Şimdi Ara

100 level updatel....???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunda bazı dedikodular duymaya başladım...2-3 ay gibi bir süre sonra 100 level update geleceği konusunda....biraz aklıma yattı niye diye sorarsanız...profesyonel bir çok oyuncu ellerindeki sunları satmaya başladılar...bugün 81+7 robe sun 999m den satılıyordu...ve dikkat ederseniz bir çok son set elden çıkarılıyor....
    ne derece doğrudur sizce..

legend 3 plustan sonra ne zaman 100 level gelmiş ksro ya acaba????

• Belli olmaz, Belki Yarınki Update'de gelebilir belki 1 yıl sonra . . .
  • gelmeden 1ay önce siteye teaser koyarlar..
  • Yeni update geleli daha ne kadar oldu ki ? Gelirse yaz gibi gelir .
  • Zaten 3-4 ayda bir geliyo big update bundan sonraki update sanırım 100 lvl olur
  • ßence 2-3 ay gibi bir sürede gelmez ama belli olmaz tabii.
  • Haziranda gelir
  • Kulaktan Dogma Haberlere Inanmayın. 80 Lv Sinirinda 90 Gelecekler dedi AMa Ne zaman Geldi ? 1 Yıl Sonra. Daha 90 Yeni Geldi denebilir.

Sanmıyorum Geleceğini. En Az 1 yıL Sonra qeLir.
  • Olmaz Öyle Şey Yoksa Rüyamı Tam Sunlu Oldum Derken Yıktın Bütün Dünyamı

olmaz hem olsa siteye çok önceden siteye eklerler hurafe bunlar
  • ben 90 olmadan gelmesın
  • Hazirandan önce katiyen gelmez. 90 level geleli daha ne kadar oldu ki?
    Ayrıca gelmese daha iyi daha 90 olamadık. 90 olup az tadını çıkaralım demi
  • walla bir yandan akla uygun bir çok kişi son seti elden çıkartıyor ama mercuryde daha full sun set 2 adam var onlarında takılar tam değil heralde daha sun sword 1 tane var sun glavie ve blade de bi xbow 5 tane var bide staff diğerlerinden öle çok çıkmadı ben sanmıyorumki serverda şöle hatrı sayılır 10 adam olmadan her silahtan 5 er tane çıkmadan 100 gelsin ki bunlar çıktıktan sonra bile belli bir süre oynanmak için süre bırakılır
    ama tesadüf müdür nedir herkes satıyor itemlerini ben ne olur ne olmaz diye genede sun almıyorum son sete bakalım nasip bekleyip göreceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

Haziranda gelir

valla sen diyorsan doğru olma ihtimali vardır bu arada serverımda 85+7 bow fiyatları 800-900 m den 450 m e kadar düştüğüne göre vardır bu işte birşeyler.
  • Bu sene geliceğini sanmam belki yıl sonuna doğru...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

Bu sene geliceğini sanmam belki yıl sonuna doğru...

+2009
  • quote:

Orjinalden alıntı: best27

quote:

Haziranda gelir

valla sen diyorsan doğru olma ihtimali vardır bu arada serverımda 85+7 bow fiyatları 800-900 m den 450 m e kadar düştüğüne göre vardır bu işte birşeyler.

90 cap yeni geldiğinde itemler pahalıydı

şimdi herkesde +7 onn için fiyatlarda düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 12 Ocak 2009; 20:17:00 >
  • hazirandan önce gelmez millet anca sun show yapmaya başladı hazirandan önce gelirse isyan çıkarır millet
  • quote:

Orjinalden alıntı: best27

quote:

Haziranda gelir

o bow lar nerde sölesene alıyım hemen
  • bizim serverdaymışsın saat 8 sularında baksaydın immo 5 +7 bir bow 400 m di :)
  • konuşurken kaynak olsa ne kadar güzel olur...

kaynaksız hiçbir bilgiye inanmam/inanamam...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.