Şimdi Ara

10 YILLIK TURKCELL FATURALI HATTIMI KAPATTIM İÇİMDE BİR BURUKLUK VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR TAM 10 YILDIR KULLANDIĞIM ACI TATLI BİR ÇOK HABER ALDIĞIM ARADAN YILLARDA GEÇSE ARAYAN ARKADAŞLARIMIN OLDUĞU TELEFON HATTIMI FATURALI TURKCELL HATTIMI KAPATTIRDIM. İÇİM ACAYİP BURUK KELİMELERLE TARİF EDEMİYORUM SANKİ ÇOK SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMDAN AYRILMIŞ GİBİYİM. BUNDAN SONRA HAYATIMDA TURKCELL OLMAYACAK BİLMİYORUM İYİMİ YAPTIM KÖTÜMÜ ZAMAN GÖSTERECEK AMA ŞU AN MORALİM COK BOZUK. ANLAMADIĞIM NİYE BÖYLE OLDUM SİZDE HATTINIZI KAPATTIĞINIZDA BÖYLE ŞEYLER YAŞADINIZ MI??

• quote:

Orjinalden alıntı: serdarsun

EVET ARKADAŞLAR TAM 10 YILDIR KULLANDIĞIM ACI TATLI BİR ÇOK HABER ALDIĞIM ARADAN YILLARDA GEÇSE ARAYAN ARKADAŞLARIMIN OLDUĞU TELEFON HATTIMI FATURALI TURKCELL HATTIMI KAPATTIRDIM. İÇİM ACAYİP BURUK KELİMELERLE TARİF EDEMİYORUM SANKİ ÇOK SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMDAN AYRILMIŞ GİBİYİM. BUNDAN SONRA HAYATIMDA TURKCELL OLMAYACAK BİLMİYORUM İYİMİ YAPTIM KÖTÜMÜ ZAMAN GÖSTERECEK AMA ŞU AN MORALİM COK BOZUK. ANLAMADIĞIM NİYE BÖYLE OLDUM SİZDE HATTINIZI KAPATTIĞINIZDA BÖYLE ŞEYLER YAŞADINIZ MI??

Tam olarak niye kapattırdın bilmiyorum ama ne olursa olsun iyi veya kötü 10 yıl kullanmıssın emektar olmuş yani ben değiştirmem.Bende 2001 yılından beri telsim kullanıyorum kötü zamanınıda gördüm eskiye göre şimdi iyi halinide görüyorum.Ama bırakmam.Bana kalırsa git yeniden açtır derim..Benim görüşüm yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeLiDeSiDeRo -- 15 Ocak 2008; 21:24:39 >

• HATTI 1 YIL İÇİNDE GERİ ALMA ŞANSIM VARMIŞ BAKALIM TURKCELL OLMADAN NASIL OLACAK
  • Bende 5 yıllık Turkcell hattımı kapattırdım. Hiç pişman değilim. Aşırı fatura geliyordu.Vodefone daha cazip geliyor bana. Şimdi Turkcell kontörlü aldım arada bir kullanıyorum. Çok rahatım hiç de pişman değilim. Eğer için rahat etmezse 1 yıl içinde geri alabilirsin hattını zaten :) Ağlamana gerek yk :)
  • 7 yıllık hattımı kapattırdım, iyikide kapattırmışım, çok mutluyum
  • 2 yıllık hattım istemeden kapandı.Kırıldı ama üzülmedim.Şimdiki hattımın numarası daha bi karizma
  • dostum bende 8 yıldır Turkcell faturalı kullanıyorum...Bence hemen yeniden açtır.Bazı arkadaşlarımız faturanın kabarık oldugunu söylüyorlar ama bence degil,

1.turkcellden sadece turkcelli arayacaksın...
    2.Turkcellden ev ve işleri aramak turkceli aramakla aynı fiyata
    3.turkcell kontorlu degilde faturalı kullanacaksın...

ben her ay 180 dakika bedava konusuyorum ve faturam sabit... 15 ytl bu 180 dakkayı ev iş ve turkcelli arıyorum telsim ve avea kesinlikle aramıyorum...

Mesaj cekmiyorum... Turkcell patronların hattıdır her zaman bende numaranı hemen geri al... Ben 2. bir turkcell faturalı almayı düşünüyorum sonradan pişman olma benden tavsiye...
  • bende 8 yıldır hazırkart kullanıyorum.4 aydır kontr yüklemedim.yakında kapanır kendi kendine.hiçte pişman değilim.Yaşasın Vodafone
  • kullanmasını bilene faturalı hat çok iyi ama KULLANMASINI BİLENE.!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilenbiri

dostum bende 8 yıldır Turkcell faturalı kullanıyorum...Bence hemen yeniden açtır.Bazı arkadaşlarımız faturanın kabarık oldugunu söylüyorlar ama bence degil,

ben her ay 180 dakika bedava konusuyorum ve faturam sabit... 15 ytl bu 180 dakkayı ev iş ve turkcelli arıyorum telsim ve avea kesinlikle aramıyorum...

Mesaj cekmiyorum... Turkcell patronların hattıdır her zaman bende numaranı hemen geri al... Ben 2. bir turkcell faturalı almayı düşünüyorum sonradan pişman olma benden tavsiye...

bu nasıl bi egodur, turkcell patronların hattıdır...
    turkcell bi gsm operatörüdür, eski topraktır, daha kaliteli hizmet verir, inadına pahalıdır, o kadar...
    avea yada vodafone hattı aramak zorunda kaldığımız da ciddi ve acil mesele de olsa aramayacak mıyız kullanacaksak? tercihlere saygım var ama böyle bir yaklaşımın altına zıt yönlü fikrimi yazmak isterim.
    bu duruma gereğinden fazla önem veren herkesin yanlış yolda olduğunu düşünüyorum...
    hissedenlerin de karşı tarafı bunla değerlendirenin de...
    basit bi örnekle hatunun erkeğin üstündeki giysilerin markasını, takıldığı yerleri kişiliği ve efendiliğinin önüne koyması gibi bişey bu.
    500milyarlık iş adamında da n95 var, üniversite öğrencisinde de n95 var, geliri aylık 800-900ün altında olanda da var. trilyonluk adamda da üretimi durmuş telefon var... hangi cetvele göre neyin ölçütüdür ki bu.
    numara taşınabilirliği geldiğinde patron matron, öğrenci, ev hanımı, dulu, işçisi, memuru birbirine karışacak desene... çok üzüldüm, egosu yüksek turkcell kullanıcılarının karizması biraz çizilecek.

• ilk hattım turkcell nice 2. hatlarım oldu ama hala aynı numaram senelerdir bırakmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeah41

ilk hattım turkcell nice 2. hatlarım oldu ama hala aynı numaram senelerdir bırakmadım

aynen
  • 10yıl dile kolay 10 yıl kullanmışsın şimdi neden kapatırdın bence açtır ben olsam kapattırmazdım
    illada başka bir hat kullanmak istiyorsan bence kapattırmasaydın oda kalsaydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

quote:

dostum bende 8 yıldır Turkcell faturalı kullanıyorum...Bence hemen yeniden açtır.Bazı arkadaşlarımız faturanın kabarık oldugunu söylüyorlar ama bence degil,

turkcell bi gsm operatörüdür, eski topraktır, daha kaliteli hizmet verir, inadına pahalıdır, o kadar...
    avea yada vodafone hattı aramak zorunda kaldığımız da ciddi ve acil mesele de olsa aramayacak mıyız kullanacaksak? tercihlere saygım var ama böyle bir yaklaşımın altına zıt yönlü fikrimi yazmak isterim.
    bu duruma gereğinden fazla önem veren herkesin yanlış yolda olduğunu düşünüyorum...
    basit bi örnekle hatunun erkeğin üstündeki giysilerin markasını, takıldığı yerleri kişiliği ve efendiliğinin önüne koyması gibi bişey bu.
    500milyarlık iş adamında da n95 var, üniversite öğrencisinde de n95 var, geliri aylık 800-900ün altında olanda da var. trilyonluk adamda da üretimi durmuş telefon var... hangi cetvele göre neyin ölçütüdür ki bu.
    numara taşınabilirliği geldiğinde patron matron, öğrenci, ev hanımı, dulu, işçisi, memuru birbirine karışacak desene... çok üzüldüm, egosu yüksek turkcell kullanıcılarının karizması biraz çizilecek.

Kesinlikle ben de hak veriyorum sana. Numaram için bana saygı duyacak insan hiç duymasın. Hatta benden uzak olsun. Öğrenciyken kullandığım vodafone hattımı hala kullanıyorum. Sağa sola verirkende gururla veriyorum 544 lü hattımı. Enayilikle karizmatiklik arasında ince bir çizgi var. Sırf ben 532 kullanıyorum diye 3 kuruşluk mala 10 kuruş veremem. Verene laf etmem ama aa sen hala Turkcell kullanmıyormusun yada değiştir şu telefonu artık sıkılmadınmı diyen adama ne saygı duyarım nede muhatap kabul ederim kendimi.

Düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKELETER -- 16 Ocak 2008; 22:49:58 >

• peki kontor yuklenmediği icin kapanan turkcell hattını 1 yıl icinde tekrar alma şansımız varmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

quote:

Patron hattı ama züğürt patron hattı olmuş bu. Turkcell ve sabit telefondan başka bir yeri arayamayacaksam eğer.
    "numara taşınabilirliği" gelsede tüm bu dertlerimizden(!) kurtulsak!

• arkaşadaşlarımın çoğu öğrenci olduğu için genelde avea kullanıyorlar benim gibi. şimdi çalışıyorum işim gereğide görüştüğüm insanların telefon numaralarını alıyorum %90 turkcell. valla ben avea dan son derece memnunum hatta 10 yıldan fazladır bende duran turkcell imi kapatmayı bile düşünüyorum. çünkü aveadan turkcellli aramak bile turkcell in kendi tarife içinden daha hesaplı.
    hele bide şu turkcell deki kampanyalar yokmu beni çıldırtıyor: "gece 03:00 ile 03:05 arası tek ayak üstünede 10 takla atana konuşmak ücretsiz" gibi..
    avea derim tek geçerim
  • quote:

avea derim tek geçerim

• paketcell ve saniye bazlı ücretlendirmeyle süper oldu Tcell. Tabii sadece şebeke için onun dışında gene kol gibi ama diğer hepsi de kol gibi zaten
  • quote:

''Giysilerini Kendilerinin En Önemli Yanı Sayanlar, Genellikle Giysilerinden Daha değerli Olamazlar..Karl Marx''
    bu söz aklıma geldi mesajını görünce..niyeyse

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.