Şimdi Ara

1 TB Bulut Depolama + Office 365 (56 TL Yıllık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
4.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ocak ayında samsungun verdigi hediye bitiyor benim. listeye beni de yazabilirsin.
  • Değerli arkadaşlar,

Yurt dışı projelerinden dolayı çok yoğun bir hafta geçirdim ve forumu takip edemedim kusuruma balmayın lütfen.

An itibarı ile gele PM’lerden yola çıkarak ilk 5 kişiyi tamamlamaya sadece 1 eksiğimiz kaldı. Tahmin ediyorum yarın veya ertesi gün tamamlamış olacağız.

Sizlerden ricam katılmayı düşünen ve pm yoluyla veya buradan mesaj atarak bunu bildiren/bildirecek arkadaşlar PM ile telefon numaralarını ve mail adreslerini bana iletsinler ki tekrar vakit kaybetmeyelim, taleplerin geçerliliğini de hızlı biçimde teyit edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derken...

Şimdi gelen bir pm ile 5 kişiyi tamamlamış bulunuyoruz arkadaşlar.

Önce ki mesajda belirttiğim gibi telefon ve mail adreslerinizi yollarsanız öncelikle whatsapp grubu kuralım, sonrasında satın alma ve üyelik işlemlerini tamamlayalım dilerseniz. Sizlerden mesaj bekliyorum...

• Beyler ben Türkiye'den İsveç'e göç etmekteyken yazmışsınız. Görmedim. Bana yer var ise beni de alınız gruba. Gurbet ellerde lisansız kaldım.
  • Yeni grup kurulacaksa ben de dahil olabilirim

• yeni grup varsa bende dahil olmak isterim
    buna benzer şekilde başka bir grupta spotify 6 aylık için yapmıştık iyi oluyor :D
  • gruba dahil olmak isteyen arkadas varsa 4 kişi daha ben acarım grubu
  • Az önce satın aldım. 56TL karşılığında isteyen varsa paylaşım yapabilirim. 1 yıl an itibariyle başlamış oldu.
  • Merhaba Yeni grup kurdum düsünen varsa yıllık 66 tl aylıkta odene bılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunforgettable

Merhaba Yeni grup kurdum düsünen varsa yıllık 66 tl aylıkta odene bılır
    ben ve bi arkadaş katıldık. 3 kişi olduk şimdiden. kaldı 2 kişi

• Ben almayi dusunuyorum.

Peki arkadaslar bu 1 terabayt alan 1 yil icinmi gecerli surekli kullanabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: zippocakmak

Ben almayi dusunuyorum.

Peki arkadaslar bu 1 terabayt alan 1 yil icinmi gecerli surekli kullanabiliyormuyuz?
    1 yıl hocam. dropbox ve google drive gibi bu da paralı ve 1 yıllık. ama tabi 5 kişi girdiğimiz için oldukça ucuza geliyor.

üstelik yanında 1 yıllık office 365 yani office 2016 paketi de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cordarone

Öğrenci olan varsa gözden kaçırıp para vermesin, öğrencilere ücretsiz.
    nasıl ücretsiz oluyor ?

düzenleme: az önce kayıt oldum ve office indiriyorum teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 28 Mayıs 2018; 0:3:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

nasıl ücretsiz oluyor ?

düzenleme: az önce kayıt oldum ve office indiriyorum teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    öğrenci maili aldığınız one drive business oluyor ve sizden yetkili kişiler oraya yüklediklenizi görebiliyor. kişisel kullanım açısından o yüzden önermiyorlar hocam. bende de var öğrenci hesabı ama sadece office için kullanıyodum. one drive bireysel için bu grup işine giricem.

• zippocakmak kullanıcısına yanıt
    Grup için pm atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

öğrenci maili aldığınız one drive business oluyor ve sizden yetkili kişiler oraya yüklediklenizi görebiliyor. kişisel kullanım açısından o yüzden önermiyorlar hocam. bende de var öğrenci hesabı ama sadece office için kullanıyodum. one drive bireysel için bu grup işine giricem.

Alıntıları Göster
    ben resimlerimi yedeklemeyi düşündüm, siteye bakıyorum içeriklerinizi sadece siz görebilirsiniz, diyor. onedrive bölümünde.
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    bendede ögrenci sürümü var ama güvenemiyorum o yüzden grup kurduk yılda 66 tl için rikse atmaya deymez diye düsünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

ben resimlerimi yedeklemeyi düşündüm, siteye bakıyorum içeriklerinizi sadece siz görebilirsiniz, diyor. onedrive bölümünde.

Alıntıları Göster
    gizlilik sözleşmesinde yazıyodu one drive business için size hesabı sağlayan yetkili kurum içeriklerinize ulaşabilir diye. zaten mantıken mesela siz boğaçi maili ile aldığınızda admin boğaziçi üni'deki bilgi işlem birimi oluyor ve onlar one drive business içeriğinizi görebilir. ya da atıyorum mezun olduğunuzda mailinizi bloke edebilirler içeriğe ulaşmak sıkıntı olabilir.

bunlar ihitmal tabi. olcak diye bir kaide yok :) ama one drive bireysel garantili yol

• 2 kişilik yerimiz kaldı Grupta
  • 5 kişi alınca kimse birbirinin drive hesabını görmüyor mu? Ya da yönetici kim oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.