Şimdi Ara

10 Seçenekten hangi oyuncu koltuğu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evden çalışmaya geçtiğimizden beridir aylar oldu ama hala koltuk konusunu netleştiremedim. Önceleri uygun modeller bakıyordum ama bütçeyi arttırdım. Bir kere alayım sağlam olsun kafasındayım. Hali hazırda kullandığım koltuk en klasik olanlarından ama tekerleklerin çıkması dışında kumaşında yırtılma vs gibi bir problem yaşamadım. Tabi ki rahat değil. Bu koltuk bu durumdayken oyuncu koltuklarında yırtılma vakaları duymak üzücü o kadar para verdikten sonra. Normalde oyuncu koltuğu derdim yoktu ama rahatlık açısından gözüm onlara kayıyor açıkçası. Günde 10-12 saat pc başındayım. Rahat olması benim için önemli. boy: 170cm - kilo 93 (kilo vermeye devam ediyorum.)

Bazı modeller belirledim. Özellikle kullanan arkadaşlar varsa yorum bekliyorum. Bende belirlediğim modeller için yorumlarımı yazacağım.

*Sıralamaya takılmayın.

1- Decofis melodi - 550 TL

Bu ürünle alakalı takıldığım iki nokta var. Bel desteğinin plastik olması ve filenin sağlam olup olmaması.

2- Decofis Arvo-T - 1550 TL

Bu ürün ellerinde yalnızca bir adet kalmış. Detaylı bilgi edinemedim ama bel desteği yumuşak malzemeden.

3- Decofis Arvo-S - 1900 TL

Ayak uzatma seçeneği olması ve boyun desteği cazip geldi gözüme.

4- Akbüro oyuncu koltuğu - 700 TL

Bu koltuk modeline dikkatli bakarsanız piyasada xprime, xmax gibi bazı markalarda göreceksiniz. Fiyat çok uygun 60dns sünger ve demir iskelet olduğunu multi tilt olduğunu söylüyorlar. Bu koltuktan emin olabilsem direkt olarak alırım. Kendileri oturduğum yere çok uzak olduğundan malum pandemi şartlarında diğer modellerde de olduğu gibi deneyimleyemedim maalesef ki uzun kullanım sonucu da önemli zaten. Fakat fotoğraflarda çok şık görünüyor. İnceleme videosu vs de var internette. Bazı satıcılar terletmez kumaş modeli de olduğunu söylüyor + 100 TL bir çok satıcı aynı görseli kullanıyor.

5- Hawk chair - 1350 TL

Bu koltuğu kumaş olduğu için sevdim. Suni deri beni korkutuyor. Hem ter olayından hem de dökülme vs olur diye. Ama sapasağlam olacağına inansam deri de tercih ederim. Bu noktada kullanıcı yorumları çok önemli. Artık 2d kolçak kullanıyorlarmış. 3d de sıkıntı yaşamışlar. Ve çözümü 2d de bulmuşlar. 6. ayda yeni bir model çıkarıp 4d kolçak kullanacaklarmış. fakat 6. aya kadar bekleyecek bel kuvvetim kalmadı. Bu durum üzdü. İsim yazmaları hoş bir ikram.

5- Calitte Harley RR - 1500 TL

Rengi güzel ama 130 derece yatıyor.

6- Calitte Vıper Vpx - 1450 TL

Çok şık gerçekten ölçüleri de geniş.

7- Xprime King Fabric - 1700 TL

Terletmez kumaş olduğu için seçeneklerim arasına ekledim.

8- Zio Venom - 2000 TL

Bu koltuk görselinde acayip sağlam görünüyor. Deri olmasına karşın al beni diyor. çok hoşuma gitti. Ama sadece İzmir'deler. Umarım kullanıcısına denk geliriz.

9-XDrive ALTAY - 1600 TL (özellikle bu rengin fiyatı düşün, neden anlamadım.)

Dediğim gibi derilere karşı ön yargım var. Fiyatı uygun geldi bana.

10- Xdrive 15'li - 1400 TL

kolçak 2d, oturma ölçüsü 45-48cm fiyatı uygun ama deri rengide çok hoş.

Benim seçtiklerim bunlar. Forumlarda yazılan bir çok modeli inceledim ama marcus vs hoşuma gitmedi. Secret Lab ile görüştüm maalesef buraya gönderim sağlamıyorlar. keşke olsaydı.

• Selam aldınız mı acaba? Ben de hawkın kumaş olmasını sevdim ama kalitesiz gibi geldi biraz bana, siz deneyimlemiş miydiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 ve 6 göze hoş geliyor
  • Osmozz kullanıcısına yanıt

Yanıt geç olacak ama evet kısa süre sonra çok uygun bir fiyat yakaladığım için xprime king fabric aldım.

• beybileyd B kullanıcısına yanıt
    7- Xprime King Fabric - 1700 TL Yazılmış

Kaça aldınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam yine yanıt geç olacak ama 1700 gördüğünüz rakam geçerliyken ben 1200-1150 gibi bir rakama aldım. Üstelik aracı da vardı. Açıkçası bütün oyuncu koltuklarının fiyatlarının şişirme olduğunu düşünüyorum. Maalesef ülke şartları bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calitte oyuncu koltuklarını tavsiye etmelisin. Gerçekten tüm parçaları çok kaliteli sorun yaşamazsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.