Şimdi Ara

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
12
Favori
68.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Müşterisi olmadığım bankadan sim blokesi yemişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben burgan müşterisiyim vadelide hesabimda var bana vermedi neye göre veriyor anlamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burgan muhteşemsin, tam zamanında 10.000 TL 0.99'dan verdi. Bedava kredi resmen, çok makbule geçti. Bu arada 2 senelik Burgan müşterisiyim ve Findeks 1790.

• Adına 10 saniye bakınca Çiftlik Bank logosu çıkıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Başka bankalarda 500 bine kadar limitim var, bunlar veremiyormuş, on yeni müşteriden birine veriyorlar piyango misali

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni musterisi oldum vermediler iptal ettim

• 10.000TL için başvurdum. 2-3 dakikalık bir bekleme süresinden sonra ret cevabı geldi.

• bana da çıktı kredi, sonra ev hanesinden başkalarının adına da çekeyim dedim onlara vermedi. 10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank) geçen yıl akbank'ın faizsiz kredisini üst üste 3 kere kullanmıştım.

• Kafalarına göre red onay veriyoarlar herhalde. Sildim hesabımı da kapattım

• JustFema J kullanıcısına yanıt

Merhaba,

1 2 gün sonra tekrar deneyin. İlk gün bana da red verdi. Ertesi gün denedim 9.000₺ verdi.

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

yine vermedi bana

bu arada kampanya uzatılmış 31 ağustosa kadar

• arkdaşlar telefon almak için 5 bin tl alsam iyi midir sizce ?

• Kredi puanım çok yüksek, ilk defa bir bankadan ret yedim, boşuna puanımı düşürdüler.

• Onayladı ama 3.15 oran ile veriyor

• TheDanışma kullanıcısına yanıt

Ben Akbank'tan çekmiştim 7 8 ay önce, 4k'ya aldığım telefon 7k oldu, mantıklı bence.

• Krediyi çekip mevduata atmayı düşünenler vardı bu sözleşme maddesini gördüler mi bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank)
  • kredi puanım yüksek ona rağmen vermedi. müşteri toplama amaçlı sanırım boşuna uğraşmayın.

• 5.000 TL 'ye onay çıktı. Bu zamanda yine iyi oran.

• emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt

cezası olmayan, hukuksal bir karşılığı olmayan hatta normal bir ülkede bunu yazmanın suç teşkil edeceği bir madde.

• emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt

Sadece bir taahhüt, herhangi bir yaptırımı yok. Temenni gibi birşey yani. Kredideki para mevduata yatırılsa ve faizden kar edilse, bankanın krediye veya mevduata müdahale hakkı yok. Olursa, ironik bir biçimde, BDDK ya şikayet edilmesi sonrasında ceza yer. Baya büyük bir meblağ hem de.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.