Şimdi Ara

1000 TL Bütçe Kulaklık Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bass benim için önemli ve sosyal bir insanım
    Estetik iyi olmalı ve Bass performansı yerinde olmalı.
    Her yerden alabilirim Türkiye şartları içinde
    Fakat problem şurada başlıyor denebilir Yeri gelince Jazz ve Klasik türlerini dinleyen biriyim Basshead sayılmam pek
    Sweater Weather dinlerken bir anda Frank Sinatra daha sonra DJ Snake dinleyen bir varlığım
    Kulaklığı Galaxy S6 ile kullanmayı planlıyorum Taktığım anda ayrı bir Dünyaya gitmek isterim FLAC Müzik arşivim var ve 320kbps aşağısı dinlememeye özen gösteriyorum S6 Ses olarak yeterli olmayabilir Kulaklık Amfisi almayı düşünüyorum çok teşekkürler şimdiden tavsiyeler için
    Aklımda Beats New Studio var pek tavsiye edilmeyecek biliyorum fakat Kulaklık Hem estetik olarak hem Performans olarak dikkatimı çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 3 Mart 2016; 10:00:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1000 lira vermenize gerek yok eğer s6 ile kullanacaksanız,amfi bile alsanız s6 nın ses kalitesi kötü olduğu için bir verim alamazsınız. Bin liraya kulaklık+müzik çalar daha verimli bir tercih olur. Beats'ten de uzak durun derim ses kalitesi olarak zaten vasat altı,malzeme kalitesi de vasat ürünleri var.
  • Sennheiser Momentum gibi bir kulaklığı Amfisiz iyi kötü besleyen bir telefon.
    S6 ciddi anlamda sağlam bir Ses performansına sahip bir Amfi ile iyi olacaktır.
    En kötü ihtimal Amazondan halledilir kulaklığı bulmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.