Şimdi Ara

%100 DOĞAL LEZZET GARANTİLİ ETSİZ ÇİĞ KÖFTE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Diğer Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 %100 DOĞAL LEZZET GARANTİLİ ETSİZ ÇİĞ KÖFTE

Merhabalar

Uzun süredir deneme yanılma ile yaptığım çiğ köfteyi mükemmel bir hale getirip çevremde çok beğenilmesiyle birlikte ticarete döküp sizlerle buluşturmaya karar verdim.

Düşük maliyetli,içeriğinde ne olduğu bilmediğiniz fabrikasyon çiğ köfteleri tamamen unutun. Şifa ve enerji kaynağı müthiş bir çiğ köfteye yemeye hazır mısınız?

Arkadaşlar içeriğinde tamamen 1. kalite ürünler kullanmaktayım. Daha önce çok sayıda farklı ürünler sattım, ufak sayıda ticaret yaptım. Hepsinde peygamberimiz s.a.v gibi dürüstlüğü benimsedim, asla kötü birşey satmadım, her zaman en iyisini ve müşteri memnuniyetini hedefledim. Erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,organik nar ekşisi(sosu değil orijinal nar pekmezi diyebiliriz), ev yapımı salça,taş köprü sarımsağı, esmer bulgur ve yine 1. kalite baharatlar kullanmaktayım.

Çiğköfteleri ev yapımı olarak siparişe özel taze olarak hazırlamaktayım. Sİparişi verdiğiniz gün hazırlanıp ertesi gün hava almayan ambalajda tarafınıza kargolanacaktır.

Ödeme: Havale/eft

Fiyat: 85TL (1KG) - Ücretsiz Kargo

%100 DOĞAL  LEZZET GARANTİLİ ETSİZ ÇİĞ KÖFTE

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 85 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.