DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
10.000 TL ' YE KADAR OTOMATIK VITES ARABA TAVSIYELERINIZ ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
37
Cevap
1
Favori
6.194
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> 10.000 TL ' YE KADAR OTOMATIK VITES ARABA TAVSIYELERINIZ ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      9259 Mesaj
      14 Kasım 2011 12:01:06 Konu Sahibi
      Selamlar,

Ehliyeti alalı 10 seneyi gecmesine ragmen, araba sürüslerim kursadakilerle kaldı. Sehirici dur kalk, yokus vs vites fobilerim var :D Bu yuzden otomatik vites diyorum. Bu fiyata temiz bir cihaz bulabilirmiyiz ? Soyle biraz sahibinden'e baktım.. 94-97 yılları arası Golf, Suzuki swift, Nissan Micra falan var..

|
      |

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      14 Kasım 2011 12:23:12
      Biraz daha koyup clio 1.6 rte otomatik alabilirsin...
      |
      |

KaRaBaSaN
    • Yarbay
      9259 Mesaj
      14 Kasım 2011 14:27:55 Konu Sahibi
      1.6 çok yakmaz mı ? 1.2 - 1.4 kucuk bir araba istiyorum.
      |
      |

• Yarbay
      2740 Mesaj
      14 Kasım 2011 19:37:31
      1.4 cliolara bakıver ozaman. 1.2 performansından ödün veriyor clioda ama 1.4 yeteri kadar iyi. 1.6 clio ise uçuyor. ayrıca 1.4 clio 1.2 den az yakıyor. 1.6 ilede aynı yakıyor sayılırlar
      |
      |

SAGA Virtual Airlines - IVAO
    • Binbaşı
      1805 Mesaj
      14 Kasım 2011 19:52:57
      Hocam hemen hemen benim durumuma benziyor durumun. Ben de ehliyeti aldıktan sonraki 7 sene araç sahibi olamamıştım. Yine senin manuelden korktuğum için otomatiğe yönelmiştim. Ancak manuel denk geldi manuel aldım.Hocam üstelik 3. günümde çarşıya pazara çıkmaya başladım. Yani biraz cesaret ve özgüven istiyor açıkcası. Şuan bir sıkıntım yok çok şükür.

Çevremden gelen bir diğer tasiye de küçük boy arabalardan almamdı ama mitsubishi carisma aldım ben. D sınıfı, gemi gibi araç. Onu sattım, grande punto aldım ama carisma'nın tadı damağımda kaldı. Tavsiyem, japon aracı alman, özel bir model istiyorsan tamamen duygusal nedenlerden dolayı CARISMA derim. Beni hiç üzmedi açıkcası. 11 yıllık araç olmasına rağmen büyük bir sıkıntısı yoktu, motoru hala taş gibiydi.

Tavsiyem GLX veya 2001 üzeri avance modeli alman yönünde olur. Fyatları da gayet uygun. Carisması yeter.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      8 Not
      14 Kasım 2011 19:55:26
      10 bin veren 100 binde verir git 320d al diyen biride çıkar birazdan :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

The Ottoman spirit is coming back to life
    • Binbaşı
      1805 Mesaj
      14 Kasım 2011 20:33:34
      @Caipinha hocam lafın banaysa, 10-12 aralığında güzel carismalar bulunabildiğini hatırlatmak isterim. Zaten bu aralıkta daha iyisi yok. İddia ediyorum 2003 focus'lardan daha konforluydu benim carismam. Yola yapışması, motorunun tatlı hırıltısı, bu gidişle carisma alırım yine ben.
      |
      |

• Yarbay
      3493 Mesaj
      15 Kasım 2011 11:34:28
      http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-ekonomik-olsun-otomatik-olsun-4-ceker-olsun-diyenlere-64202466/detay/

şöyle bişeyler al yerden yüksek olur kaldırıma falan çıkarsan zarar gelmez yüksek sürüş pozisyonu sayesinde çecreni daha iyi görürsün.
      |
      |

• Yarbay
      9259 Mesaj
    • Yarbay
      9259 Mesaj
      18 Kasım 2011 00:08:30 Konu Sahibi
      tavsiyelerinizi bekliyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1363 Mesaj
      18 Kasım 2011 00:15:26
      1-2 sene önce Brava'yı 50 kilometre kadar sürmüştüm düz vites olanını. Günümüzde şuanki ikinci el piyasasın da 10-11.000TL çok temizse 12.500TL'ye kadar alınabilecek bir araç bana göre. ( Düz vites için )

Forumdan arkadaşlar otomatk vitesli bravalar için yakıt tüketimi çok fazla diyor. Bilginiz olsun bir araştırın derim. Kolay gelsin
      |
      |

FENERBAHÇE
    • Yüzbaşı
      408 Mesaj
      19 Kasım 2011 09:43:10
      O fiyata alinabilecek en iyi otomatik vites arac, Rover 200 serisidir. Abs ve klimali da bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O kadar çok dikkat dağıtıcı şey olacak ki; insanlar asıl önemli olanın ne olduğunu göremeyecek kadar meşgul olacaklar!!!
    • Yarbay
      5445 Mesaj
      19 Kasım 2011 09:55:53
      Ucuz parçası, az yakıtı ve motor sağlamlığı ile 106 xr 1.4 otomatik alınır
      |
      |

• Yüzbaşı
      600 Mesaj
      19 Kasım 2011 15:46:58
      aile aracı mı ? bekar aracı mı ? ona göre söylicem :D
      |
      |

Hyundai Getz 1.5 VGT 2009 Bmw 320i e90
    • Yarbay
      9259 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:20:20 Konu Sahibi
      bekar aracı
      |
      |

• Binbaşı
      1352 Mesaj
      21 Kasım 2011 01:31:53
      10 bin liraya alacağın arabanın otomatiğinden hayır gelmez...ki oto. vites farkının 3-5 bin fark alındığı yıllardayız...arkadaşım oto. vites mazda 323 family almıştı...çoğu zaman 15-20 km de bir şanzımanı soğutup öyle gidiyordu...
      |
      |

" "
    • Binbaşı
      1780 Mesaj
      21 Kasım 2011 01:35:40
      Bence düz vites alıp tam şöför ol.
      |
      |

• Yarbay
      4522 Mesaj
      21 Kasım 2011 02:32:09
      quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Selamlar,

Ehliyeti alalı 10 seneyi gecmesine ragmen, araba sürüslerim kursadakilerle kaldı. Sehirici dur kalk, yokus vs vites fobilerim var :D Bu yuzden otomatik vites diyorum. Bu fiyata temiz bir cihaz bulabilirmiyiz ? Soyle biraz sahibinden'e baktım.. 94-97 yılları arası Golf, Suzuki swift, Nissan Micra falan var..

siwist alma soon sahibi lursun bakımıda ucuz değil
      |
      |

Karavana bakırdandır kışla yolu çamurdandır zengini bedel öder askerimiz fakirdendir...
    • Binbaşı
      1128 Mesaj
      21 Kasım 2011 03:02:33
      quote:

Orijinalden alıntı: odyle

O fiyata alinabilecek en iyi otomatik vites arac, Rover 200 serisidir. Abs ve klimali da bulabilirsin.

Rover 200'lerin şanzımanları naziktir.
      Bir problem durumunda aracı düz vitese çevirmek daha mantıklı bir tercihtir.
      CVT şanzımanı tamir edilse de eski randımanını vermiyor ve aynı problemi yeniden yapması muhtemel diye biliyorum.

İlk tecrübe için düz vitesli kullanılması taraftarıyım.
      |
      |

-=[2õ®ßã]=- was here !

тяαη¢ємαηια Loves Money So Much!

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.