Şimdi Ara

10000TL farkla 2011 Corolla verip 2012 Jetta alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

*2011 D4D otomatik corolla. comfort extra.
    *siyah
    *sağ çamurluk ve 2 kapı boyalı, ayrıca boya gerektiren yerleri var, ben umursamadığımdan kullanıyorum o şekilde.
    *ön tampon değişti.
    *64000km de şu an.

Jetta ise kısaca:
    *2012 Manuel 1.6 trendline paket.
    *beyaz
    *boyasız. sadece sol farı kırık. almadan önce kaskodan yaptırılacak.
    *araçta 17" jantlar ve michelin lastikler var. standart donanımda 16 kapaklı alüminyum jant veriyorlar.
    *36000km'de. adam satacağım diye 15000den sonra bakım yaptırmamış. balatalar bitik durumda. yani bakıma ihtiyacı var.

arkadaşlar yarın 10bin lira fark verip alışverişi yapmayı düşünüyorum nasipse. sizce doğru mu yapıyorum?

• Saticam diye 20.000 km bakim yaptirmadan gezmesi hariç mantiksiz değil bakim masraflarini düşmeye çalişin derim
  • Donanım olarak birbirine yakınlar. Bence mantıklı görünüyor. Bakım olarak da çok fazla bir km geçmemiş üzerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eякαn

Donanım olarak birbirine yakınlar. Bence mantıklı görünüyor. Bakım olarak da çok fazla bir km geçmemiş üzerinden.

Hocam donanim olarak esp yok jettada en cok ona kafam takiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoulkharnein

quote:

Donanım olarak birbirine yakınlar. Bence mantıklı görünüyor. Bakım olarak da çok fazla bir km geçmemiş üzerinden.

Alıntıları Göster
    bence sorunsuz kendini ıspatlamış güzel bir aracınız var 10 bin üste vermeye deymez 1 yaş için

sonuçta dizel bir corollayı da ha deyince istediğiniz zaman satabilirsiniz hem araçta esp de yokmuş ben olsam girişmezdim bu işe tabi tercih sizin...

• Hocam araç şu heralde:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kazasiz-boyasiz-hatasiz-servis-bakimli-1.6-tdi-trendline-148624547/detay

Temiz arabaya benziyor hoşuma gitti.Normalde galerinin sizin arabayı epey bir öldürmesi gerekirdi ama son kullanıcı fiyatına alıyor aracınızı, beni kıllandıran o oldu.Karşıdaki aracı iyi araştırın, bakımı ihmal edildiyse garantiden de çıkmış olabilir.
  • quote:

quote:

Evet, ben de farkettim. esp artık çok önemli bir güvenlik donanımı. Ama aracı virajlarda dikkatli sürerseniz pek de gerek kalmaz. Benim araçta esp var, ama ben ona güvenerek virajlara biraz daha sert girdiğim için sadece bir defa devreye girdi. Çok da kafaya takmayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Hocam araç şu heralde:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kazasiz-boyasiz-hatasiz-servis-bakimli-1.6-tdi-trendline-148624547/detay

Temiz arabaya benziyor hoşuma gitti.Normalde galerinin sizin arabayı epey bir öldürmesi gerekirdi ama son kullanıcı fiyatına alıyor aracınızı, beni kıllandıran o oldu.Karşıdaki aracı iyi araştırın, bakımı ihmal edildiyse garantiden de çıkmış olabilir.

Tanidik hocam. Aslinda fark fazla istedi fakat final pazarligi yapmadik henuz.

• quote:

quote:

quote:

Evet, ben de farkettim. esp artık çok önemli bir güvenlik donanımı. Ama aracı virajlarda dikkatli sürerseniz pek de gerek kalmaz. Benim araçta esp var, ama ben ona güvenerek virajlara biraz daha sert girdiğim için sadece bir defa devreye girdi. Çok da kafaya takmayın bence.

Haklisiniz hocam. Hizli kullaniyorum ben. Olmazsa degistiririm tekrar dimi :)

• Hic geregi yok bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Haklisiniz hocam. Hizli kullaniyorum ben. Olmazsa degistiririm tekrar dimi :)

Valla ülkemizde vw piyasası çok hareketli. Adamlar aracı satarken kar bile ediyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SonNn_

Hic geregi yok bence.

Bence de. D-4D deki yağ eksiltme problemi başınızı ağrıtmıyor ise hiç girişmeyin böyle bir işe....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

quote:

Hic geregi yok bence.

Bence de. D-4D deki yağ eksiltme problemi başınızı ağrıtmıyor ise hiç girişmeyin böyle bir işe....

Hocam bir defa 0-30 yag koydum 1 ayda bitirdi. İcime sinmedi arac bir turlu. Yoksa memnunum yani. Ya ben carptim birine ya biri geldi arabaya surttu. Yuz guldurmedi yani.
  • Satıcam diye balım yaptırmayan adam satıcam diye 5 . Vitesten 1 e de atar ani frenler de yapar lastik te yakar

Sırf bu düşünce sisteminden dolayı o aracı almam ne demek satıcam diye bizde satıcaz ömür boyu aynı araba kullanmayız heralde
  • Zoulkharnein kullanıcısına yanıt
    Dostum, arabanı illa satacaksan sattıktan sonra gidip VW alma. Heleki Jetta hiç alma. Prim yaptırmayın artık şu firmaya. Kız gibi 2013 model Hyundai i30 Elite donanım manuel 1.6 CRDi alın bence aynı fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [H.E.E]

Dostum, arabanı illa satacaksan sattıktan sonra gidip VW alma. Heleki Jetta hiç alma. Prim yaptırmayın artık şu firmaya. Kız gibi 2013 model Hyundai i30 Elite donanım manuel 1.6 CRDi alın bence aynı fiyata.

Hocam bu vwnin tr pazarlamasina ve piyasasina ben de cok kilim. Sirf o yuzden sifir almadim. Ama simdi yaptigim iyi bir alisverismis gibi geliyor.
  • Zoulkharnein kullanıcısına yanıt
    Valla dostum sen bilirsin ama VW'nin trendline versiyonu Boşline'dır. 4 teker ve motor satar sadece. Hyundai i30, VW Jetta'ya 10 basar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

quote:

Hic geregi yok bence.

Hocam bir defa 0-30 yag koydum 1 ayda bitirdi. İcime sinmedi arac bir turlu. Yoksa memnunum yani. Ya ben carptim birine ya biri geldi arabaya surttu. Yuz guldurmedi yani.

Araçtan soğudu iseniz durum değişir de yine de ben olsam bu aracı almazdim. Bakımı aksatip binilmis araçtan hayir gelmez başka araç bakın bence de

• quote:

Çok şaşırdım aynen benim yazacaklarımı yazmışsınız

Bu uyarıyı lütfen dikkate alın hata yapmayın. Üstelik 10.000 tl asla değmez meksika malı jettaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinnok

quote:

Çok şaşırdım aynen benim yazacaklarımı yazmışsınız

Bu uyarıyı lütfen dikkate alın hata yapmayın. Üstelik 10.000 tl asla değmez meksika malı jettaya

Alıntıları Göster
    Bence pek mantıklı bir hareket olmaz. İki araç arasında 10 bin TL'lik bir fark yok ve Corolla daha donanımlı Jetta'ya göre.
    Corolla benzinli Jetta dizel olsaydı belki değiştirilebilirdi ama iki araç da dizel bence gerek yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.