Şimdi Ara

100 bin civarı otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıkta yazdığım gibi artısıyla eksisiyle 100 bin civarı otomatik vites olarak önerebileceğiniz ve muhtemelen düşük km tercihi sebebiyle daha çok b sınıfında bulunabilecek tavsiyeleriniz ne olur ?
    Bakım, yakıt, sorunsuzluk gibi faktörleri göz önüne alırsak 100 bin bandı için görüşlerinize açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Attrage

• opel corsa d-e kasa 1.4 benzin tam otomatik veya 1.2 benzin robotize şanzımanlı. ( 1.4 çok yakıyor - 1.2 daha az yakıyor )

opel astra 1.6 otomatik benzin ( bu da yakıyor (1.4 turbolular sıkıntılı olabiliyor diyorlar, 1.4 atmosferikler tutmadı pek))

dacia sandero easy-r robotize şanzımanlı benzin turbo motorlu ( yakıtı fena degil.ilk araç kalkarken bir titreme problemi ile karşılaşanlar var )

peugeot tam otomatik şanzımanlı olanları

Size önerim EDC,Powershift,DSG tarzı çift kavramalara biraz mesefali durun.Konfordan az miktar ödün vererek 2.eldeki riski azaltmak gerekiyor bence

Hyundai 1.4 tam otomatik-benzin çok yakar uzak durun derim.
  • o paraya 308 eat 6 yok maalesef. sorunsuz ama yok

astra 1.4 turbo j kasa da ben pek bulamadım. genelde 200 bin km veya ağır hasarlı. feleğin çemberinden geçmiş çoğu

Açıkcası yok ben bulamadım. bulursanız b c segment farketmez bana da önerin

fabia ibiza temizleri 120 den başlıyor .

tork hp fakiri araçlara da ne bilim 100 bin vermek içimden gelmiyor.

clio edc de sıkıntılı çift kavrama . 100 bine onlar var belki garantili vs bulunursa alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2009-model-hatasiz-otomatik-vites-orjinal-88-bin-km-de-819896862/detay
    Bu araclara kasko yapilabiliyor mu acaba. Esime ilk araba olarak alsam basima is acabilir diye korkuyorum parca maliyeti vs

• Yorumlar için teşekkür ederim. 2.el durumlarını da düşünersek fazla seçenek de kalmıyor sanki. yazık.

• Hocam merhabalar, 2012 model honda jazz kovalayabilirsiniz. CVT şanzımanlı olanlar gayet sorunsuz, güzel araçlar. Honda 2. nesil jazz a geçtiğinde robotize şanzıman kullanmış ancak 2012 de gelen makyajla CVT ye tekrar dönmüş. Yani kısacası CVT li bir jazz tavsiye edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

Bu araclara kasko yapilabiliyor mu acaba. Esime ilk araba olarak alsam basima is acabilir diye korkuyorum parca maliyeti vs

Alıntıları Göster
    20 yaşındaki külüstürlere normal şekilde tam kapsamlı kasko yapıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

20 yaşındaki külüstürlere normal şekilde tam kapsamlı kasko yapıyordum

Alıntıları Göster
    Kasko gecmisi olamlarda kesin oluyor onu biliyorum da teyid icin sordum. Tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.