Şimdi Ara

10 Nisan bim braun erkek bakım kiti (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
31.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adem57

Uzun zamandır Remington kullanıyorum. Büyükleri saç ve sakal için kullanıyorum ve iki adet ayarlı tarağı var. Saç tıraşında ;tarakların yapısından dolayı sık sık temizlemek gerekiyor. Kesmesi gayet güzel,çekme yapmıyor. Küçük olanı bıyık, burun ve kulak kılları için kullanıyorum.
    Büyükler şarjlı. Yeni model Teknosa'dan, eski model bitpazarından alınma. Küçük pilli, pil ömrü tatmin edici.
    Şarj süresinin uzun olması pil ömrünü uzatıyor.
    Model verseydiniz keske

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• adem57 A kullanıcısına yanıt
    O ney hocam wolverinin tırnakları gibi korkutucu ben almam onu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resimlerde modelleri okunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem57 -- 11 Nisan 2020; 0:42:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Tercih sizin ama ; 3 ile 42 arası ayarlanabiliyor. Max 4 Cm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    Bundan aldım teşekkürler. iz konusunda bu makine ile daha az sıkıntı yaşarız sanki.

• bende bu makinenin benzeri var hatta sadece renkleri farklı bendeki mavi tonlu braun bt3040 saç tıraşıda oluyorum çok memnunum, fakat çok uzun saçınız var, bunu 2-3 numara yapmak isterseniz bu makine o işi görmez ama saçlarınız örnek 7 numara 2 numara yapmak isterseniz işinizi çok iyi görür. komple kazıyacağım derseniz o işi görür tabi demek istediğim kısa saçınız varsa kısaltma işinde iyi bir makine saçda bile kat verme olayında başarılı. başlıksız saçları iyi kesiyor bu arada.
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kullanınca göreceksin ki saç traşı çok kolay. Taraklarla iz olayı olmuyor.
  • Hiçbir bim de bulamadım.Burada söyle kötü böyle alınmaz denilmesine rağmen herkes hücüm etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

Arkadaş, bir kişi de şu powertech lerde hangı modelin sakalı çok iyi aldığını söylemedi .Lafa gelse herkes bliyor:!!
    Sıfıra en yakın kesen TR 1058 modeli. Ama tarakları 1,2,3 mm. Ona dikkat edin.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt
    Hocam burada yazılanlara bakmayın kötü yazanların çoğu sabahtan sıraya girip almıştır bu fiyata bu makine bu ortamda bulunmaz fırsatı bende alamadım

• ddogu D kullanıcısına yanıt
    Benim en yakın arkadaşım geçen sene aldı 120 tlye. Yine bimden tabi ki. Çok memnun kaldı. Ben de denedim gittim sıraya. Diğer sayfada nasıl elde ettiğimin hikayesi var.
  • Bime gidip riske atmadım kendimi.
    Bimin veya A101in aktuel ürünleri şubede satmasını tavsiye etmiyorum . Çok tehlikeli artık.İnsanlar dinlemiyor.Kalabalık ortamlara çekinmeden giriyor.
    Şahsen ben gitmezdim.
    Moser 1400ün beyazını aldım. 100 tl fazla verdim.Ömürlük ürün. İnşallah memnun kalırım.
    https://www.watsons.com.tr/p/clipper-white-sac-kesme-makinesi-1400-40546

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 11 Nisan 2020; 18:8:18 >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Bu sac yazyr ama sakal için de idare etmez mi, powertec mi alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: firan34

Bu sac yazyr ama sakal için de idare etmez mi, powertec mi alsak
    Sakal içinde kullanılır.Kirli sakal bırakır.Videosu mevcut nette.
  • Lord2147 L kullanıcısına yanıt
    Hocam içinden kaç tane başlık çıkıyor. Hiç bi yerde yazmıyor. Bende arada kaldım 3200 modelini de düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzunogluAS -- 11 Nisan 2020; 21:7:30 >
  • Haftaya a101 de geliyor ümidimizi kaybetmeyin

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.