Şimdi Ara

10.3.3 64 BIT UYUMLU TWEAKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.3.3 64 bit JB ile uyumlu tweaklere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.. Liste sürekli güncelleniyor..
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r9jSb2-WuwnEC6nIxdJRdgaxhj6SrNJgER9JnVQwWn0/htmlview

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raulforever -- 16 Ocak 2018; 9:49:21 >

• Teşekkür ederiz. Önerilen, olmazsa olmaz tweakleri de yorumlayalım güzel olur.
  • 5s ios 10.3.3 cihazımda icleaner pro çalışmıyor ne yazık ki listedeki repo adresinden kurdum fakat açılmıyor uygulama
  • ktaskaya kullanıcısına yanıt
    çok ilginç ben de listedeki repo adresinden kurdum ve gayet stabil çalışıyor.
  • Kullandığım ve sorun yaşamadıklarım.

Activator - Telefonu özelleştirmeye yarayan sonsuz ayarı olan bi uygulama. Ben Touchr çalışmadığı için kullanıyorum. Menü tuşuna tıklamadan, parmağımı dokundurarak kullanıyorum.
    Aporeo - Telefonu şarja taktığında Düşük Güç moduna alarak hızlı şarj olmasını sağlıyor.
    BioProtect - İstediğiniz uygulamayı parmak izinizle açacağınız şekilde kitlemenize yarar.
    Bloard - Her yerde siyah klavye.
    BounceNotify8 - Dock'taki uygulamalardan birine bildirim gelince ikon zıplıyor.
    cameraShy - Kilit ekranındaki kamera butonunu en sağa taşıyor.
    ColorFlow 3 - Müzik uygulamasında albüm kapağına göre renklendirici. Spotifyde sorunsuz kullanıyorum.
    Cream 2 - Control Centerdaki butonları istediğiniz renkte yapmak için.
    Cylinder - Menü geçişleri için. Yaklaşık 50 farklı efekt var.
    DarkMessages - Mesajlar uygulaması için dark mode.
    Dim - Gece kullananlar için nimet diyebilirim. Ekran parlaklığını daha da düşürmeye de yarıyor.
    FlipControlCenter - Contol center için olmazsa olmazlardan.
    LittleBrother - İkonları falan küçültüyor. Daha güzel oluyo bence.
    LocalIApStore - Uygulama içi satın alma.
    LockGlyphX - Kilit ekranına parmak izi gösteriyo.
    NoSlowAnimations - Animasyon hızlarını ayarlayabildiğiniz bi tweak.
    Safari Tools - Safariyi modifiye etmenize yarıyor.
    SleekCode - Şifre ekranında tuşların çevresini özelleştirebiliyorsunuz.
    SwipeSelection - Parmağınızı klavye üstünde kaydırarak harfler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Anlatması zor ama ilk yüklediğim tweak oldu.
    Sonus - O iğrenç ses açma animasyonunu yukarı, saatin oraya taşıyor.
    TimeUntilAlarm - Alarmın kaç saat sonra çalacağını gösteriyor.
    Zeppelin - Telefon hattının ismini kaldırmaya yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maskeli Bilo -- 5 Ocak 2018; 15:40:47 >
  • arkadaşlar konum gönderemiyorum ben. haritalarda yandexte falan da "konum belirlenemedi" diyor. bu sorunu yaşayan yada çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raulforever

arkadaşlar konum gönderemiyorum ben. haritalarda yandexte falan da "konum belirlenemedi" diyor. bu sorunu yaşayan yada çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi?

şuanda öyle bir problem var hocam. Belki tweak felan çıkar bunun için yapmamız gereken sadece beklemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Kullandığım ve sorun yaşamadıklarım.

Activator
    Aporeo
    BioProtect
    Bloard
    BounceNotify8
    cameraShy
    ColorFlow 3 Spotifyde sorunsuz kullanıyorum.
    Cream 2
    Cylinder
    DarkMessages
    Dim
    FlipControlCenter
    LittleBrother
    LocalIApStore
    LockGlyphX
    NoSlowAnimations
    Safari Tools
    SleekCode
    SwipeSelection
    Sonus
    TimeUntilAlarm
    Zeppelin

hocam ne işe yaradıklarını kısa bi şekilde yazabilir misiniz? paylaştığınız bazı tweakler hakkında bilgim yok
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    activator ü Bigboss tan mı indirdiniz ?
    LocalIApStore uygulama içi satın alımları ücretsiz yapıyordu dimi ?
  • raulforever kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Mesajı güncelledim arkadaşlar.
  • xaqok kullanıcısına yanıt
    evet
  • olmazsa olmaz tweak'im activator. sonra da flipcc'yi indirdim. bayağı ara vermişim jb ye. camera4 tweakini daha önce satıl almıştım onu da kurdum. 3 tweak işimi gördü. daha başka bişey aklıma gelmedi yükleme yapayım. çok dğerli dediğiniz tweak varsa paylaşın diğer arkadaşlarda faydalansın.
  • osnakli O kullanıcısına yanıt
    Hocam 5s'i jb yapsam sorun yaşar mıyım?
  • osnakli O kullanıcısına yanıt
    Activator'den nasıl faydalanıyorsunuz? Kullandığınız ayarlar neler?
  • valla activator anlatılmaz bildiğin yaşanır:)

ana ekran tuşuna ben dokunmatik atıyorum. hiç basmadan kullanıyorum. ekranın altından ekranı sağa çektiğimde geri gidiyor. kulağlığı takınca fizzy açılıyor. ses tuşlarına basılı tutunca başka görevler atıyorum. saymakla bitmez ayarları var.
    kulaklık takınca spotify ı otomatik aç komutu verdim. şarj kablosu bağlanınca tasarruf modu, çıkarınca normal moda geç dedim. status barı sağa yada sola çekince multi tasking açılıyor bende. ayrıca henüz aktif değil ama (smarttab tweak i ile aktif oluyor sanırım o da şimdilik çalışmıyor) ekrana çift tıklayınca tuş kilidi, yeniden çift tıklatınca aç gibi komutlar verebiliyorsun.
  • raulforever kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam gayet faydalıymış. Status barın sağ tarafına tıklayınca sayfanın en altına indiren bi tweak vardı ama adını hatırlayamıyorum. Bunu activator ile yapmak mümkün mü sizce?
    vardır muhtemelen. activator ile parmaklar ve kaydırma ile yapılamayacak şey yok gibi.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.