Şimdi Ara

%100 Breathedge Türkçe Yama Yama Çalışması (Yayınlandı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
4.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

hocam pak klasörünün içinde ne var.

Alıntıları Göster
    Dostum içine girmeme izin vermiyor. Tıklıyorum açılmıyor bandzip ile deniyorum açmıyor. orjinal aldık sürünüyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Dostum içine girmeme izin vermiyor. Tıklıyorum açılmıyor bandzip ile deniyorum açmıyor. orjinal aldık sürünüyoruz :D

Alıntıları Göster
    pardon hocam klasör dediğin için içine gi dedim.
    pak dosyası şifleli dosyalar oluyor.Direk açamazsın.Yanlış hatırlamıyorsam pack dosyları quick.bms isimli bi proglamla açılıyordu.
  • Teblikler Hızlı Bir Ceviri Oldu Saol Varol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalsönmez

Teblikler Hızlı Bir Ceviri Oldu Saol Varol.
    sende sağol
  • ya mesaj yazacam da mobil bilmemm ne onaylayyin diyor onayladim nasıl yapilcak gözemedim birtürlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Oyunu steam den aldığım halde, hiçbir yerinde Localization/Game/En -US yerine rastlamadım. Yamayı yükleyeceğim yer kayıp :)
    Aynı durum bendede mevcut yamayı yapmışlar yüklenmiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Aynı durum bendede mevcut yamayı yapmışlar yüklenmiyor :D

Alıntıları Göster
    Hocam oyun orjinal sürümde localization klasörü pack dosyası olarak şifrelenmiş ben korsan sürümde çalışmıştım.Onda dil dosyaları açıktı.
  • Ellerinize sağlık. Daha fazlası için sizi destekliyorum. Takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

Hocam oyun orjinal sürümde localization klasörü pack dosyası olarak şifrelenmiş ben korsan sürümde çalışmıştım.Onda dil dosyaları açıktı.

Alıntıları Göster
    Onuda indirdim baktım aynı şekilde şifreli dosyalar sen hangi sürümü yükledin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeDevil

Ellerinize sağlık. Daha fazlası için sizi destekliyorum. Takipteyim
    teşekkür ederim kardeşim.
    Yeni projelerimiz tabiki olucak
    ama maddi destek de gelirse daha profosyonel işler görebilirsiniz
  • ben direk orjinal aldım türkçe yamayı görünce dosya yok içinde okudum pak uzantılı dosyadaymış ne yapıcaz çözen arkadaş varmı bu durumu.
  • Bari orjinal sürüme uyarlasaydın kardeşim?

Steam den alanlar kurulum yapamıyor.@yerel oyun kulübü
  • adam ciddi ciddi sadece korsan kullananlar için mi yapmış yamayı ne yapmış o kadar hevesle oyunu yüklemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albinoluzenci

adam ciddi ciddi sadece korsan kullananlar için mi yapmış yamayı ne yapmış o kadar hevesle oyunu yüklemiştim
    evet korsan için yaptım.
    Şaka bir yana oyunun çevirisine bir arkadaşın isteği üzerine başladım.Ve ücretsiz olacağını söyledim.Ve oldu da.(niyetim yamayı bitirip sonra güncelleme gelince oyunu satın alıp orj.oyuna uyarlamaktı). Ama proje boyunca ve sonunda maddi manevi hiç bir destek bulamadım.Hatta bırakın desteği herkes köstek.En azından sadece orj. oyun için destek istedğimizde bile insanlar hemen saldırıya geçiyor.Zaten bıraktım çeviri işini.Uğraşmaya değmez maddi boyutunu geçtim.Manevi destek bile yok.Oyunların textleri satır satır olduğu ve geçtiği paragraf belli olmadığı için ve de sıralı şekilde bulunmadığından oynayarak da çeviri yapamıyoruz.Ve hemen translateci diyorlar(gerçi Allah a şükür ben o damgayı hiç yemedim :))
    Orjinal alıpta oynayamayanlar kusura bakmasınlar.

• Bos Ver Kardesim Öyle İnsanları Hem Korsan Alırlar Oynarlar Sonra Niye Türkcesi Yok Der Tabi Olmaz Ceviricilere Bagıs Vermezsen Kusura Bakma Arkadas Bütün Oyunlarda Türkce Göremezsin Ben Bile Almanca Biliyorum Ama Gidip Kendi Türkce Dilimde Oynamak İstiyorum Ceviricilere Sahip Cıkın Millet Ceviriciler Olmasa Hİc Biseyde Türkce Göremeyiz Gidin Orginal Alın Bagıs Yapın Destek Verin Ceviricilere Yeterli. AMA Eger Sen Gidipte Korsan Alır Oynarsan Ceviricilere Destek Cıkmazsan o İş Yalan Olur. Bazı İnsanlar Var Hadi Nerde Kaldı Bu Yama Hemen Gelsin Öyle İnsanlarda Var Millet Emek Veriyor Bazı İnsanlarda Böyle Sinir Ediyor

Bos Ver Kardesim Böyle İnsanları Kafana Takma Salla Gitsin
  • Oyun steamde indirimde şu an. Steam versiyonu ile deneyen var mı ?
  • Arkadaşlar adam çevirmiş fakat oyun dosyalarını açıp çevirmiş siz crack'de indirseniz orjinalde indirseniz sonuç aynı olacaktır oyun dosyalarını açmanız gerekmekte ki bu işlem 5 dakikadan fazla zamanınızı almaz hızlı bi şekilde nasıl yapacağınızı adımlarla anlatıyorum.

•Öncelikle oyunun yüklü olduğu yere gidin ve pak dosyasını bulun.
    •Amacımız bu pak dosyasını açmak ve içindeki dil dosyalarına ulaşmak. Bu yüzden yazının sonunda vereceğim linkten qucik bms programını indirip dosya halinde masaüstüne atıyoruz.
    •Ardından quickbms_4gb_files.exe'yi açıyoruz eğer pak dosyasını 4 gb'dan küçükse quickbms.exe'yi açın.
    •Program açıldıktan sonra aynı klasörde bulunan unreal_engine_4.bms dosyasını seçiyoruz.
    •Ve oyunun kurulu olduğu yerden pak dosyasını seçiyoruz seçtikten sonra kaydete basıyoruz.
    •Program dosyaları çıkarmaya başlayacaktır. İşlem bittiğinde enter tuşuna basıp kapatabilirsiniz.
    •Çıkarma işlemi bittikten sonra pak dosyasını açtığımız yerde oyunun ismi ve Engine adlı iki yeni klasör göreceğiz.
    •Oyunun pak dosyasını kullanmasını istemediğimiz için pak dosyasını silip yeni gelen 2 klasörü oyunun kurulduğu ana klasörün içine atacağız.
    •Artık türkçe yamayı indirdiğiniz kurulum notunu gerçekleştirebilirsiniz.İyi oyunlar.

Link:https://drive.google.com/file/d/1DZM-YAmxpRJWps3MUGotOsFHtWTd58IJ/view

Dipnot: Bu işlemi diğer oyunlara da uygulayabilirsiniz.

Ahmet Aerat'dan saygılarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerat18 -- 8 Ekim 2019; 19:39:12 >

• Merhabalar, belirtilen link ve link'e bağlı sitenin kendisi açılmamaktadır. Dosyaları uzun sürede barındırabilen ve kapanmama konusunda uzun süre isim yapmış upload&download platform sitelerinden birisine dosyaları yeniden yükleyebilir misiniz.

Link açılmadığından dosyayı indiremiyor, oyunu kendi yerel dilimce oynayamadığım için zevk almıyor ve yaptığınız çalışmaların emeklerinizin karşılığını oyunda göremediğimden yamanın gerçekte olmadığı varsayarak çalışmalarınızın karşılığını LİNK ÇALIŞMIYOR YAMA YOK! şeklinde vermekte kalıyorum.
  • Link silinmiş bende türkçe yama dosyaları kayıtlı olduğu için google drive üzerinden paylaşıyorum.

https://drive.google.com/file/d/1A_4N7Solc4Y2Znw0XdBRDQOtl6p7zTJB/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerat18 -- 10 Haziran 2020; 21:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssetGroup

Merhabalar, belirtilen link ve link'e bağlı sitenin kendisi açılmamaktadır. Dosyaları uzun sürede barındırabilen ve kapanmama konusunda uzun süre isim yapmış upload&download platform sitelerinden birisine dosyaları yeniden yükleyebilir misiniz.

Link açılmadığından dosyayı indiremiyor, oyunu kendi yerel dilimce oynayamadığım için zevk almıyor ve yaptığınız çalışmaların emeklerinizin karşılığını oyunda göremediğimden yamanın gerçekte olmadığı varsayarak çalışmalarınızın karşılığını LİNK ÇALIŞMIYOR YAMA YOK! şeklinde vermekte kalıyorum.

dEFALARCA DENEMEME RĞMEN DOSYAYI BULMUYOR PROGRAM HER İKİSİ İLEDE DENEDİM. Gizli öğeleride açtım ancak yinede bulmadı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.