Şimdi Ara

10-11-12-13 Mayıs Bimeks Anneler Günü Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bimeks, 23 Nisan'da yapmış olduğu %18 KDV indirim kampanyasını Anneler Günü için tekrarlıyor...
    Yararlanmak isteyen arkadaşlar için duyurulur...

http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=636

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 10 Mayıs 2007; 10:12:49 >

• acil word kart bulmam gerek dell ad(11) almayı düşünüyorum çok uygun fiyata geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: musto11

acil word kart bulmam gerek dell ad(11) almayı düşünüyorum çok uygun fiyata geliyor

aferim dogru seçim
  • 23 nisanda da yaptı bu kampanyayaı bence gayet güzel fırsat
  • bu kampanya dahilinde

12"
    14"
    15.4"
    17"

kategorilerinde "bu fırsat kaçmaz" notebooklar hangileri sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asimetrikos -- 10 Mayıs 2007; 16:55:58 >
  • bimeks o gun için fiyatları %18 artırıp, daha sonra %18 kdv indirimi yapıyoruz mantıgıyla iş yapmaz insallah. çünkü sonucta devlete vergi ödüyor. mutlaka kar yapmak zorunda.
  • aynen öyle yapıyor nerden anladın derseniz 23 nisan kampanyası ile TOSHİBA A100-599 modelini almaya karar verdim. şans bu ya elimde hem bir önceki haftanın hemde 23 nisan haftasının kataloğu vardı. ohooooo uyanık bimeks önce 100 USD'yi haşırt diye eklemiş. sonra- ki esas bomba bu- katalogta 2 fiyat var ilki %18 indirim yaptığını iddia ettiği yüksek fiyat, ikincisi de %18 indirim yapmayıp worldcard'a uyguladığı taksit+ indirim kampanyası (bi de yanında bir takım hediyeleri var)

hadi bunların hepsini sineye çektik, modeli arıyoruz bırakın İzmir'deki 3 mağazayı Türrkiye'de hiçbir mağazada yok! uzun lafın kısası 23 nisan, 15 mayıs haftaya da 19 mayıs diyerek stoktan mal eksiltelim kampanyası vatandaşa hayrı yok yani... modeli de değştirdik başka istedik (A100-812'miydi tam hatırlayamadım şimdi) o da yok! marka değiştirdik dell olsun dedik, onda da istediğimiz modeller yok. ama her ne hikmetse hepsi katalogta var!!!

sonra hamama gidip yıkandık (sorun bizdedir belki diye) nakiti bastık ASUS'U ALDIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 10 Mayıs 2007; 18:11:38 >

• ben mp3 player almayı düşünüyorum. acaba bimekste cowon d2 varmı. sitelerinde göremedim.
  • Bimeks'in fiyatları zaten %10-20 fazla piyasadan, dolayısıyla böyle kampanyalarda anca 3-5 tane gerçekten piyasadan ucuza ürün olabilir, gerisi de göz boyama
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhantomX

Bimeks'in fiyatları zaten %10-20 fazla piyasadan, dolayısıyla böyle kampanyalarda anca 3-5 tane gerçekten piyasadan ucuza ürün olabilir, gerisi de göz boyama

+1

Örneğin diğer teknomarketlerde Twinmos 1 GB 667 DDR2 ram 54$+ KDV, Bimeks te ise 69$ + KDV kdvyi almasalar bile 5-6 $ fazla.

Ama büyük alışverişlerde işe yarıyor. Ben geçen sene Babalar gününde tesadüfen kasada öğrendim Desktop pc yi öderken acayip mutlu olmuştum. Yine de iyi bir şey yaptıkları tebrik etmek de gerekir.
  • arkadaşlar zaten diğer firmaların da fiyatlarını iyice irdeleyip incelemeden gidip bimeksten almak doğru bir şey değil...
    belki işinize gelen ve cidden uygun fiyatı olan bir ürün denk gelirse o zaman avantaj sağlıyorsunuz...
    yoksa pek bir anlamı da yok illa bimeksten alıcam demenin...
  • dv6296ea için şunu diyebilirim:

bimeks'te: 1440$+kdv 6 taksit.
    vatan'da: 1560$+kdv 9 taksit.

%8 fark var. bence güzel fırsat
  • 23 Nisanda Bimeksin sayfasında insertte 99$ 'a 120 GB WD taşınabilir HDD gördüm. Gittim alayım diye kalmadı dediler. Kampanya bitim tesadüfen uğradım baktım rfalarda 118 $ +KDV. Aynı olayı anneler gününde de yaptılar. Bimeksin 2 değil 3-4 fiyatı var. müşteriyi şaşkına çeviriyorlar. Sakın bimeksden ürün alırken acele etmeyin. O ürünün 1 ay sonra kampanya ya girmesi ve fiyatının %10-20 arası düşmesi muhtemel. Tabi uyanıklık edip raflardan toplamadılarsa. Ben bimeksin bu istikrarsız fiyat belirlemsinden bıktım. Hepsinin amacı aynı mağazaya müşteri gelsinde nasıl olsa bişey alır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.