Şimdi Ara

100 TL'ye Kadar Olan D&R Siparişlerinizde %100 CASHBACK Fırsatını Kaçırmayın! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
8
Favori
8.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iade sadece kitap ta mi oyuncakta olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt

ben de yazdım, refli linki bizle paylaş diyorlar, ilk mesaja eklenen refli linkten anlaşılmıyor referans bilgisi.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

bana geri dönüş yapmışlar ve şöyle yazmışlar: Az önce kontrol ettim ve bu bağlantı bir bonus yönlendirme bağlantısı değil. Bu link bonus vermediği için lütfen aldığınız kullanıcı ile iletişime geçiniz.

İlk konuyu açan eleman kayıp, konusu da silik.. o yüzden ulaşamıyorum ona.. 20 lira göz göre göre uçtu gitti

• Arkadaşlar konuya güncelleme amacıyla bu mesajı paylaşıyorum.

Eğer siparişlerim kısmında vermiş olduğunuz sipariş ve cashback oranı doğru gözüküyorsa :

Öncelikle benimde dahil olduğum bir çok kişide cashback picodi hesabında gözüktü. Cashback sipariş tarihinden itibaren 90 gün sonra çekilebiliyor. Avantajix ile aynı. Eğer siparişlerim kısmında gözüküyorsa ödemeniz 90 gün sonra picodi hesabına tanımlayacağınız iban numarasına referans bonusunuzla birlikte yatırılacaktır. (Ödeme Wise ile Birleşik Ödeme hizmetleri diye bir firma tarafından gönderiliyor.)

Eğer siparişlerim kısmında siparişiniz gözüküyor fakat cashback oranı %100 değil ise :

Destek talebi oluşturarak siparişinizin gözüktüğünü fakat cashback oranının belirtildiği şekilde olmadığını yazmalısınız.

Eğer siparişlerim kısmında hiç gözükmüyorsa :

Öncelikle etkinleştirmelerim kısmından kupona tıkladığınızı teyit eden bilgiyi görüntüleyin.

Daha sonra d&r üzerinden siparişinizin içeriğini gösteren ekran resmi ile birlikte işlem tarihini destek talebi üzerinden picodi ile paylaşın. Bir çok arkadaşta sipariş gözükmedi ve bu şekilde sorunlarını çözdüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sansar3795 -- 31 Mart 2022; 16:22:16 >

• dekareme kullanıcısına yanıt
    ilk konuyu açan sansar değil mi ? ben sadece bu konuyu görmüştüm, görür görmez de almıştım. adamın refli linkten ayrıntıyı neden göremiyoruz anlamadım, url mi bozuk ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk konuyu ben mi açtım emin değilim bi kaç konu devre dışı kaldı çünkü fakat benim eklediğim link dh tarafından kendi parametreleriyle değişiyordu şimdi sadece linki ekledim. ilk mesajdan görüntüleyebilirsiniz.

• benim 20 tl yatmış

• refli linki dh bozduğu için muhtemelen 20yi yatırmamıştı picodi, mail attım, eklediler.

• sansar3795 S kullanıcısına yanıt

Merhaba, açıklama için teşekkürler. Beklemede görünen miktar itibari ile 100 TL geri ödenecek gibi duruyor ama işleme tıklandığında cashback oranı %2 görünüyor durum sizde de aynı mı kontrol edebilir misiniz? (Tutara takılmayın iki ürün almıştım her ürün için ayrı ayrı görünüyor.)

100 TL'ye Kadar Olan D&R Siparişlerinizde %100 CASHBACK Fırsatını Kaçırmayın!

• frag_man F kullanıcısına yanıt

Merhaba, evet oradaki cashback tutarına takılmayın hocam. Görünen sipariş tutarı ve picodi hesap bakiyeniz doğru ise bir problem yoktur.

• Günceldir.

• Hala cashback veriyor mu bu?

• D&R cashback talebimi reddetmiş. Niye bunlara güvenip iş yapıyorsak. Aynı durumda olanlar olabilir. Kontrol etmekte fayda var

100 TL'ye Kadar Olan D&R Siparişlerinizde %100 CASHBACK Fırsatını Kaçırmayın!
  • hydraman kullanıcısına yanıt

Bunun olması büyük sıkıntı, destekle iletişime geçtiniz mi neden reddedildi diye? Sonuçta alışveriş yapılmış ve kaydedilmiş. Herhangi bir iade vb. durum da yoksa reddetmek için nedenleri yok (tabi aynı yerden birden sipariş gelmediyse).

• Antocio kullanıcısına yanıt

Picodi uzerinden kayit actirdim Hocam. Daha donus yapilmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hydraman kullanıcısına yanıt

haydaaa böyle bi şey yapabilme hakları var mı ya

• henüz ücret yatmadı.

• ilk cashback etkinleşti, az önce 120 lira çekim talebinde bulundum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.