Şimdi Ara

100mb Superonline fiber devir edilecek aylık 100tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2020 şubat ayına kadar taahhütü olan internetimi yeni taşındığım adreste altyapı olmaması sebebiyle devretmek istiyorum.
    Fiber internet 100mb kotasız, aylık ücret 100 tl
    Modem mevcut, İstanbul içi devir almak isteyen varsa bana mesaj atabilir.
    Not: Sitedeki bir problemden dolayı özel mesajları cevaplayamıyorum. 05358267214 watsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAZINISMAN -- 18 Ocak 2019; 11:10:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni tasindiginiz yerde Hic mi yok altyapi? Izin veriyor mu Devir icin Superonline gorustunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAZINISMAN B kullanıcısına yanıt
    Altyapı yoksa ücretsiz feshedebilirisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Devir konusunda sıkıntı yok sadece 30 tl ücret var onu da ben ödeyeceğim. Amacım hem fesih ile uğraşmamak hem de bu fiyata 100mb internetten yararlanmak isteyenlere yardımcı olmak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batuhanbay B kullanıcısına yanıt
    Yeni adreste üzerime fatura olmadığı için şimdilik fesih edemiyorum.

• Benim de yeni geçeceğim adreste türk telekom altyapısı yok Superonline altyapısı var. (6 gün sonra taşınacağım)
    Taahhüdüm Ocak 2020 idi. Fesih işlemlerini yapmaya henüz başlayamadım. Sanırım geçince fatura vs il başvurmam gerekiyormuş.

Aslında teklifiniz ilgimi çekti.
    Ancak devir işlemleri ile ilgili hiç bilgim yok. Üyelik tmamen bana mı ait oluyor? Üzerine TV vs üyeliğini istediğim şekilde ekleyebiliyor muyum?

Aylık 76 tl ye 35MBit sınırsız TürkTlekom internetim var benim de feshetmek istediğim. Devrediliyorsa bunu da size devredeyim :D
  • niedy707 N kullanıcısına yanıt
    Fiber altyapınız var ise herhangi bir problem olmadan ve fiyat değiştirmeden nakil yapılabiliyor
    https://www.superonline.net/yardim/musteri-islemleri/abonelik-surecleri/devir-islemi-icin-ne-yapmaliyim
    linkteki açıklamada nasıl yapılacağı yazıyor. Paket değişikliği yapabilirsiniz devirden sonra ama fiyat ne olur bilemem.
    Benim halihazırda Kablonet üyeliğim olduğu için başka bir hat almayı düşünmüyorum üstüme.
  • Ben teklifinizle ciddi ilgileniyorum o halde.
    1-2 gün içinde türk telekom aboneliğimin fesih işlemlerini garantileyebilirsem kesin alırım. Umarım başka alıcı çıkmaz :D
  • Devredildi arkadaşlar. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.