Şimdi Ara

100mbit fiberde 3mbit. Birtek bendemi sorun ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 24.04.2020 23:50 -https://www.speedtest.net/result/9334435917

100Mbit Fiberin Hali!

100mbit fiberde 3mbit. Birtek bendemi sorun ?
  • yurdakull kullanıcısına yanıt
    Hocam Fixnet düşünebilirsiniz. 100Mbps 110₺'ye denk geliyor. Taahhütsüz seçenekleri de var. Arayıp bilgi alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k8s

Hocam Fixnet düşünebilirsiniz. 100Mbps 110₺'ye denk geliyor. Taahhütsüz seçenekleri de var. Arayıp bilgi alın derim.
    Bunlar allahsız çıktı ya. Lanet olsun böyle hizmete. Müşteri hizmetleri çözüm sunmuyor. Kaç gün oldu bitmedi ızdırabım.
  • Belirli aralıklarla hız düşüklüğü yaşıyorum. 2 gündür sürekli olarak ,100 mbit internet 10 mbit altında . Bugün şikayet kaydı oluşturdum ama hava civa işler biliyorum. Evet zor günler geçiriyoruz anlayışta gösterdim bir kaç zamandır . Ancak 100 mbit in 5 6 arasında olmasının açıklması nedir . 20 30 olur idare ederim her türlü . 2 gün zaman verdim yine çok düşük değerler çıkar ise direk iptal ediyorum .

100mbit fiberde 3mbit. Birtek bendemi sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xYaKuBux -- 26 Nisan 2020; 18:24:2 >

• Yaklaşık 3 haftadır bende de aynı durum var. 100mbit fiber kullanıyorum, özellikle öğlen ve akşamları internet o kadar kötü oluyor ki... Coronadan dolayı mıdır bilmem ama çekilecek gibi değil. Bazen de speedtest de sorun gözükmese bile ping oluyor oyunlarda, veya indirmeler düşük hızda oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Yaklaşık 3 haftadır bende de aynı durum var. 100mbit fiber kullanıyorum, özellikle öğlen ve akşamları internet o kadar kötü oluyor ki... Coronadan dolayı mıdır bilmem ama çekilecek gibi değil. Bazen de speedtest de sorun gözükmese bile ping oluyor oyunlarda, veya indirmeler düşük hızda oluyor.
    Hocam diğer ISS lerde durum bukadar kötü değilken özellikle ttnet de... Bizim bu çileyi çekiyo olmamız bize hakaret gibi. Bu mevzular bitsin ilk işim şu lanet firmadan kurtulmak olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

Hocam diğer ISS lerde durum bukadar kötü değilken özellikle ttnet de... Bizim bu çileyi çekiyo olmamız bize hakaret gibi. Bu mevzular bitsin ilk işim şu lanet firmadan kurtulmak olacak...

Alıntıları Göster
    Başka var mı 100mbit fiber sağlayan firma? Türknet haricinde. Onlara asla geçmem bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Başka var mı 100mbit fiber sağlayan firma? Türknet haricinde. Onlara asla geçmem bir daha

Alıntıları Göster
    Türknet cam fiber kabloda hizmet veremiyor. Ona bile razıydım...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.