Şimdi Ara

100mbit fiberde 3mbit. Birtek bendemi sorun ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen kimsin, papağan gibi aynı sözü tekrarlıyor. Bu işte ciddiyetsizliğiniz işte burdan belli. Ben bu yazıyı yazalı birgün oldu. Madem yaptığınız işte samimi iseniz burda nöbet tutup, birisi bi sıkıntı arzettiği anda cevap verebilmesin. Birde şu kopyala yapıştır yaparak samimiyetsiz ciddiyetsiz tavrınıda bırak. Eğer başka bi işten buraya bakmaya fırsat bulamıyorsan git o işin neyse o işine bak. Senden yardım isteyen yok. Burda yazma amacım yardım almak değil, millenicom virusünden insanları uzak tutmak. Ben kendimi karantinaya aldım 21 ay daha bu virusle karantinada kalacağım. Bu 21 ay boyunca yine ateşim çıkıp öksürük tutacak Allah yardım etsin bize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli müşterimiz, PTT tarafından alınan önlemler kapsamında PTT gişelerinden yapılacak tüm fatura ödemeleri askıya alınmıştır. Fatura ödemelerinizi PTT ATM, PTT İnternet/Mobil, anlaşmalı bankalar veya web sitemizdeki Fatura Ödeme Alanından yapmanızı rica ederiz. Hemen ödeme yapmak için tıklayınız.

şu mesajı okuyunca biranda dedim 3 ay sonra gelen faturadan ödemeye başlayın ama hayal kırıklıgı sizdende böyle birşey bekliyoruz bankalar gibi
  • Aynısı bende de var 100 mbps 1.6 hız

• Sorun çözüldü diyerek mesaj geldi arızakaydımı onarmışlar sözde. Evime kadar cam kablo geliyor. Gel görki değerler bu.

11 Nisan 2020 - 20:22
    100mbit fiberde 3mbit. Birtek bendemi sorun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

Sorun çözüldü diyerek mesaj geldi arızakaydımı onarmışlar sözde. Evime kadar cam kablo geliyor. Gel görki değerler bu.

11 Nisan 2020 - 20:22
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Kaç kez yollayacaz şeref eksiği firmanıza bu bilgileri?

12 Nisan 2020 Saat 19:57

12 Nisan 2020 Saat 22:34

Kasıtlı olarak geceleri hızımı yerle yeksan ediyorlar! Buna şükür bu iyi hali yine.

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. Fiberde böyle hızlar almanız beni şaşırttı. Ben de kullanıyorum. Ankara'dayim ve gayet memnunum. İstanbul'da kullanan arkadaşlarım da memnun. İnşaallah en kısa zamanda çözüm bulursunuz.

Modemi değiştirmeyi deneyin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tct123_gs -- 13 Nisan 2020; 4:48:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tct123_gs kullanıcısına yanıt
    İyi niyetin için teşekkürler, akşamları bilerek yapılıyor bu işlem. Gündüz hiçbir sorun yokken gece bunun yaşıyor olmam tesadüf değildir.

14.04.2020 23:27

Allahın belası millenicom! Az önce pubg de Ağ Gecikmesi dedi ve oyun geldiğinde öldürülmüştüm.
    Bütün gün işteyim çalışıyorum, akşamda eve gelip bir oyun keyfim yoksa bu modem enine bi tarafınıza @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 17 Nisan 2020; 23:30:29 >
  • Uzak durun bu firmadan iptal edip btk ya kanıtları ile resimler ile şikayet edin.

• https://milleni.speedtestcustom.com/result/ab8213c0-80eb-11ea-bfe4-155b36ea6627

Web siteler, google aramalar 7 saniyeden evvel açılmıyor. Kendi sitelerinden aldığım hız. Allah belanızı versin. Bir değil iki değil.

Saat : 23:43
  • yurdakull kullanıcısına yanıt
    Bende iptali veriyorum hocam allah kurtarsın.

• tasko92 kullanıcısına yanıt

https://milleni.speedtestcustom.com/result/8793f7c0-80ec-11ea-9f87-43c7eb7e2c5f

WEB SİTELER AÇILMIYOR! KABLOLU BAĞLANTI! VPN DNS YOK !

00:07 TEK KULLANICIYIM. KABLOLU HİZMET! BİLGİSAYARIMIN AĞ KULLANIMINDAN ANLAŞILACAĞI ÜZERE BAŞKA HİÇ BİR İŞLEM YOKTUR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 18 Nisan 2020; 0:8:13 >

• Aynı problemi 2 hafta çektim. Gelip tamir ettik diye arıyolardı falan :D Burada bas bas bağırıp konu açmadan düzelmedi.
  • tartal kullanıcısına yanıt
    Sonuç nasıl düzeldi, şu corona işleri değişse telekoma geçeceğim ama 2 hafta 3 hafta netsiz kalırım diye korkuyorum.
    Günde 921789362178963 kere aradım Alper beye pm attım hergün konu açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartal

Günde 921789362178963 kere aradım Alper beye pm attım hergün konu açtım.
    18.04.2020 22:20 Şikayetim Devam Ediyor!

Site linkleri :https://milleni.speedtestcustom.com/result/16dc8bb0-81a9-11ea-b98c-d5d67c2c921f

Şaşırmadım. Bir süre daha böyle devam eder ne yazık ki...
  • Bende yeni abone olmayı düşünüyordum. Hangi iss konusuna gitsem herkes ISS den şikayetçi. Bende hangi ISS ye başvuru yapsam diye şaşırdım kaldım. Engelli tarifesine yararlanacagım en az sorunlu ve hızlı geri dönüş yapan firmayı seçmek istiyorum. Bu gidişle eve internet bağlamak pek de mümkün görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyLaR046 -- 20 Nisan 2020; 17:41:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Bende yeni abone olmayı düşünüyordum. Hangi iss konusuna gitsem herkes ISS den şikayetçi. Bende hangi ISS ye başvuru yapsam diye şaşırdım kaldım. Engelli tarifesine yararlanacagım en az sorunlu ve hızlı geri dönüş yapan firmayı seçmek istiyorum. Bu gidişle eve internet bağlamak pek de mümkün görünmüyor.
    Samimiyetle söylüyorum millenicomdan vazgeçin. Beni cezbeden fiyatıda değil taahütsüz oluşu ama ttnet'e taşıyacağım taahütü göze alıp. Yapacak birşey yok. Kötünün iyisi gene onlar. En azından bu şekilde mağdur etmiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.