Şimdi Ara

100 mpbs internet bağlandı, hız 50 mpbs yi görmedi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün vodafone fibermax 100mpbs,100gb internet bağlantısı yapıldı fakat yapılan bütün hız testlerinde 30,40 mpbs hızın üzerine çıkmadı hemen mh aradım kayıt oluşturdular 72 saat içerisinde çzeceklerini söylediler, acaba 100 yerine 50 mpbs yapmış olabilirler mi?
     100 mpbs internet bağlandı, hız 50 mpbs yi görmedi!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madi06 -- 2 Kasım 2017; 19:53:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:23:24 >
  • Online işlemlerden teyit ettim 100mpbs yazıyor hocam, mh de doğru 100 dedi, kabloluda ölçtüm yine aynı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • madi06 M kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:23:21 >
  • Çünkü bütün testlerini Wifi üzerinden yapmışsın ve tahminimce 2.4 Ghz den bağlısın bu hızlardan yukarısını ancak 5 Ghz lik wifi sinyali ile görebilirsin. Modem marka modeli Huawei HG255s mi ? Öyle ise Superonline Wifi-5Ghz li bir isim görüyor isen senin wifi n o tabi telefonun ya da kullandığın cihaz ne ise o da 5 Ghz destekli olacak
  • Birde modeminize ethernet kablosuyla bağlı bir bilgisayardan hız testi yapınız bakalım ne çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.