Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.369
Cevap
30
Favori
840.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıl önce kullandığım telefonumu çıkartıp sunrise yükledim çok güzel gerçekten iyi olmuş hatalar giderilmiş emeği geçenlerin eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbas

3 yıl önce kullandığım telefonumu çıkartıp sunrise yükledim çok güzel gerçekten iyi olmuş hatalar giderilmiş emeği geçenlerin eline sağlık

Hala kullananlar olduğunu görmek çok sevindirici.
  • Herkesin yeni yılı kutlu olsun
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam, ben yeni keşfettim cfwnizi. çok çok hoşuma gitti, hemen indirdim yükledim. 4 sene sonra destek veriyor olmanız da çok hoşuma gitti.
    benim sorunlarım var ama, şöyle anlatayım.
    kurulum sırasında demişsiniz ki hemen format atıp tarayıcıya girin, mağaza indir'e bas demişsiniz. indirdim mağazayı yüklerken diyor ki, güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan uygulama bilmem ne? anlayamadım. sonra dedim neyse rompatcher'a girdim orda da hiç bir şey yok aktif edecek, veri yok yazıyor. oysa her şeyi anlatıldığı gibi yaptım. sonra watsap'ı kurmayı denedim ona da aynı güvenilmeyen sağlayıcı hatasını verdi. lütfen yardım edin.
    ve müzik uygulamasında hafıza kartındaki müzikleri göremiyorum.
    teşekkürler.
  • zeritte kullanıcısına yanıt
    hocam bastan kurulum yapin isterseniz.ben 3 gun once kurdum sorun cikmadi. whasup felan calisiyor su an.belki atladiginiz bir yer wardr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saolun hocam cevap için baştan bi deneyeyim ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeritte -- 3 Şubat 2015; 18:53:40 >
  • ilk kurduğumda çalışıyormuydu bilmiyorum ama bende de şuan titreşim çalışmıyor. yeniden de yüklemek istemiyorum var mıdır bi çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeritte

merhaba hocam, ben yeni keşfettim cfwnizi. çok çok hoşuma gitti, hemen indirdim yükledim. 4 sene sonra destek veriyor olmanız da çok hoşuma gitti.
    benim sorunlarım var ama, şöyle anlatayım.
    kurulum sırasında demişsiniz ki hemen format atıp tarayıcıya girin, mağaza indir'e bas demişsiniz. indirdim mağazayı yüklerken diyor ki, güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan uygulama bilmem ne? anlayamadım. sonra dedim neyse rompatcher'a girdim orda da hiç bir şey yok aktif edecek, veri yok yazıyor. oysa her şeyi anlatıldığı gibi yaptım. sonra watsap'ı kurmayı denedim ona da aynı güvenilmeyen sağlayıcı hatasını verdi. lütfen yardım edin.
    ve müzik uygulamasında hafıza kartındaki müzikleri göremiyorum.
    teşekkürler.

Kurarken bir hata yapmışsınız sanırım. Çünkü on binlerce kişi indirdi, böyle sorunlar yaşanmadı. Hafıza kartınızla ilgili bir şey oldu herhalde.

quote:

Orijinalden alıntı: lodos denizcisi

ilk kurduğumda çalışıyormuydu bilmiyorum ama bende de şuan titreşim çalışmıyor. yeniden de yüklemek istemiyorum var mıdır bi çözümü ?

Titreşimin yazılımla bir alakası yok açıkçası. Ve ilk kez böyle bir sorun görüyorum CFW ile olmadığı kesin zaten. Donanımsal olabillir veya formatla düzelebilir.

• eyw hocam cvp için müsait bi zaman da format atcaz artık
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    merhabalar tekrardan hocam, ben sorunları çözdüm ama tam içime sinmedi kurulum. internette gezinirken şöyle bir cfw gördüm; bunu yükleyip ikisini karşılaştıracağım allahın izniyle.http://symbianmac.blogspot.com.tr/2014/05/window-8-custom-firmware-apollo-belle.html
  • Hocam emeğin için yine teşekkür etmek isterim. İlk sürümden itibaren her sürümünü yüklemiş ve büyük zevkle kullanmıştım. Şimdi konuya baktım da duygulanmamak elde değil, güzel günlerdi gerçekten Hocam yorumlara baktım da mobil sistemlerle ilgili görüşünü merak ediyorum. Windows Phone hakkında düşüncelerin nelerdir ? Cihazlar olsun sistem olsun, gelecek vaadediyor mu ? Diğer sistemlere göre durumu nedir sence ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menescansiz

Hocam emeğin için yine teşekkür etmek isterim. İlk sürümden itibaren her sürümünü yüklemiş ve büyük zevkle kullanmıştım. Şimdi konuya baktım da duygulanmamak elde değil, güzel günlerdi gerçekten Hocam yorumlara baktım da mobil sistemlerle ilgili görüşünü merak ediyorum. Windows Phone hakkında düşüncelerin nelerdir ? Cihazlar olsun sistem olsun, gelecek vaadediyor mu ? Diğer sistemlere göre durumu nedir sence ?

Koca 5 yıl olmuş, nasıl geçti o kadar yıl hala bilmiyorum.

Windows Phone hakkındaki görüşüm Android'den çok daha stabil olduğu. iOS'e yakın bir stabiliteye sahip. Mağaza ise geliştirilmeli. Yeni bir sistem olduğu için normal bence. Zamanla gelişecektir. Bir de şu bayıcı arayüz değişti mi harika bir sistem olacaktır.

• emeğine ellerinize sağlık. ama benim kafama takılan bir şey var,
    cfw N97 ye uyumlu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkolik

emeğine ellerinize sağlık. ama benim kafama takılan bir şey var,
    cfw N97 ye uyumlu mu acaba ?

Hayır dostum. Başlıkta yazdığı gibi 5800 sadece.

• Ellerine sağlık ama resimli anlatımı bulamadım link atarsan sevinirim (lütfen :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyGames

Ellerine sağlık ama resimli anlatımı bulamadım link atarsan sevinirim (lütfen :))

İlk sayfada gerekli her şey var kardeşim.
  • hala cfw yükleyen varmı ya

• unutmicam seni 5800!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcan90 -- 28 Mayıs 2015; 13:39:36 >
  • vay be konuya hala gelen giden var. 5800 la ne uğraşmıştık

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.