Şimdi Ara

1 NCİ PİYADE ER EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
189.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: karal85

quote:

Orjinalden alıntı: nobody8

peki ben ne olcağım

bende şöfor olarak gittim ama hiçbir araba sürmüşlüğüm yok idi yazıcı ettiler. :D

Oray git bu sorunun cevabı ancak orada belli olur uydurular bir yere

askerlikten korkmayın babanın devrindeymiş öyle hayttt huyttt askerliği şimdi eser yok

bize gitmeden neler anlattılar??? Alakası bile yok anlatılanlarla her yer aynı değil git anca orda öğrenirsin.

tek korkum o günde 10 kilometre koşma dalgası.dalağıma çok pis batar giriyor benim tıkanınca.

• Valla benim askere gitceğim yokta bende manisada batı kışlanın çok yakınında oturuyorum.sizlere hayırlı teskereler dilorum
  • BATIKIŞLADOĞUKIŞLA-ALAŞEHİR

ŞUBEYİ ARADIM BURDAN BİZ BİLMEYİZ DİYOR

BEN ŞİMDİ ŞÖFÖR OLRAK GİDECEĞİM HANGİ KIŞLA OLCAK?

MANİSAYI MI ARAMAM LAZIM
  • batıkışlaya gideceksin
  • bende aynı yere gidiyorum isasntp@hotmail.com ekle konusuruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kebabkolik

Mevzuata takılmışsındır,birliğine teslim olunca gereken açıklamayı yapar şoförlükten malunen emekliye ayrılırsın

Kırkağaç'ta arkadaşım acemiliğini yapmıştı,idare eder bir yer oldugundan bahsediyordu.Merkez ise pek bilgim yok

kırkağaç zorluk açısından ilk üçdedir hatta 1. bile olabilir.
  • ARKADAŞLAR SÜLÜSÜNÜZDE NE YAZIYOR

BİR ARKADAŞ ŞÖFÖR OLANLAR ALAŞEHİRE GİDER ORDA BÖLÜK VAR DEDİ ORDAN DA DİYARBAKIR
  • 1 nci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı manisa düşen arkadaşlar :D bende oraya düştüm :D
  • merhaba ben 88/1 gidegim ama 1. piyade Er tuğay Komutanlığı diyor ama BATI KIŞLA DOĞU KIŞLA ALAŞEHİR DEMİYOR NE YAPMAM GEREK
  • Arkadaşlar Ben 88/1 B Fosil Olarak 1NCİ P.EGT.TUG.K.LIĞ Manisa Nisan 4 'de Saat 5 e Kadar Teslim Oluyorum Varmı Gelen Bu Arada Batı Kışlamı Doğu Kışlamı Hangisine Gönderiyo Haberi Olan Yazsın.

Ertuğrul Aslen Giresun

88/1 T!TO

Bursa

Bu Tarihte Teslim Olan Varsa Yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1NCİ P.EGT.TUG.K.LIĞ -- 29 Mart 2008; 16:29:12 >
  • Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar öncelikle.
    Şuanda orada askerliğini yapan biri olarak söyleyebilirimki kötü sayılabilecek bi yere düştünüz.
    Naim Babüroğlu için yapılan yorumlara pek katılamayacağım biz babacanlığını göremedik.Albayından erine kadar herkes illallah demiş durumda ama şanslısınız büyük ihtimalle Ağustosta tayini çıkacak.Yerine gelecek işallah iyi biri olur.
    Hem Batıkışla hem de Doğukışlada askerlik yapmış biri olarak söyleyebilirimki Doğukışla biraz daha rahattır.
    Sormak istediğiniz sorular olursa cevaplayabilririm.
    Herkese hayırlı tezkereler.
  • SAG OLASIN 1NCİ P.EGT.TUG.K.LIĞ MANİSA YAZIYOR HERKEZ BATI KIŞLA DİYOR BİLMİYORUM ARTIK CUMA GÜNÜ TESLİM OLUYORUM GİDİNCE GÖRCEZ BENİM SPOR İYİ DOGU YA DÜŞMEK İSTİYORUM NE YAPMAM HEREKİR CVP LAR SAN SEVİNİRİM

88/1 TİTO
  • arkadaşlar bende manisadayım
  • selam kardeşlim burası tam olarak manisanın neresine düşüyor ben araştırdımda pek iyi bahsetmediler bide 1. bölük için ulaştırma değil diyorlar???
  • s.a bende manisaya gidiyorum ark. istanbullu varsa eklesin beni berkant_41@hotmail.com
  • Arkadaşlar Merak Etmeyin Otogara Varınca İnzibat Sizi Zaten Alacak Askeri Otobüsle...Merkez Batı Kışladır Benim Bildiğim Ehliyetiniz Varsa Şöfer Adayı Olarak Alaşehire Direk Gidersiniz Ordan...Veya 1 Aylık Yanaşık Düzen Eğitimini Batı Kışlada Aldıktan Sonra 25 Günlük Şöfer Eğitimi İçin Gidersiniz Alaşehire...Ama Kırkağaç'la Karşlaştırmayın Buraları... Kırkağaç 6. Jandarma Komando Alayıdır...
  • Selam Arkadaşlar Manisa Batı Kışla 88/1 A Dk ( Devre Kaybı ) Olarak Acemiliğimi 2 Mayıs 2008 Cuma günü Bitirdim. Kadro Birliğim Balıkesir KKK Ast subay hazırlama meslek yüksek okulu 9 Mayısta Birliğime teslim olacam. Kısaca Batı Kışlayı sizlere anlatayım 1. Taburda 1. ve 2. bölüklere düşenler kaleşnikof silah kullanıyorlar ve istisnasız askerlik şubelerine düşüyor dağıtımları. Genel Olarak zaten Batıya gidiyor acemiliğini bitirenler. Kıbrıs - İstanbul- Ankara - Balıkesir - Bodrum v.s Bunlar aklımda kalanlar doğuya gidenlerin sayısı Çok azdır. Yemekler güzeldir. 8. Bölükte Acemiliğimi 60 gün yaptım. Normal acemilik 28 gündür bize piyango vurdu dk olarak gittiğimiz için fazla 28 saydık. Banyo Haftada 1 hava sıcaklığı geçen sene 54 derece olarak ölçülmüş. sabahları ve geceleri inanılmaz serindir. ama öğle saatlerinde durulacak bir yer değildir. Gidecek arkadaşlarımız varsa haklarında hayırlısı Olsun.

Olurda Okurlarsa

88/1 A DK 8. Bölük 2. Takım 1. Manga

Özgür Bilmiş
    Ali Aslan
    Emrah Telci
    Ramazan Uyanık
    Volkan Pamba
    Bayram Karayel
    Erhan Türker

Tertiplerim Allah Yolunuzu Açık Etsin

Dikkat Metin deliktaşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Takım İstikamet solunuz Dağılın

Arkasından bir düdük sesi ve metin deliktaşın sesi Yattttttttttttttt

Sürün:))))))

• selam arkadaşlar..bende manisa 1.piyade eğitim tugay komutanlığı batıkışladayım..tanışmak istyeyen arkadaşlar varsa haberleşelım..teslım olmadan görüşürsek daha sağlam teslım oluruzz..bu arada ben bursadan.enderkahraman@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderkahraman -- 20 Mayıs 2008; 20:56:05 >
  • ben 2007 ağustos ta 8.bölükteydim.
    sürekli cüzdanındaki fotoğrafa bakan cüneyt diye bi manyak vardı
    o teskere aldımı,

sapık ahmet uzman, ast. özay p.çi falan vardı bizim dönemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birazmerakiidir -- 1 Haziran 2008; 13:39:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.