Şimdi Ara

10.sınıf da okul değiştirmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler 9.sınıfın ilk 3-4 günü okula gitmedim bu beni gruplaşmanın dışına attı sonra bende aralarına girmeye falan çalıştım fakat istediğim gibi olmadı samimi bir arkadaşım yok tabir yerindeyse herkes kaşar yani biriyle konuşursun iyi anlaşırsın her şey güzel giderken anında seni yok sayar sadece bana değil herkes birbirine yapıyor ve bu onlara göre normal yani bana göre kafa yapıları çok farklı bu benden de kaynaklanıyor olabilir neredeyse ete b*ka güler biçimdeyim kendimi tutamıyorum benlik bir şey değil hafif de pelteklik falan var (r harfi v olarak çıkıyor) okul keko dan geçilmiyor biriyle tartışsan çevre okullardan bizim okul nüfusundan fazla adamla gelir herkes arkasına güvendiği bir yer LGS puanı ile gittiğim için (atp) gittiğim yer evimden uzak ve kimseyi tanımıyorum sınıfta ağır bir aşağılama (para olarak, kişilik olarak, zayıflık olarak) durumu da mevcut (bana uygulanmıyor) fakat bu herkese normal geliyor belki de ben anormalimdir hocalar ise daha değişik sınıfta uyku politikası mevcut her ders uyursun teneffüste kalkarsın hocalar ise uyumayın diye 1 kez (nazikçe) bağırır ki o ses ninni gibi gelir daha şehvetle uyuyasın gelir sonra hoca da sıkıcı bir şekilde anlatır veya kendisi de uyur zaten pilotluk istiyordum (teknik mesleğe gidiyorum) gittiğim okul onu karşılamıyor galiba 331 puanla gidebileceğim en berbat okula gitmişim ders çalışmadım bu dönem hiç yıl sonu puanın sırayla 75,69 oldu (ikisinde de kimyacı 49,98 de bıraktı belge alamadım) ne yapmalıyım nakil istesem bile durumu aileme nasıl açıklarım bilemiyorum sizce ne yapmalıyım puanım nakile uygun mu nakil yapmalı mıyım?

Not: Bu okul yüzünden marka takıntım oldu bir ayakkabıya 400 TL'ye fazla derken okul ortamı yüzünden 1.5klık ayakkabılar giyiyorum tişört e 100 TL falan harcarken 300 TL altına düşemiyorum kendim gibi davranamıyorum kısaca karakterim değişiyor resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.