Şimdi Ara

1000 TL Oyun Bilgisayari/'AMD 7870K Godavari' (ANA KONU) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
27
Favori
23.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amd mi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ateşle Barut kullanıcısına yanıt
    Hocam footbal manager 16 varsa bi sistemini test edermisin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    indirir test ederim hocam, başlamayayım diye zor tutuyordum kendimi. illa aldıracaktı biri, o da size denk geldi
    Hocam valla çok makbule geçer bütün ülkeleri açınca pc yavaşlıyacakmı? Ben suan bi sezonu 15-20 günde bitiriyom 300 bin oyuncu açtıgımda bilgisayar kötü çünkü :(( bide kaç yıldız vericek onun fotoğrafını atarsan cok makbule gecer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 2 Haziran 2016; 8:04:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemde biraz değişiklik yaptım ama çoğunluk olarak sistem aynı ;

AMD A10-7870K X4 4,1M 3.9Ghz FM2

Asus A68HM-K D3 2400Mhz mATX FM2+

Corsair Vengeance Pro 8GB (2x4GB) DDR3 2400Mhz CL11

Kingston HyperX Fury 120GB 500/500MB SHFS37A/120G SSD

Frisby FC-S6020B 300W Slim Mini ATX Kasa

Deep Cool Gamma Archer 120mm Fan CPU Soğutucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Amd mi olacak

Hocam AMD veya Intel çok farketmez benim için, Intel olursa daha güzel olur düşüncesindeyim çünkü ömrü hayatımda hiç AMD kullanmadım

Elimde Kasa, HDD, SSD, 650w PSU ve Monitör var.

Maksimum 2.000tl bütçe ayırıcam, bunun için F/P sistem istiyorum.. Yanlız 1.650-1.750 civarına biterse daha memnun olurum.. Şöyle 4-5 fps için parça başına 100-200 lira daha fazla vermek istemiyorum.. Atıyorum 450 tl lik bir ekran kartıyla aynı sistemde 75 fps alıcaksam, 650tl lik bir ekran kartıyla 82 fps alıcaksam, ben 450lik olandan istiyorum :) Sanırım derdimi anlatabildim :)

Bu arada Anakart ve CPU piyasası ne durumda bilmiyorum ama, geleceğe yönelik bir sistem tavsiye ederseniz sevinirim, hani ileride daha yüksek ekran kartı alarak 1-2 sene sonra çıkacak oyunlarıda oynamak isterim..

Elimde NZXT kasa var, eğer parçalar ufak bir htpc kasaya uygun olursa daha iyi olur ileride htpc kasa alabilirim (şart değil hocam)

• Hocam bu soğutucu performansı nasıl? Stok fanı değiştireceğim bende ama ne alacağımı bilemiyorum. Kasa da frisby 6020b slim

Sistem özellikleri nedir?

Amd a1 apu laptop hocam

Apu sistemde önemli olan ram'ler bunu öğrendim iilemci performansı da önemli ama ram de önemli. Vram olmadığından bu normal bellekten karşılanıyor. Siz de ram arttırımı yapabilirsiniz.

Not : akşam bir üyenin çok güzel anlatımını paylaşırım

• Hocam Ankarada bu fiyatlara yakın bu kasayı toplatabileceğim bir yer var mı? Kendim toplayım diyeceğim ama daha önceden hiç toplamadım. Birinin ya da bir firmanın toplaması lazım.
  •  1000 TL Oyun Bilgisayari/'AMD 7870K Godavari' (ANA KONU)

kendi halimde biseyler yaptim ama acemiyim arkadaslar yardim lazim
    oncelikle bu parcalar birbiriyle uyumlu mudur?
    bir de kasada cd rom yok galiba ayrıca 2 tane usb2.0 girişi var
    hem usb 3 barındıran hem de daha fazla usb girişi olan ayrıca cd takabildiğimiz bir kasa onerebilecek var mı?
    sogutucu iyi midir?
    cevaplayabilirseniz cok sevinirim/

• PVH kullanıcısına yanıt
    O zaman sana tavsiyem amd cephesinde polaris intelde de pascal ı bekle derim
    İkisi de çok iddialı geliyor ayrıca nvidia dediği kadar uygun olursa bu gtx1070 fiyatını bir gor derim tabi ki amd nin ayrıca fx480 mi ne onu da bekle derim
    Gelecek yönelik sistem bekliyorsan
    Ha şuanki sistemlerde nvdia cephesine para bağlamakta aptallık olur
    Fiyat yüksek yenisi çıkacak amd dende r9 serisine bakabilirsiniz baya götürür düşüncesindeyim

Arkadaş biri bu kasaya tower fan taktı kapak tabiki kapanmıyor ama çok daha sessiz diyordu
    Ayrıca xtx marka geniş fan bu sisteme olmuyor aklınızda olsun
    Fan çok çok iyi soğutuyor ama ses fazla tek sıkıntı bu bir kere bile reset atmadı benim makina ve 8 saat insurgency ve witcher 3 ayrı günlerde oynamisligim var

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam valla canavar bilgisayar felan ama soğutucu ses çıkarıyor ona çözümüm yok şimdilik.
  • ariza12345 A kullanıcısına yanıt
    Sistem çok iyi olmuş
    Soğutucuyu kule tipi olanlardan al

• ariza12345 A kullanıcısına yanıt
    parçalar hangi siteden ?
    sinerji.gen.tr ama piyasayla kiyaslama yapmadim sihirbazlarini kullandigim icin ordan verdim fiyatlari
  • OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    bir de monitor alicam ama vga cikisli mi aliyim yoksa hdmi mi yardimci olursaniz sevinirim
    Kasa henüz elime ulaşmadı ama stok fan çok ses yaptığını söyleyen arkadaşlar çok olduğundan en azından sesi duymamak için bunu aldım. Elime geçince azda olsa bilgi veririm maksat bilgi olsun alacak arkadaşlara
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.