Şimdi Ara

1000 Tl bütçe ile?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telefonumu kuzenime verdiğimden yeni bir telefon almam şart. Haftasonuna kadar zamanım var.
    Daha önce Lg Optimus Black, Motorola Atrix, Samsung Galaxy Nexus ve son olarak Xperia Go kullandım. Bu sefer farklı birşey alayım dedim.
    Önceliklerim ekran boyutu 4 inc. idealdir. Daha büyük olsun istemiyorum. Tabiki çift çekirdek bir işlemci. Bu sefer alacağım telefonun kamerası en az 8 mp. olsun istiyorum. Bir de şu anki güncellemesi en az ICS olsun. Onun harici diğer özellikler standart zaten benim için :)

Sıfır veya ikinci el farketmez. 1000 lira civarı önerebileceğiniz modeller varsa sevinirim :)

• sıfır galaxy s advance

2. el s2
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

sıfır galaxy s advance

2. el s2

Saol öneri için ama advance fena değil fakat kamerası 5 mp. Cazip gelmedi hocam.
    S2 de büyük. En fazla 4 inch istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

quote:

sıfır galaxy s advance

2. el s2

Saol öneri için ama advance fena değil fakat kamerası 5 mp. Cazip gelmedi hocam.

nokia düşür müsün ?
  • Arc s olabılır yada one s.kamera olarak one serısınden supheniz olmasin.2. El alırken one s in snapdragon 4 olmasına dikkat edin eger alacak olursanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ace al yada ars s
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

quote:

quote:

sıfır galaxy s advance

2. el s2

nokia düşür müsün ?

Yok hocam nokia düşünmüyorum. Android olsun yine :)

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Arc s olabılır yada one s.kamera olarak one serısınden supheniz olmasin.2. El alırken one s in snapdragon 4 olmasına dikkat edin eger alacak olursanız.

Hımm. One s'in bir kaç modeli mi var ki? Nasıl anlaşılıyor snapdragon 4 olması? Bilgilendirsen sevinirim.

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

ace al yada ars s

Ace düşünmüyorum hocam. Arc s olabilir belki ama o da eskimedi mi artık :) Şu an ics var diye biliyorum ben. En fazla JB gelir orda kalır diye düşünüyorum. Aslında yeni modellere bakmak biraz daha mantıklı :)
  • Ace 2 olabilir Evo 3D olabilir fakat kameraları 5 mp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Ace 2 olabilir Evo 3D olabilir fakat kameraları 5 mp.

Evo 3D yi biliyorum. Arkadaşım da vardı. Ace 2 kullanmadım ama hiç ama donanımı pek iyi değil sanki. Dediğin gibi kamerası da 5 mp. Bana uymaz hocam :)
  • quote:

quote:

Evo 3D yi biliyorum. Arkadaşım da vardı. Ace 2 kullanmadım ama hiç ama donanımı pek iyi değil sanki. Dediğin gibi kamerası da 5 mp. Bana uymaz hocam :)

Donanin olarak iyi fakat kamerada zoom yok ve 5mp.Size baska telefon lazim Arc S olabilir

• quote:

quote:

quote:

Donanin olarak iyi fakat kamerada zoom yok ve 5mp.Size baska telefon lazim Arc S olabilir

Aynen. Aslında birçok kişi Arc S diyo fakat bu telefon çıkalı 1 yılı geçmiştir belki de. Güncel bir cihaz almak daha mantıklı değilmidir güncelleme açısından?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen. Aslında birçok kişi Arc S diyo fakat bu telefon çıkalı 1 yılı geçmiştir belki de. Güncel bir cihaz almak daha mantıklı değilmidir güncelleme açısından?

Aynen dediginiz gibi fakat isreklerinize cevap veren tek telefonda arc s

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Arc s olabılır yada one s.kamera olarak one serısınden supheniz olmasin.2. El alırken one s in snapdragon 4 olmasına dikkat edin eger alacak olursanız.

Hımm. One s'in bir kaç modeli mi var ki? Nasıl anlaşılıyor snapdragon 4 olması? Bilgilendirsen sevinirim.

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

ace al yada ars s

Ace düşünmüyorum hocam. Arc s olabilir belki ama o da eskimedi mi artık :) Şu an ics var diye biliyorum ben. En fazla JB gelir orda kalır diye düşünüyorum. Aslında yeni modellere bakmak biraz daha mantıklı :)

Durust bırıyse eğer satıcı snapdragon 4 oldugunu soyler.enerjı tasarrufu ve performans ıle alakalı.sp3 daha dusuk.

• Teşekkürler öneriler için. Xperia P aklıma geldi bir an. Nasıl önerirmisiniz? Sanırım ilerde 4.1'de alıcak kesin.
  • Xperia P> S Advance > Ace 2 > Sola > Arc s

Karar sana kalmış

NOT: ACE 2 Kullanıyom xperia ların hepsinden daha iyi tarayıcı performansı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: actafool

Xperia P> S Advance > Ace 2 > Sola > Arc s

Karar sana kalmış

Teşekkurler cevap için :)
    Bır de Motorola Atrix Hd nasıl? Ikıncı el 900 kusure buldum bırtane ama bıraz buyuk geldı. Nasıldır onerırmısınız?

• quote:

quote:

Karar sana kalmış

Bır de Motorola Atrix Hd nasıl? Ikıncı el 900 kusure buldum bırtane ama bıraz buyuk geldı. Nasıldır onerırmısınız?

Motorola Türkiye kapandı Elinde kalır alma güncellemede yok garanti bittikden sonra telefon parçasıda bulamassın

Ayrıca Motorola Atrix HD Yok Atirx , Atrix 4G , Atrix 2 Vardır

2.El Galaxy S2 Al ama sıfır alcam diyosan Xperia P Düşün
  • quote:

quote:

quote:

Karar sana kalmış

Motorola Türkiye kapandı Elinde kalır alma güncellemede yok garanti bittikden sonra telefon parçasıda bulamassın

Ayrıca Motorola Atrix HD Yok Atirx , Atrix 4G , Atrix 2 Vardır

2.El Galaxy S2 Al ama sıfır alcam diyosan Xperia P Düşün

Sanırım en iyisi Xperia P gibi gözüküyor. Hem fazla büyük değil hemde performans açısından idare eder beni :)

• İstersen bir One X'e bak derim. Xperia P'yi ben pek beğenmiyorum, bu işin taraftarı da değilim s3 ve one x kullandım ama one x'den kopamadığımı da bildirmeden edemem. :)

Resimleri zamanında bizzat ben çektim;
     1000 Tl bütçe ile?

1000 Tl bütçe ile?

Edit: Yurtdışı 0 ürünleri yavaş yavaş ucuzluyor sen de 1100 liraya kadar bulabilirsin sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 9 Ekim 2012; 4:57:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.