Şimdi Ara

10 Mbps sınırsız abonesi oldum, Detaylı bilgi içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 senedir kullandığım TTnet 1 Mbps internetimi Superonline 10 Mbps sınırsız yapmış bulunmaktayım.

TTnete 1 Mbps'e aylık 45 TL öderken, Superonline 'a ilk 2 ay 9.99 TL , 10 ay 49.99 TL (12 ay taahhütlü olarak ortalamada 43 TL) ödeyeceğim.

Telefon kullanımı bakımından Superonline da sabit ücret yok, telefonunuzu modeme takıp her yöne dakikası 5.99 kuruştan, kullandığınız kadar konuşabilirsiniz. ( Fakat şu an için sadece Turkcelli numaralar sizi arayabiliyormuş.)

İnternetten araştırdığım kadarıyla eğer TTnet (veya başka firma) taahhütlü abonesiyseniz; TTneti iptal ettirip Superonline geçerseniz, Superonline taahhütten doğacak tazminat bedelinin 150 TL sini sizden almıyorlarmış. ( yani 3 aylık bedavaya geliyor)

Apartmanınıza Superonline altyapısı kurulmuşsa hiç düşünmeden geçmenizi tavsiye ederim.

Detaylı bilgi için 444 22 20 Superonline Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Fiyatlar için Superonline fiyat listesi linkinden bilgi alabilirsiniz.

Konuyla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44mustika -- 13 Aralık 2009; 14:56:09 >

• sitedemi oturuyosun?
  • Oturduğum apartman site değil. Eğer binanıza fiber optik alt yapısı döşenmişse, istediğiniz an başvuru yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44mustika -- 12 Aralık 2009; 13:46:29 >
  • süper bişey. zaten burada hat olsa 1 saniye beklemem. hayırlı olsun , bize de tüm türkiyeye yayılmasını beklemekten başka çare yok, ttnet'e mahkumuz
  • Hatay İline gelmesini beklemekten başka çare yok gelene kadar ancak böyle mesajları okurum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silpius -- 12 Aralık 2009; 22:21:10 >
  • ttnet kurtulan bi arkadaşımız daha hayırlı uğurlu olsun bizede dua edin bu şirketin rezalet hızları ve alt yapısından kurtulmamız için.amin
  •  10 Mbps sınırsız abonesi oldum, Detaylı bilgi içeride

Arkadaşlar inş. sizde yakında böyle sonuçlar alırsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44mustika

Oturduğum apartman site değil. Eğer binanıza fiber optik alt yapısı döşenmişse, istediğiniz an başvuru yapabilirsiniz.

Enteresan cunku sadece sitelere gidiyorlar.Apartmanlara gitmeye basladilarsa eger bu cok iyi bir gelisme.
  • TTnet 1 Mbps'den sonra Superonline 10 Mbps'ye geçmek ne güzel bir duygudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 13 Aralık 2009; 10:59:21 >
  • quote:

mutsika arkadasım senden ricam pingtest yapıp gündüz saatinde ve gece saatinde sonuclarını koyarmısın. Bende uydunet abonesiyim ama akşam 6 - 12 arası internetim bir felaket oluyor, bu yüzden bende super online a gecmek istiyorum bizi bu şekilde bilgilendirirsen cok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Oturduğum apartman site değil. Eğer binanıza fiber optik alt yapısı döşenmişse, istediğiniz an başvuru yapabilirsiniz.

Enteresan cunku sadece sitelere gidiyorlar.Apartmanlara gitmeye basladilarsa eger bu cok iyi bir gelisme.

Eğer o bölgeye fiber döşendiyse apartmanlarda faydalanabiliyor. Yani yavaş yavaş tüm bölgelere hizmet götürülmeye başlandı artık.
  • TTnet ten kurtulmuşsun hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azaad

quote:

mutsika arkadasım senden ricam pingtest yapıp gündüz saatinde ve gece saatinde sonuclarını koyarmısın. Bende uydunet abonesiyim ama akşam 6 - 12 arası internetim bir felaket oluyor, bu yüzden bende super online a gecmek istiyorum bizi bu şekilde bilgilendirirsen cok sevinirim

azaad kardeş biraz önce kalktım :) hız gine aynı pingde aynı.
    Benim bildiğim uydunet 10 mgbit pahalı superonline a göre.
    Geçmeni tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

TTnet 1 Mbps'den sonra Superonline 10 Mbps'ye geçmek ne güzel bir duygudur.

Sende yakında inş. o duyguyu tadarsın :)
  • bize de gelsin artık :( net lazım bekliyorum şu zımbırtıyı gidip bağlatçam bu ay da gelmezlerse ttnetten falan...
  • bizim apartmanda da var ama evin içine kablo döşenmesini kabul ettiremediğim için(evdekilere) hala ttnete mahkumum. keşke kablosuz tam güvenli olsaydı..
  • Şuan hala bizim binayı deliyo görevliler herşey tamam sadece kablo bağlantıları yapılcakmış.Sonra başvurabilirsiniz dediler.Heyecanla beklemedeyim hayırlısı...
  • biliyoruz zaten biz bunları
  • Ah ah keşke buraya da gelsede bende kurtulsam şu TTNet ten.
  • Evet ya benim buralara da gelsede kurtulsam şu lanet TTNET ten
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.