Şimdi Ara

10 GB 750 DK 750 SMS -> 35 TL (TURK TELEKOM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
5
Favori
7.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turk Telekomda Garantili 10 GB diye geciyor. 12 ay taahhüt ile, ilk 3 ay vazgecme şansımız var. Faturasızdan faturalıya geçişler için. Müşteri hizmetleri yardımcı oluyor
    Ben aslında 15 gb 1000sms 1000dk 35tl istiyordum, ama bu özel teklifle gelen paketmiş, bana tanımlanması gerekmiş. İstediğim zaman olmuyormuş,
    Müşteri temsilcisi bana bunu önerdi.
    Ben de hem sizinle bu paket bilgilerini paylaşmak hem de sizin fikirlerinizi almak istiyorum.
    Daha uygun paket önerilerini de bekliyorum

Edit : önerilen paket
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasizdan-faturaliya/tarifeler/garantili-10-gb-tarifesi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaronBaghdass -- 8 Temmuz 2019; 3:34:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cog 10gb 1k konusma 1k mesaj 29 liraya kullananlar var arti sizin dedginiz paketi sabir ederek bekledim en sonunda 15gb 1k konusma 35 liraya kaptim

• Nasıl geçiyoruz?

• aynen nasıl geçiyoruz ?
  • 10 GB 1000 DK 1000 SMS olan paketi en uygun zamanında 37 liraya almıştım. Sundukları teklif gerçekten harika. Daha güzel kampanya teklifleri sunuluyor ama işte hat kapatma blöfü vs. o gibi durumlarda oluyor. Bu paketi kabul etmenizi öneririm.
  • @radko @Subsie
    Müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirsiniz

• FreestanbuLL F kullanıcısına yanıt
    29tlye olan paketin ismini biliyor musunuz acaba?

Nasıl alabilirim bu tarifeyi

• ReqinLeif R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Faturasız TT kullanıcısı iseniz müşteri temsilcisini arayıp (4441444) GARANTİLİ 10 GB isimli paket hakkında bilgi almak ve bu pakete gecmek istiyorum derseniz yardımcı olacaklardır.
    Ama daha cazip paketler de vardır mutlaka, eğer bulursanız beni de bilgilendirin lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaronBaghdass

Merhabalar,
    Faturasız TT kullanıcısı iseniz müşteri temsilcisini arayıp (4441444) GARANTİLİ 10 GB isimli paket hakkında bilgi almak ve bu pakete gecmek istiyorum derseniz yardımcı olacaklardır.
    Ama daha cazip paketler de vardır mutlaka, eğer bulursanız beni de bilgilendirin lütfen
    Mobil uzmana ne oldu

• Farklı operatörden gelenler için de geçerli mi?

• varsa yoksa faturasızdan geçene bize nanik var
  • 15gb 35 lira olan paket ile alakali @MobilUzman ile irtibata gecerseniz yardimci olabilecegini dusunuyorum. Tarifelerin isimleri faturalida 15 ve 10 diye geciyor faturasizda faturaliya gecislerde alım yapiyor
    @ReqinLeif
    @BokunicindekiSakizz

Ben 4 aydır bekliyorum o teklif hiç gelmedi,kaç kere mail attık falan ama olmadı,mobiluzmanın dediklerini yaptım olmadı yani

• radko kullanıcısına yanıt
    Evet bende de olmadı, hattımı iptal etme aşamasına kadar geldim teklifi sunsunlar diye; blöfü bile yemedi tt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaronBaghdass -- 8 Temmuz 2019; 12:49:43 >
  • 15 gb 1000 1000 olan faturalı tarifeyi kullanıyorum 35 TL en uygun bu fiyat var tavsiye ederim.
  • Valla arkadaslar ben 1 defa mail attim. Herkese denen cevabi bende aldim. En son artik baska
    Tarifeye geceyim dedim ara ara online islemlerde teklifler geldi fakat istedgim tarife gelmedi. Mh ile gorustum bu teklifi su an yapamiyoruz gibi cvplar aldim. Baska tarifeler onerildi bende kalsin dedim bu gorusmem 15 gun once falandi 2 gün sonra online islemlerde teklif geldi 13 gundur kullaniyorum. Teklif ortlama 5.5 ay sonra geldigini belirtmek isterim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.