Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

10.000₺ Gaming Laptop Tavsiyesi ve Yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    840 Mesaj
    Merhabalar, başlıkta belirttiğim fiyat civarında bir laptop arıyorum. Oyun yanında ofiste de kullanacağım ve sık sık yanımda taşıyacağım için tasarımın çok abartılı bir yanı olmamasını istiyorum.

Aradığım özellikler ise şu şekilde;

*İlgili ve iyi teknik servis desteği
    *En az 120 hz ips panel ekran
    *En az gtx1660ti veya muadili gpu
    *9. nesil cpu
    *16 gb ram
    *Hdd yoksa bile en az 512 gb ssd
    *Rgb klavye

Bu özelliklerin toplamını rtx2060’a sahip aşağıdaki bilgisayarda bulabildim fakat daha iyi bir öneriniz varsa paylaşıp yardımcı olursanız çok memnun olurum.

İlgili bilgisayar
    https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g531gv-al064-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-rtx2060-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000MYY3P?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMI-oyQwMD75AIVU4uyCh1lsgs3EAQYBCABEgLhTPD_BwE

Lenovo y540 de 2tb mekanik disk+256gb ram ve 1660ti ile çok tercih edilesi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Roland Deschain- -- 1 Ekim 2019; 20:11:49 >

|
    |

• Yüzbaşı
    536 Mesaj
    Up
    |
    |
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

Yalnız bu TN panel. 3 yıldır TN panel kullanıyorum ve çok kötü. Donanımın hatırına idare edilecek düzeyde bir ekran da değil.

Konu sahibi forumdaşıma da Hepsiburada'ya dikkat etmesini öneririm. Gaming laptop tavsiye konusunda nedenini yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeşilOk -- 9 Ekim 2019; 22:19:53 >
    |
    |
    The_Rapper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: YeşilOk

Yalnız bu TN panel. 3 yıldır TN panel kullanıyorum ve çok kötü. Donanımın hatırına idare edilecek düzeyde bir ekran da değil.

Konu sahibi forumdaşıma da Hepsiburada'ya dikkat etmesini öneririm. Gaming laptop tavsiye konusunda nedenini yazdım.
    Hocam ilgili mesajınızı okudum fakat beğendiğim cihazı da hepsiburada dışında ya bulamıyorum ya da arada çok fiyat farkı oluyor. Düşündürüyor bu durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

Fiyat konusunda size hak vermemek mümkün değil. Hepsiburada'nın ürün ağı da geniş. Ancak maalesef ki o sitenin de böyle kronik bir sorunu var. Bütçeniz 10k üstüyse Vatan'da da benzer cihazları bulabilirsiniz. Özellikle Asus ve MSI markalarında. Ben, herhangi bir sitenin destekçisi, adamı falan da değilim. Ancak Hepsiburada'dan hayatımın kazığını yedim. Üstelik adamlar, sıkıntıyı kabul etmiyor. Müşteri temsilcileri birbirlerinden farklı şeyler söylüyor. Yukarıdakiler ile de görüşmek pek mümkün değil gibi. Nisan ayında buradan aldığım telefon sağlam çıktı ama laptopta hayal kırıklığına uğradım. Dizüstünde çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü fiyatlar çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeşilOk -- 9 Ekim 2019; 22:18:24 >
    |
    |
    -Roland Deschain- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,258
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.