Şimdi Ara

%100 Breathedge Türkçe Yama Yama Çalışması (Yayınlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
4.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YusufGL

Daha oyun çıkalı ne kadar oldu, çok değerlenecek bu oyun biraz zaman lazım. sen son sürat devam et adamım, indireni çok olur. ha birde yakın zamanda güncelleme gelecek steamda yazıyor, 2. bölümde bu yıl sonu çıkacakmış. bunlarada türkçe yama isteriz :D :D
    aynen kardeşim.Oyunu kimse bilmiyor.13 eylül de çıktı.1. oyundan beklediğim ilgiyi alırsam 2. de seve seve çeviririm.Manevi desteğin için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalsönmez

Ellerine Saglık Güzel Calısma Basarilar Dilerim :)
    Teşekkürler.....
  • Merhaba,
    Yapmış olduğunuz çalışmayı tebrik ediyorum. Bir sonraki çalışmalarınız için bize, Why Not Çeviri grubuna katılabilirsiniz. Birlikte daha başarılı işler yapacağımızdan eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPan13

Merhaba,
    Yapmış olduğunuz çalışmayı tebrik ediyorum. Bir sonraki çalışmalarınız için bize, Why Not Çeviri grubuna katılabilirsiniz. Birlikte daha başarılı işler yapacağımızdan eminim
    iyi dilekler için teşekkürler.Tabiki sizinle çalışmak isterim.Yamayı bitirdikten sonra haberleşelim.
    İyi günler
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:4:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
    Teşekkür ederim hocam.Eline sağlık yama bitince haberleşelim.
    Zaten az kaldı 10 güne biter inşallah.
  • telefonu nerden onaylicam onun icin mesaj yazamiyorum sana kardesim insallah biraz bagıs atarlarsa güzel olur benim parada 11 ayda yatcak ben atardım bagıs ellerine Saglık ELLERİN Dert Görmesin.. Kardesim
  • Evet arkadaşlar çok az kaldı yamamızın bitmesine.Hafta sonuna kadar bitmiş olucak Allah ın izniyle.Ardından test sürecimiz var.Forumdaki tecrübeli bir arkadaşımız test konusunda sorumlu olmayı kabul etti.Test biter bitmez de yamayı yayınlayacağım.Maddi manevi tüm desteklerinizi bekliyorum.
  • Oyunu bilmeyenler ve merak edenler için,oyunun incelemesi ilk mesaja eklenmiştir.
  • Gönüllü Türkçe yama projeleri mutlaka desteklenmeli, bir oyunu çevirmek, test etmek, gerçekten zor ve ciddi bir iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaN.

Gönüllü Türkçe yama projeleri mutlaka desteklenmeli, bir oyunu çevirmek, test etmek, gerçekten zor ve ciddi bir iş.
    Çok haklısın kardeşim.
    Ben yamayı yaptım.Test etmesi de senden
    Umarım beraberce oyunu sevenlerin ve takip edenlerin iyi bir oyun deneyimi yaşamasını sağlarız.
  • Elinize sağlık. Oyun erken erişimde, yamanın güncelliğini sağlayacağını ve ileride resmi yerelleştirmeye kadar gitmesini temenni ediyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JipiaxPhoenix

Elinize sağlık. Oyun erken erişimde, yamanın güncelliğini sağlayacağını ve ileride resmi yerelleştirmeye kadar gitmesini temenni ediyorum. :)
    teşekkür ederim kardeşim.Elimden geldiğince güncel tutcam.Devam oyunu da gelicekmiş.İstediğim ilgiyi görürse ona da yama yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JipiaxPhoenix

Elinize sağlık. Oyun erken erişimde, yamanın güncelliğini sağlayacağını ve ileride resmi yerelleştirmeye kadar gitmesini temenni ediyorum. :)
    firmaya da yazıcaktım ama
    redruins software offical sitesini bulamadım
  • Adamım ellerine sağlık valla çok iyi oldu, umarım destekleyen yardım eden bağış yapan çok olurda, yeni projelerinin devamı olur işallah. şimdiden dört gözle bekliyorum yamayı. ;) uzayda biraz kafa dağıtalım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufGL

Adamım ellerine sağlık valla çok iyi oldu, umarım destekleyen yardım eden bağış yapan çok olurda, yeni projelerinin devamı olur işallah. şimdiden dört gözle bekliyorum yamayı. ;) uzayda biraz kafa dağıtalım :D
    teşekkürler kardeşim
    bu motive edici sözler sayesinde ayakta kalıyoruz.
    Bağışlara gelince dediğim gibi kimse bağış yapmak zorunda değil.Ama diğer projelerimiz de oyun temini ve biraz daha aile bütçesine katkı olması açısından bağışlar yapılırsa memnun olurum.
  • Benden 20 lira destek ellerine sağlık hocam çevirilerin devamını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

Benden 20 lira destek ellerine sağlık hocam çevirilerin devamını bekliyoruz
    Eline sağlık. Kesene bereket kardeşim teşekkür ederim.Yeni projelerimi tabiki olacak.
  • Ellerine Saglık İnsallah Resmi Olur Ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalsönmez

Ellerine Saglık İnsallah Resmi Olur Ya
    bakalım
    iletişime geçmeye çalışıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.