Şimdi Ara

100 180 lira arası rock metal kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu fiyat aralığında rock metal dinleyebileceğim ota b.ka bozulmayacak kulaklık arıyorum.

tavsiyeniz varsa çekinmeyin lütfen.

• Bu fiyat segmentinde kullanacağınız kulaklık tipini belirledin mi, kulakiçi mi , kulakdışı yada kulaküstü ?
    Ama ben genel tavsiye tiz ve mid ağırlıklı ses çıkaran modellere yönel bilmiyorum kulaküstü kullanabilir misin fakat Marshall Majör Metal müzik için iyi bir seçenek.
  • Bütçeyi arttırıp Marshall major ya da major ii almalısın metal de fiyatina göre müthiş bir performansı var bence ben bu kulakliktan önce hiç slayer dinlememisim sanki diyorum. klasik de güzel dinleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 13 Ağustos 2017; 23:51:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proletertekno

Bu fiyat segmentinde kullanacağınız kulaklık tipini belirledin mi, kulakiçi mi , kulakdışı yada kulaküstü ?
    Ama ben genel tavsiye tiz ve mid ağırlıklı ses çıkaran modellere yönel bilmiyorum kulaküstü kullanabilir misin fakat Marshall Majör Metal müzik için iyi bir seçenek.

@proleter hocam kulakiçi ya da kulaküstü kullanıyorum. kulaküstü güzel olurdu fakat eğer kulakiçi olup daha iyi ses veren varsa ona da yönelebilirim. bi arkadaşım snopy sn 44bt önerdi, ne düşünüyorsunuz bi fikriniz var mı? marshall cidden bütçemi aşıyor.

@xtreme4495 hocam 280 liradan aşağı yok. maalesef bütçem bu kadar

edit:
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/14330180/61130/marshall-major-kulakustu-mikrofonlu-kulaklik?gclid=EAIaIQobChMI56CXoJLV1QIVBRQbCh0jkwT4EAQYAiABEgI4AfD_BwE

morhipo'dan hiç alışveriş yapmadım major 190 lira. kargo vs 200 liraya denk gelir, acaba güvenilir mi? sıkıntı falan çıksa garantiye yollayabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioactiveRc -- 14 Ağustos 2017; 0:23:47 >

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Ben şu an Marshall Majör 2 kullanıyorum bundan önceki kulaklığım AKG Y20U idi, kulaklık kulakiçiydi 100tl aşağı fiyatı vardır tizleri ise gayet berraktı.Enstrüman seslerini çok net duyarsınız.
    Ben Majör 2 yi Hepsiburada dan almıştım Morhipo da güvenilir bir site ama ben yine de e alışveriş te olumsuz garanti hikayelerini çok gördüm garantisine pek güvenme diyorum.
  • quote:

Ben şu an Marshall Majör 2 kullanıyorum bundan önceki kulaklığım AKG Y20U idi, kulaklık kulakiçiydi 100tl aşağı fiyatı vardır tizleri ise gayet berraktı.Enstrüman seslerini çok net duyarsınız.

Hocam marshall metrobus/otobus/spor salonu için uygun mudur?

bir de 100-150 seviyesinde önerebileceğiniz kulaküstü başka kulaklık var mı?
    Spor için uygun değil çünkü padleri deri olduğu için kulak kepçelerini terletiyor, ama ses yalıtımı gayet iyi dışarıya da ses vermiyor.
    O fiyat segmentindehttp://www.hepsiburada.com/sennheiser-hd-206-kulakustu-kulaklik-p-HBV000004YQKS
    https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi22ezfoNXVAhXrFdMKHW2GCMUYABAhGgJ3Yg&ohost=www.google.com.tr&cid=CAESEeD2b3d5utS6_pXquREUv-4d&sig=AOD64_23m09E-cQVBYsQa5VjOUrjhMxzmA&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwie0-bfoNXVAhVIK1AKHQCuBggQvhcIfg&adurl=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proletertekno -- 14 Ağustos 2017; 1:32:3 >

• quote:

Spor için uygun değil çünkü padleri deri olduğu için kulak kepçelerini terletiyor, ama ses yalıtımı gayet iyi dışarıya da ses vermiyor.
    O fiyat segmentindehttp://www.hepsiburada.com/sennheiser-hd-206-kulakustu-kulaklik-p-HBV000004YQKS
    https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi22ezfoNXVAhXrFdMKHW2GCMUYABAhGgJ3Yg&ohost=www.google.com.tr&cid=CAESEeD2b3d5utS6_pXquREUv-4d&sig=AOD64_23m09E-cQVBYsQa5VjOUrjhMxzmA&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwie0-bfoNXVAhVIK1AKHQCuBggQvhcIfg&adurl=

akgy20u ile attiginiz link arasinda kaldim hocam

Sennheiser HD 206 biraz bass ağırlıklı AKG Y20U tizleri çok iyi ve bass ları üzmez (Beklenti yüksek değilse) ama şunu belirteyim AKG Y20U malzemesi o kadar iyi değil bendeki 4 ay sonra benim sağ kulaklık hışırtı yapmaya başlamıştı.
    Eğer Y20U içine sinmiyorsa AudioTechnica CK303M alabilirsin bunun kalitesi çok iyidir sorun çıkmaz, fıyatı da çok uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proletertekno -- 14 Ağustos 2017; 2:24:22 >
    Özel mesaj atamıyorum teknik bir sorun var ama Snopy sn 44bt baya iyiymiş tasarımı ve bluetoothlu olması gayet iyi.
  • quote:

Özel mesaj atamıyorum teknik bir sorun var ama Snopy sn 44bt baya iyiymiş tasarımı ve bluetoothlu olması gayet iyi.

Teşekkür ederim hocam, kararı verdim sayılır.

Snopy'nin Türkiye'de garanti servisi falan vardı sanırım
    Hocam kulaklık hala almadıysanız sn-44bt yi bende kullanıyorum ve ses kalitesi olsun dinleme süresi olsun baya iyi tavsiye ederim

• up
  • Floki Vilgerdarson kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de çoğunlukla rock, metal, punk dinleyen birisiyim. Kulaklık performansı bunlarda nasıl?

Ayrıca kulakta nasıl duruyor? Rahat mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.