Şimdi Ara

10.3.3 JB DÜZGÜN ÇALIŞAN EKRAN VİDEOSU ÇEKME TWEAKİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CCRecorder inanılmaz şarj götürdü. AntRec ise "start"a basınca respring yapıyor..displayrecorder zaten piyasada yok..

bu konu için düzgün çalışan bir tweak önerisi olan var mı ?

• yok mu?
  • Ben bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FlipControlCenter isimli tweaki yükleyin. Bunun içinde ekran kaydetme özelliği geliyor. Ben kullanıyorum sürekli. Sorunsuz. 10.3.3 JB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 19 Nisan 2018; 22:19:15 >
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    o tweak yüklü bende ama ekran kaydetme özelliği olduğunu bilmiyordum, baktım yine göremedim, nasıl aktif ediliyor? ekstra bir tweak yüklemiş olmalısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raulforever -- 20 Nisan 2018; 11:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raulforever

o tweak yüklü bende ama ekran kaydetme özelliği olduğunu bilmiyordum, baktım yine göremedim, nasıl aktif ediliyor? ekstra bir tweak yüklemiş olmalısınız?
    Yok başka tweak yüklemedim ekran kaydıyla ilgili. Çok az tweak var bende zaten. Aşağıdaki simge kayıt yapmaya yarıyor. Simge yoksa flipcontrol ayarlarından o tuşu ekleyin bildirim menüsüne işinizi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 20 Nisan 2018; 13:2:4 >

hocam flipcontrolcenter 1.0.4 sürümü yüklü bende de bigboss tan indirmişim ama ayarlarda da böyle bir simge yok?
  • quote:

hocam flipcontrolcenter 1.0.4 sürümü yüklü bende de bigboss tan indirmişim ama ayarlarda da böyle bir simge yok?
    Hocam araştırdım en sonunda buldum. Aşağıdaki tweaki kurarsan ilgili özelliği kazanıyor flipcontrolcenter. Ben bunu kendim kurmadım kendiliğinden kurulmuş. Belki de farklı repodan kurduğum için flipcontrolcenter'ı yanında o da kurulmuş. Bendeki de 1.0.4 sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 20 Nisan 2018; 17:37:54 >

hocam hangi repodan ? 1.0.15 çıkıyo bendekilerle..seni de uğraştırdım ama..
    http://rpetri.ch/repo

bu repoymuş buldum sonunda ve işe yarıyor çok teşekkürler :)
  • quote:

http://rpetri.ch/repo

bu repoymuş buldum sonunda ve işe yarıyor çok teşekkürler :)
    Yeni gördüm mesajı kusura bakma çalıştığına sevindim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.