666@hotmail.com
  • slm,105'İNCİ TOP. A. K.LIĞI ÇORLU TEKİRDAĞ buraya gidiyorum...burası hakkında bilgisi olan bilgilendirirse cok sevinirim
  • arkadaşlar ben burada askerliğimi yapıyorum 325. dönem olarak. ancak şu an hava değişimindeyim rahatsızlık yüzünden. gayet güzel bi yer. içinde garanti bankası ve int. cafe var. biraz büyük bir alay ayrıca. birde disiplin hat safada. valla geceleri çapraz nöbete gidiyoruz. nöbetsiz günümüz yok. ama her şeye ragmen geçiyor günler. sıkmayın canınızı derim. ayrıca o soğuk geceleri atlattığınız için sevinebilirsiniz. ayrıca sorusu olanlar özelden mesaj atabilirler...
  • tertipler çorluda yaşayan biri olarak soğuklara değilde rüzgara hazırlıklı olun...yaz kış rüzgar vardır...çok şanslısınız ki dedenin de dediği gibi soğuklara yakalanmadınız..

hepinize hayırlı askerlikler diliyorum...ama çoğu kişiden şanslı olduğunuzu bilmenizi isterim
  • Beyler bu 105. Topçu Alayı, Gürler Kışlası'nın içinde konuşlanmıştır. İstanbul'dan çorluya giderken çorluya girmeden, havaalanının hemen yanındadır. Sakın daha yukardaki Bele Kışlası'na gitmeyin. Sınavı 105. Topçu Alayı'nda nasıl yapçaklar şaşırıyorum çünkü ben orada 331. KD. askerlik yaptım. Büyük bi yer değildir. Bol bol obüs topları ve Çok Namlulu Roket Atarları görürsünüz:)) Siz o obüslere tank diyeceksiniz ama hayır onlar tank değil mantıken toptur ve isimleri obüstür. Eğer olur da 14. Mühimmat Bölüğü'nden orda birisini görürseniz ızdırap çavuş Berke Yılmaz'ın selamı var diyiverin. Yardım almak isteyen arkadaşlar the_berke@hotmail.com dan bana ulaşabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uhomachinky -- 30 Temmuz 2010; 21:04:19 >
  • Acemilik Burdur Usta birlik Tekirdağ Topçu
  • benim oğlum şuan acemeliğini sivasta yapıyor 5 gün sonra acemiliği bitiriyor allahın izniyle, ustabirliği çorluya çıktı . biz istanbulda ikamet ediyoruz acaba haftasonları istanbula ev izni veriyorlarmı yoksa çorludamı olması gerekiyor? şimdiiden herkeze hayrlı tezkereler ALLAH a emanet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hülyakaya

benim oğlum şuan acemeliğini sivasta yapıyor 5 gün sonra acemiliği bitiriyor allahın izniyle, ustabirliği çorluya çıktı . biz istanbulda ikamet ediyoruz acaba haftasonları istanbula ev izni veriyorlarmı yoksa çorludamı olması gerekiyor? şimdiiden herkeze hayrlı tezkereler ALLAH a emanet olsun

Evci izninde garnizon dışına çıkmak yasak dolayısıyla İstanbul'a gidemez. Ama risk alıp gitmek isterse yakalanmadığı sürece sıkıntı yok. Benim zamanımda çarşı iznine çıkanlar bile istanbul'a gidip geliyorlardı.
  • MMXex kullanıcısına yanıt
    çook teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hülyakaya

benim oğlum şuan acemeliğini sivasta yapıyor 5 gün sonra acemiliği bitiriyor allahın izniyle, ustabirliği çorluya çıktı . biz istanbulda ikamet ediyoruz acaba haftasonları istanbula ev izni veriyorlarmı yoksa çorludamı olması gerekiyor? şimdiiden herkeze hayrlı tezkereler ALLAH a emanet olsun

ben çarşı izninde bile istanbul'a gitmiştim, çorlu otogardan kalkan otobüsler 1.5 saatte istanbula varıyorlar.
    öğleden sonra 4'te tekrar otobüse binip 5.45'te birliğime teslim olmuştum.
    evci izninde de istanbul'a gitmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssemih24 -- 9 Eylül 2014; 15:39:04 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.