Şimdi Ara

1 yıllık dsmart Aile +1 yıllık hd paket (7 kanal)::::::141 tl... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
23.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elisa38

Konuyu hortlatmış olacağım ama bu paketten geçen sene almıştım, bugün itibariyle yayınlar kesildi. Sanırım bu konudaki modül+1 sene üyelik alan birçok arkadaşın da ya sonlanmış ya da birkaç gün içinde sonlanacaktır. Uygun bir kampanya var mı bu modülle kullanabileceğimiz, ya da bunları çöpe atıp yine kart+modül mü alalım? D-Smart aylık aboneliklerde fiyatlar oldukça uçuk.

Bitmesine yakın telefonla aradılar ve ayda 19.90tl ye full paket teklif ettiler. Kabul ederseniz saniyesinde açıyorlar. Sizi aramadılarsa müşteri hizmetlerini arayıp aynı kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyin. Muhtemelen kabul edeceklerdir.
  • beni geçen hafta aradılar full paket + hd yapalım aylık 19,90 odeyın dedıler kabul ettım.
  • Teşekkürler arkadaşlar, müşteri hizmetlerini aradım, dediğiniz gibi aylık 19.90 TL'ye 1 sene uzattım aboneliği.
  • arkadaşlar bende full paket var sinema kanalları dahil idi 2 ay kaldı bitiyor hd olarak bahsettiğiniz pakete geçsem memnunmusunuz...
  • full paket+hd dediğiniz pakette hd4men hd4women ve eurofutbol hd var mı
  • Modullu 1 yillik uyelik icin ilgili arkadas satisa devam ediyorsa guncel fiyat alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

full paket+hd dediğiniz pakette hd4men hd4women ve eurofutbol hd var mı

kendi sorumu kendim cevaplayayım

1 yıllık dsmart Aile +1 yıllık hd paket (7 kanal)::::::141 tl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

full paket+hd dediğiniz pakette hd4men hd4women ve eurofutbol hd var mı

hd4men hd4women yayını bitti diye biliyorum.eurofutbol hd var. Sinema tv hd smart 3d gibi güzel kanallar var tavsiye ederim.
  • Atlanta hd box ta izlenir mi. İlgilenen visor
  • quote:

Orijinalden alıntı: visor

Atlanta hd box ta izlenir mi. İlgilenen visor

hayır kart bloke olabilir. riskli yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 15 Ekim 2011; 22:28:43 >
  • quote:

Atlanta hd box ta izlenir mi. İlgilenen visor

Modülle beraber alırsan çalışır tek kart çalışmaz.
  • bende geçen sene bu zamanlarda nebutvden modullu alanlardanim ve dun itibariyle bitti...
    Elimde modul var,ve aynı şekilde izlemeye devam etmek istiyorum,dsmartı mı aramalıyım?
    Veya ne yapmalıyım atlanta cihazım var...
    Teşekkürler.
  • Bendede atlata var ama calismaz dedi arkadas. , anlamayan visor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bendede atlata var ama calismaz dedi arkadas. , anlamayan visor

Modüllü dsmart aboneliği atlanta hd box da izlenir hiçbişeyde olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizfbc

bende geçen sene bu zamanlarda nebutvden modullu alanlardanim ve dun itibariyle bitti...
    Elimde modul var,ve aynı şekilde izlemeye devam etmek istiyorum,dsmartı mı aramalıyım?
    Veya ne yapmalıyım atlanta cihazım var...
    Teşekkürler.

Arayın dsmartı geçen sene modül aldıysanız, uzatmak istiyorum deyin. 19.99 liraya full+hd pakete geçin...Muhtemelen bu fiyatı vereceklerdir...
  • arkadaslar bende panasonı plazma var (42st33e) kendı uzerınde dahılı hd recevier var cı baglantısıda bulunmakta yanı d smart modul alıp taksam calısırmı d smart frekans değişikliği yapmıs bu sızı etkıledımı veya bana tavsıye edermısınız hd yayınları nasıl memnunmusunuz bazı arkadasların harıcı recev.d smart modul yayını kaybolmus guncellenen frekansları bulamamıslar
  • dm800hd de kullanan var mı bu modülü acaba?
  • quote:

Bendede atlata var ama calismaz dedi arkadas. , anlamayan visor

2 senedir en ufak bir peoblem olmadan Atlanta HD Box' ta izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fobko

dm800hd de kullanan var mı bu modülü acaba?

DM800 hd de modül girişi olmadığından izleyemezsin.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.