Şimdi Ara

%100 Garantili Hizli Okuma Egitimi Kocaelide

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlere 5 Agustosda Kocaelide baslayacak Anlayarak Hizli Okuma Egitim Kursundan bahsetmek istiyorum

Egitim %100 Garantilidir yani 5 Agustosta Egitim baslamadan once okuma hiziniz ölçülür ve son gün ölçülür eger 2 katina çikmamissa paraniz iade edilir ve ya bir sonraki egitime ücretsiz katilirsiniz . Böyle bir garantiyi vermemizin sebebi simdiye kadar 30 000 kisiye verdigimiz egitimlerde 2 katina çikmayan ögrencimizin bulunmamasidir .

Kurs 5-12-15-19 Agustos tarihlerinde olmak üzere 4 gün sürcek fiyati 550 TL yerine kisa bir süreligine 300 TL'dir. Arkadaslarinizla beraber gelerek %70'e kadar ekstra indirim kazanabilirsiniz.

YETISKINLER IÇIN ve ILK VEYA ORTA OKULLAR IÇIN iki ayri kurs verilmektedir

Iletisim: (0262) 321 28 45 / 544 672 71 71

www.hizliokuma.com
    www.hizliokumakocaeli.com
    www.facebook.com/hizliokuma41

Basari garantisi veriyor musunuz?

Evet her katilimcimizin egitim sonunda, baslangiç hizini en az iki kat artiracagi garantisini veriyoruz.

Egitimin ardindan, bir süre sonra okuma hizim eski seviyesine geri döner mi? Teknigi unutur muyum?

Kesinlikle geri dönmez, aksine gelisir. Egitimlerin tamamlanmasinin 1-3 ay sonra, ücretsiz takip seanslari yapariz. Katilimcilarin okuma ve anlama hizlari bu müddet zarfinda %10-20 daha da yükselmis olur. Hizli Okuma, yüzme ya da araba kullanmak gibi psiko-motor bir beceridir. Nasil, üç yil yüzmeseniz, ya da on yil bisiklete binmeseniz yüzmeyi, bisiklete binmeyi unutmazsiniz; bu tarz otomatik beceriler ögrenildikten sonra unutulmaz. Araba kullanmaya ilk basladiginiz dönemden sonra, kullandikça ustalasirsiniz. Ayni sekilde, gün içinde devamli okumak durumunda oldugunuz için, okudukça beceriniz daha da gelisecek.

Sizin diger Hizli Okuma egitimi veren kuruluslardan farkiniz ne?

25 yillik egitim tecrübemiz bizi farkli kilmakta. Columbia Üniversite'sinde egitim psikolojisi üzerine arastirmalar yapmis olan Ord. Prof. Dr. Reha Oguz Türkkan, Hizli Okuma yöntemini Türkiye getiren kisidir. Kendisi, ABD’de de açtigi 124 okulda Prof. Skinner ile beraber gelistirdigi "Sorularla Programli Ögrenim" (Programmed Instruction) ve Hizli Okuma (Speed Reading) egitimleri vermistir. Son 10 senede ALGE, Turkcell, YKB, Koç Holding, Garanti, Finansbank vb. birçok kurulusa ve 30.000'i askin katilimciya EHO Egitimi hizmeti vermektedir
    Referanslarimiz
    http://www.hizliokuma.com/referanslar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mntl -- 4 Ağustos 2014; 11:52:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.