Şimdi Ara

100 tl lik On numara oynıcam makineyemi yoksa kendimmi oynasam ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
11.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bu pazartesi 100 tl lık on numara yapcam acaba makıneye rastgele bastırsammı yoksa kendimmi oynasam bi akıl veri yahu

• Makineye oynat ama tutarsa %30 u benim
  • tmm ama biraz daha taktik verin acaba yüzde kaç tutma ihtimali fılan olur 9 tutturrumuyum mesela
  • Kesin tutturursun şimdiden kredi çekip ev araba al.
  • on numaraya 100tl basıyorsun birde o kadar kolon doldurup amelelik mi yapacaksın? şaşırdım..
  • emınım cebınde 10 tl bıle yoktur bu 1 ıkıncısı de neden 10 numara verdıgı para 100 mılyar yarın sayısal oyna
  • Makineye oynatsan sana doğru bileti verir mi kardesim azcık mantıklı düsün böyle sömürüyorlar bizi işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrarengiz

emınım cebınde 10 tl bıle yoktur bu 1 ıkıncısı de neden 10 numara verdıgı para 100 mılyar yarın sayısal oyna

1. maaşımı çektım ayıptır söylemesı avans aldım 320 tl bu 1

ikincisi sayısal 2 milyarımda olsa oynamam cok zor ama on numara çok basıt gibi gözuksede yinede basıt evet. sayısalda numaraların 8 de 1 ini bilcen on numarada 4 de 1 ini.

bakınız 49/6 8 de 1 eder hatta az biraz daha fazla.. 8x6 = 48

on numara 80 sayının 22 si çekiliyor buda 4 de 1 i eder hatta biraz daha fazla cunku 20 degil 22 sayı var. ve bu sayılardan rastgale 10 tanesını bılmek gerekıyor bunun ıcın on numara.

hem verecegı 100 milyar azmı

• Bende 5 aydır iddaa yapmıyorum,zaten hiç tutmuyo,bu hafta ganyan yapsam dedim,gazeteye baktım hiçbirşey anlamadım plaseler bişeyler yeni dil öğreniyorsun sanki.Birde bu 6lı ganyan pahalıymış,iddaa 2 lirayla bile oynanıyor.

En güzeli 10 numara,ilk oynayışımda 6 bilip 1.25 tl kazanmıştım sanırım,zaten şimdiye kadar da 2 defa 10 numara yaptım.

En iyisi 1 haftada 100 liralık yapma sayılar belirle her hafta 5 tllik oyna,zaten şans oyunlarında yapılacak en iyi taktik bu,her hafta aynı sayılar bir gün kesin tutar.
  • eee sonuç
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyayus

eee sonuç

Toplamda 87 tl çıktı öyle kaldı 1 top şansı daha olsaydı 1.5 milyar alcaktık 2 top şansıyla köşe olcaktık
  • ASLINDA ON NUMARADA OYNAMAK PARAYA BAĞLI NE KADAR ÇOK KOLON OYNARSAN HEM KAZANMA ŞANSIN ARTAR HEMDE VERDİĞİN PARAYI GERİ ALMA ŞANSIN ARTIYOR ... DİĞERLERİNDE ( ÖZELLİKLE SÜPER LOTODA ) SANKİ 500 TL LİK DE OYNASAN BİR ŞEY ÇIKMAYACAK GİBİ.. Kİ OYNAYANDA RAHAT VARDIR , NE DE OLSA İŞİN UCUNDA 20 TRİLYON VAR ...
  • Bir sitede okuduğum kadarı ile makineye oynatılan kolonlardan yalnızca bir tanesi büyük ikramiye kazanıyormuş. Diğerlerinin tamamı kaybediyormuş.
    Konuyu hakkında tam bilgim olmasa da Sayısal oyunlar tahmin para kazan sitesi'inden bilgi edinebilirsiniz.
    Herkese bol kazançlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.