Şimdi Ara

1000 TL Oyun Bilgisayari/'AMD 7870K Godavari' (ANA KONU) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
27
Favori
23.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soğutucu almanı tavsiye ederim hem ses hem soğutma konusunda fazladan vereceğin 50-60 tlye değecek onun dışında sistem gayet iyi bence 450w alacağına 500-550 w alman daha iyi ilerde eğer 380x falan takmak istersen.sade 380 takarım dersen 450w yeterli tabi.
  • Merhaba arkadaşlar. Witcher 3 orta-düşük ayarlarda oynayabilmek için 1000-1500 arası bir kasa önerirseniz sevinirim. İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sistem toplayacağım en kısa süre içerisinde arkadaşım için.

Amd A10-7870K
    240gb ssd
    16 gb 2400 Mhz DDR4 Ram

Bu parçaları kesinleştirdim kafamda. Bunların yanına anakart,kasa ve monitör ihtiyacım var.
    Apu sistem toplamada uzman arkadaşların yardımını bekliyorum.
  • bu sistem 13366x768 de orta ayar witcher 3 oyantıyor...1080p de low da cok rahat 30 fps alabiliyorsunuz hali hazırda şua an oyunu oynamaktayım
  • kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    ddr4 desteklemez bu işlemci ve ayrıca ana konu da direk ilk sayfa da benım sistem var ....

anakart hm 68 alırsan msı marka dual ram al ve ddr3 2400 olsun geri kalanlara baktıgımızda tek eksik sessiz soğutucu ...kendi stock soğutucu fazlasıyla işini görür ve soğutur ancak çok ses çıkarıyor....
  • oyundan bir kesit ekledim al kardeş....
    millet isteyip duruyordu....sen vesile oldun..
  • 7890k olanlar daha sessizmiş herhalde ama performans açısından pek fark yokmuş diye biliyorum. Teşekkür ederim video için.

Arada çıkan uyarılar şaşırtıyor insanı.

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    İnceleme için elinize sağlık , oyun crack'li mi ? Türkçe dil desteği dikkatimi çekti.
  • ezio4141 kullanıcısına yanıt
    Mecburen korsan Türkçe dil yükledim oyun baya iyi bu arada

• Paranız boşa gitmesin yeter bu video render ve edit işlemi de amd a10 la yaptım genelde oyun oynarken arka da render işi de açık oluyor
    Abone kasmak için yapmıyorum öğrenmek için falan ekliyorum öyle şeyler

• nevzat tülemen N kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkür ederim bunu aklımda tutacağım. Bu sistem için uygun bir fan tavsiyeniz var mı ? Sistemi sinerji den topladım fanı da oradan alırım hepsi bir arada çıksın diye.
  • http://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/deep-cool-gammaxx-200t-islemci-sogutucusu-P80392870 ben bunu kullanıyorum . sinerjide biraz daha pahalı ve daha iyisi olan grammaxx s40 ya da 300 modelini alabilirsiniz.benimkinden alacak olursanız hızlı alda daha az fiyat gözüküyor fakat tedarik etmiyorlar ben 2 hafta bekledim sonra tedarik edemedik diye aradılar.. sonuçta bu sistemin ana parçası apu, onu iyi soğutmak önemli
  • arkadaşlar frisby 6020b kasa ve a68hm e33 v2 anakart aldım. bu akşam saatlerinde r7 250 aldım vatandan ama şöyle bir şey var kasaya takamadım, ben mi bir şeyleri yapma konusunda yeteneksizim yoksa bu ekran kartı bu kasa için çok mu büyük
  • League of legends ve cs:go 1080p de full ayarda minimum(teamfightlards vs) ve maximum kaç fps alıyorsunuz deneyen var mı?
    Kafama yatarsa 144 hz monitörle beraber toplarım bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: M 9

League of legends ve cs:go 1080p de full ayarda minimum(teamfightlards vs) ve maximum kaç fps alıyorsunuz deneyen var mı?
    Kafama yatarsa 144 hz monitörle beraber toplarım bende.

lolde 140 civarı cs go orta ayarlarda 60 70 oluyor.
  • M 9 kullanıcısına yanıt
    1. Sayfada videolar var fazlasıyla yeterli 100 80 arasında diye hatırlıyorum

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, banada 1.900tl ye boyle saglam bir f/p sistem kurarmisin? (Monitor, ssd, hdd hariç 1.900tl)

• Bugün itibari ile sistemi sipariş geçtim haydi hayırlısı bakalım inşallah pişman olmam
  • Ben de haftaya seninkine benzer bir sistem alacağım.Kasa gelince biraz bilgi verebilirsen sevinirim.
  • Elimde 3 günlük sıfır bir sistem var, isteyene satabilirim daha dün gece açtım bilgisayarı Piyasa fiyatının altında da vereceğim

amd a8 7650k işlemci, 16 gb 1600 mhz ram, frisby 6020b kasa, msi a68hm e33 v2 anakart, 120 gb ssd

bilgisayarın özelikleri aşağıda detaylı mevcut resimlerde.

Fiyat : 825 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateşle Barut -- 1 Haziran 2016; 21:05:25 >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.