Şimdi Ara

10 Nisan bim braun erkek bakım kiti (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
31.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    benim cihaz elime ulaştı. 8 başlık diyordu ama 7 başlık çıktı. tahminim başlıktan kasıt uç. orjinal 2 tane başlık çıkıyor. toplam 4 tarafı var. ekstra 5 tane başlık daha var ama onlar orjinal değil sanırım. biraz zor takılıyor ama iş görür. yani 9 uç olmuş oluyor. test etme şansım olmadı. artık 1 hafta sonra bakabileceğim.

10 Nisan bim braun erkek bakım kiti
  • firan34 F kullanıcısına yanıt
    evet pek sorun olmadı oğlanın sakallarıda sorunsuz traş ediyoruz.
  • arkadaşlar ben bu cihazı almıştım ancak ilk çalıştırma da cihaz çok zayıf çalışıyor kolonya damlatınca düzeliyor neden olabilir?
  • umut3513 kullanıcısına yanıt
    makinenin ağzı kurudur kolonya değilde traş makinesi yağı varsa ondan ucuna bir iki damla kadar damlatıp 4-5 saniye çalıştırdığında yağlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: papift

makinenin ağzı kurudur kolonya değilde traş makinesi yağı varsa ondan ucuna bir iki damla kadar damlatıp 4-5 saniye çalıştırdığında yağlanır
    çok teşekkür ederim traş makinası yağı değilde normal makina yağı yada würt sıvı gres var olurmu yada wd 40
    biraz gec cevap yazıyorum kusura bakma, makina yagi seffaf renkte olanlardan ise kullanabilirsin ayni isi gorur ama sari renkte olanlar olmaz. gres yagida topaklanma yapabilir onu kullanma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • papift kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bende sarı renkli olandan var makina yağı olarak birde normal gress değilde würthün sıvı yağlayıcısı var sıvı gres diye geçiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moser 1400 alın ömürlük kullanın. Bunlara para verilmez 😁

dediğim gibi gres yağının hiç bir çeşidi olmaz. eldeki makineden olursun. en iyisi pazartesi kozmetikciler acik olur onlardan temin edip kullan.

• snomask kullanıcısına yanıt
    İçerik ile aynı şekilde aldım bugün bende ve anlık olarak 12mm takarak siftahi yapdik :) kesimi çok güzel hiç yormuyor şarjı full geldi. Dediğin gibi içindeki 2 adet yani 4 kullanışlı tarağı orjinal kutu altına koyulanlar kalitesinden belli. Hayırlı uğurlu olsun gülle gülle kullan

• khaLed kullanıcısına yanıt
    sağolun size de hayırlı olsun. iyi günlerde kullanın
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.