Şimdi Ara

100 Lvlde Blader Yapılandırması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
9.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: FunGun

100 100 80light 20cold

100 lvl uptade'de tamamen kişisel buildlerin iş yapabileceği bir ortamda, bu build'de olabilir diyorum..
  • şu an 95 yuzde 97 de blade çarım war..yakındır 96 olcak...250k sp war ama yetmiceği için sadece mastery upluyorum..98 weya 99 da geri çekcem 91 e farm a sokcam...açık söylemek gerekirse ben 2-3 senedir blade harici charlarla oynadım..en son charım rogue/cleric idi 100 gelmeden satttım..neyse..ben hep bicheon-fire-cold şeklini savunurum..mai_mai arkdaşım aslında çok güzel anlatmış parry nin önemini fakat şu war eu ların gelmesiyle cidden defans açığı çıktı blader lara..ben bunu pvp yaparken görüyorum veya jobda..misal xbow bir char cidden max. kritikle ciddi dmg ler çıkarıyor...hane çok fazla karşılaştırmadım fakat bizim guildde benle aynı zamanlı eş arkadaşım war onun charı light benim charım cold..hane dmg lerimize öle inanılmaz fark etcek bir dmg çıkmıo (buff ile artış olabilir demiş bir arkdaş onun için yazdım)...

Sonuçta bu oyun zevk işi herşey bir yana charınızı kullanmaya bakar...ben ne sun set liler gördüm adam yıkamıyorlar..ne adamlar war sun lı adamları yerden kaldırıyor...kişi sevip istedikten sora gerisi boş...

Forever Hera OTTOMAN_TURK Union...

• Strci Eular Yüksek vuruyor + Critte Yersen Vay Haline Lıghtdaki Koşma Uçma Senin Sadece Kaçama Yarar Mag. Atack Gelirsek Adam Sana Yüksek Vurdugu İçin Senin Ona Vurmay Vaktin Kalmadan Yatıyorsun Parry Ratioya Gelince Bence Olmasada Olur Colda Herşeyi Boşversen Phy Defansı Yeter Zaten Onun İçin Bence Cold He Ben Yüksek Vurup Kaçmak İstiyorum Dersen Lıght
  • Cold ve light uzerine konusuluyor sureklı 100 de force u dusunen yokmu hıc ? Serverların cogunda ch charlar agırlıklı warr clerıc e yenılebılırım derdı yuzunden tum ch charları daha rahat kesmekten vazgecılebılır mı ?
  • bende 100 lvl bi blade için en iyisi 100 fire 100 bicheon 80 light 20 cold snow çok işe yarıcak göürceksiniz
  • Anılarım depreşti be;

Blader 100 lvl de Cold suz olmaz, sallayın lightning i de force u da. Diğer iki mastery Bicheon ve Fire olacağı da farz gibin hani. Tecrübenin satırlarına göz verin gari :)

Not : Bir zamanlar Blader'ı

http://forum.donanimhaber.com/m_20926177/mpage_1/key_//tm.htm#20998609
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper_town

quote:

Orjinalden alıntı: _AlligatoR_

Cold'un Bence Snow Dışında Pek Fazla Bir Avantajı Yok Gibi Geliyor Ama;
    Shield Zaten Phy Defansı Yükseltiyor + olarak Magical Damage ve Parry Ratio da Önemli

Cold'a STR char için avantaj dememek lazım.%50 absorbe etti manadan neyse vurucaksın ?

Bi yatır vurdun diyelim arkasından direk 4 batır gelir kalkar kalkmaz 100 levelin combosu çatapaka güm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.